Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Mamusiu zmęczyłem się, muszę odpocząć...”

03-10-2013

To słowa naszego 3 - letniego synka Mikołaja, który przyszedł na świat z wadą serca. Jego zdrowie i życie są zagrożone. Dlatego zwracamy się do Państwa LUDZI DOBREJ WOLI o pomoc w sfinansowaniu ostatniego operacyjnego etapu leczenia Mikołaja.

czytaj artykuł »

Ulica Wolności na chwilę dwukierunkowa

03-10-2013

Dla osób, które denerwuje "jednokierunkowość" ulicy Wolności mamy dobrą i złą wiadomość. Ta ulica będzie dwukierunkowa, ale ... tymczasowo.

czytaj artykuł »

Szpital w Ciechanowie ma 25 mln długu

01-10-2013

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie podjęła decyzję o zwolnieniach.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści świadomie korzystają z mediów

29-09-2013

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przygotowanie młodzieży do właściwego odbioru i wykorzystania mediów. Młodzi ludzie nie zawsze są świadomi zagrożeń, jakie płyną z nieodpowiedniego używania środków masowego przekazu, dlatego należy wskazać im sposoby mądrego obcowania

czytaj artykuł »

Komendant: „policja ma gdzie parkować!”

29-09-2013

To nie burmistrz miasta, dyrektor szkoły ani komendant policji są winni zakorkowanej ulicy Grunwaldzkiej? W takim razie kto?

czytaj artykuł »

Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w szkole

26-09-2013

W środę 25 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się konferencja dotycząca bezpieczeństwa w szkole.

czytaj artykuł »

Będzie Kaufland w Działdowie, czy nie?

24-09-2013

Informacja o możliwym przeniesieniu targowiska i budowy w jego miejscu Kauflandu wywołała protesty. Czy władze miasta ugną się przed kupcami?

czytaj artykuł »

Łosie widziane na ulicach Działdowa!

24-09-2013

Scena jak z „Przystanku Alaska”: łoś spacerujący ulicami miasta. Teraz do obejrzenia na żywo w Działdowie. Łoś widziany był na ulicy Przemysłowej.

czytaj artykuł »

„Co łaska” według „Wiadomości”. Kuria prostuje.

24-09-2013

W głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1 z 18 września wyemitowano materiał pt. „Co łaska” dotyczący wysokości ofiar pobieranych m.in. w parafii Lipowiec Kościelny, w diecezji płockiej za udzielenie sakramentu małżeństwa.

czytaj artykuł »

Spalanie podkładów jest nielegalne i rakotwórcze

23-09-2013

W okresie jesienno-zimowym spotykamy się z poważnym problemem, jakim jest spalanie odpadów w domowych piecach. Nawiązując do niepokojących sygnałów docierających od mieszkańców naszego powiatu, widzimy potrzebę przekazania informacji o zdrowotnych i środowiskowych skutkach spalania podkładów ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).