Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gimnazjum Nr 2: Szkoła demokracji i samorządności

12-10-2013

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie stawia na wszechstronny rozwój ucznia, którego ważnym elementem jest kształtowanie postaw demokratycznych i obywatelskich.

czytaj artykuł »

„Dwójka” stawia na edukację globalną

12-10-2013

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie znalazło się wśród 30 wyróżnionych szkół z Polski zakwalifikowanych do udziału w międzynarodowym projekcie pod hasłem „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności”.

czytaj artykuł »

Uniwersytet Trzeciego Wieku informuje

11-10-2012

Komunikat Zarządu UTW z dnia 4 października 2013 r.

czytaj artykuł »

TTV o „komorniku gangsterze” z Działdowa

09-10-2013

Jego działania odbywały się za zgodą sądu i przy bierności prokuratury – tak uważają reporterzy stacji TTV. Zobacz film pt. „Komornik - gangster”.

czytaj artykuł »

Ośmieszyli policję na filmie. Mają kłopoty.

08-10-2013

Były uczeń I LO w Mławie został pozwany w związku z realizacją filmu „Police Trainer”. Film zrobił furorę w sieci i wywołał dyskusję o przygotowaniu policjantów do służby.

czytaj artykuł »

Działdowo odwiedził Książkobus

08-10-2013

Księgarnia ABC i Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 w Działdowie zorganizowały wizytę Książkobusu w naszym mieście.

czytaj artykuł »

Hodowca uśmiercił kilkadziesiąt tysięcy kur

07-10-2013

Jak informuje Radio7 właściciel fermy w powiecie żuromińskim, na której wykryto niebezpieczny preparat w paszy dla kur zutylizował już wszystkie 60 tysięcy zwierząt.

czytaj artykuł »

Mława: uderzył ciągnikiem w citroena i uciekł?

06-10-2013

Jest nagranie z monitoringu, ale sprawcy na razie nie odnaleziono. Uszkodzenia są poważne. Zbił szybę czołową, zarysował maskę silnika oraz reflektor i dach. Jest poszukiwany.

czytaj artykuł »

Gmina wyremontuje boiska sportowe

06-10-2013

Sołtysi poprosili Wójta Pawła Cieślińskiego o wyremontowanie boisk sportowych w kilku miejscowościach. Prośby te spotkały się ze zrozumieniem władz gminnych:

czytaj artykuł »

Porady, wskazówki - Dni ubezpieczonych w ZUS

04-10-2013

Specjalnie adresowane porady ekspertów, cenne wskazówki, pomocne publikacje. To wszystko czeka na ubezpieczonych w placówkach ZUS w całej Polsce w dniach 7-11 października.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).