Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Oddychaj przez nos – oddychaj lepiej

27-12-2013

Dorosły człowiek bierze oddech ponad 10 tysięcy razy na dobę! Jak robić to prawidłowo przypomina kampania „Oddychaj przez nos, oddychaj lepiej”.

czytaj artykuł »

Rozpędzonym samochodem wjechał w witrynę sklepu

27-12-2013

Przed świętami wiele osób próbuje zrobić ostatnie zakupy, jednak to, czego dokonał jeden z kierowców w Działdowie przeszło najśmielsze oczekiwania właścicieli jednego ze sklepów…

czytaj artykuł »

Będzie Święto Powiatu Działdowskiego

22-12-2013

Już w przyszłym roku – 28 czerwca po raz pierwszy obchodzić będziemy Święto Powiatu Działdowskiego. W tym dniu wręczana będzie również statuetka „Osobowość Powiatu”. Nie przypadkowo wybrano taką właśnie datę.

czytaj artykuł »

Wigilia na działdowskim zamku po raz trzeci

22-12-2013

Już po raz trzeci na dziedzińcu zamkowym odbyła się wigilia, w której uczestniczyć mógł każdy mieszkaniec miasta i powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Wiadukt na Lidzbarskiej został otwarty!

19-12-2013

Długo oczekiwana inwestycja została zakończona. 185 metrowy wiadukt bezkolizyjnie połączył dwie części miasta.

czytaj artykuł »

47-letni działdowianin przyznał się do zabójstwa

17-12-2013

Prokuratura ujawnia kolejne fakty w sprawie zabójstwa kobiety: sprawca zadał 18 ran kłutych i wielokrotnie uderzył żonę tłuczkiem. Przyznał się do zabójstwa.

czytaj artykuł »

Komu zależy na budowie hipermarketów?

17-12-2013

Czy wysyp hipermarketów w Działdowie to efekt wolnej konkurencji, czy skutek zewnętrznego lobbingu? Jakie korzyści społeczne wynikają z budowy sklepów wielkopowierzchniowych?

czytaj artykuł »

Spraw, aby święta były naprawdę spokojne

16-12-2013

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych wspomnień i wspólnego kolędowania przy blasku choinki. To czas spędzony w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Dla policjantów to okres wzmożonej pracy i troski o bezpieczeństwo, czemu nieustannie towarzyszy potrzeba niesienia pomocy wszystkim, ...

czytaj artykuł »

Finał Szlachetnej Paczki - Pomoc dla 36 rodzin

16-12-2013

Finał XIII edycji Szlachetnej Paczki za nami. W tym roku nasze miasto uczestniczyło w projekcie już po raz trzeci. Działdowo było jednym z 527 rejonów, którego liderem została Wiesława Frankowska.

czytaj artykuł »

Prestiżowe wyróżnienie dla Gimnazjum nr 2

16-12-2013

We wtorek 10 grudnia w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste wręczenie Krajowych Certyfikatów Szkoła Promująca Zdrowie. W tym roku 13 szkół z całej Polski zostało wyróżnionych certyfikatami i dołączyło do Europejskiej Sieci Szkół dla Zdrowia w Europie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).