Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

47-letni działdowianin przyznał się do zabójstwa

17-12-2013

Prokuratura ujawnia kolejne fakty w sprawie zabójstwa kobiety: sprawca zadał 18 ran kłutych i wielokrotnie uderzył żonę tłuczkiem. Przyznał się do zabójstwa.

czytaj artykuł »

Komu zależy na budowie hipermarketów?

17-12-2013

Czy wysyp hipermarketów w Działdowie to efekt wolnej konkurencji, czy skutek zewnętrznego lobbingu? Jakie korzyści społeczne wynikają z budowy sklepów wielkopowierzchniowych?

czytaj artykuł »

Spraw, aby święta były naprawdę spokojne

16-12-2013

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych wspomnień i wspólnego kolędowania przy blasku choinki. To czas spędzony w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Dla policjantów to okres wzmożonej pracy i troski o bezpieczeństwo, czemu nieustannie towarzyszy potrzeba niesienia pomocy wszystkim, ...

czytaj artykuł »

Finał Szlachetnej Paczki - Pomoc dla 36 rodzin

16-12-2013

Finał XIII edycji Szlachetnej Paczki za nami. W tym roku nasze miasto uczestniczyło w projekcie już po raz trzeci. Działdowo było jednym z 527 rejonów, którego liderem została Wiesława Frankowska.

czytaj artykuł »

Prestiżowe wyróżnienie dla Gimnazjum nr 2

16-12-2013

We wtorek 10 grudnia w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste wręczenie Krajowych Certyfikatów Szkoła Promująca Zdrowie. W tym roku 13 szkół z całej Polski zostało wyróżnionych certyfikatami i dołączyło do Europejskiej Sieci Szkół dla Zdrowia w Europie.

czytaj artykuł »

Magia świątecznych zakupów

16-12-2013

Rozpoczęło się przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Zadbajmy o to by te święta przebiegły bez zbędnych rozczarowań.

czytaj artykuł »

W Wigilię i Sylwestra urząd czynny krócej

12-12-2013

Nie czekaj do świąt ani do końca roku z załatwieniem spraw w Urzędzie Miasta – 24 i 31 grudnia będzie czynny krócej!

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 wyróżnione w konkursie IPN

10-12-2013

Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku oraz Polskie Towarzystwo Ziemiańskie Oddział w Gdańsku i Muzeum Stutthof w Sztutowie w tym roku szkolnym ogłosiły konkurs „Ślady historii najnowszej w mojej miejscowości", którego celem było zachęcenie uczniów

czytaj artykuł »

Uczeń Gimnazjum nr 1 pokonał 26 konkurentów

09-12-2013

Bartosz Szwarc brał udział w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Kownie na Litwie. W kategorii gry na akordeonie Bartosz zajął II miejsce, pokonując 26 uczestników z Litwy, Białorusi , Rosji, Polski i Łotwy. To ogromny sukces!

czytaj artykuł »

Praca przed świętami – kto zarobi najwięcej ?

09-12-2013

Na kasie w markecie, przy sprzedaży choinek czy w przebraniu Mikołaja – sposobów na podreperowanie domowego budżetu jeszcze przed świętami nie brakuje. Z poszukiwaniami tymczasowego zajęcia warto się spieszyć, bo zaczynając prace jeszcze w listopadzie, można zarobić nawet 4 tys. złotych. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).