Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jest praca! Mławskie LG zatrudni kilkaset osób

23-08-2013

Po redukcji zatrudnienia od stycznia do maja, kiedy to pracę straciło ok. 100 osób, przyszedł czas na odwrócenie tej tendencji. Jak co roku, zawsze po wakacjach Koreańczycy potrzebują większej liczby pracowników.

czytaj artykuł »

Apel do organizacji pozarządowych

23-08-2013

Rada Organizacji Pozarządowych powiatu działdowskiego apeluje do Organizacji Pozarządowych powiatu działdowskiego o aktywne włączanie się do współpracy z samorządem powiatowym, poprzez opracowanie Programów mających za zadanie realizację zadań publicznych samorządu powiatowego w roku 2014, ...

czytaj artykuł »

Wiadukt przejezdny jeszcze w tym roku?

22-08-2013

Mimo początkowych opóźnień prace nad budową wiaduktu na ul. Lidzbarskiej idą pełną parą. Jest szansa, że będzie przejezdny do grudnia.

czytaj artykuł »

W mediach głośno o nidzickim referendum

22-08-2013

Sąd nakazał nidzickiej grupie referendalnej zaprzestania rozpowszechniania ulotki wyborczej nawołującej do odwołania burmistrza.

czytaj artykuł »

Opieka przedszkolna w Mławie bezpłatna?

21-08-2013

Burmistrz właśnie skierował do Rady Miasta Mława projekt uchwały w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest miasto.

czytaj artykuł »

Wkrótce: uliczny koncert Zielonych Ludków

20-08-2013

Zespół Zielone Ludki w piątek 23 sierpnia zagra kolejny z koncert z serii ulicznego grania. Każdy z nich odbywa się w innym miejscu Działdowa, tym razem przy ulicy Biedrawiny w Działdowie (nieopodal Biedronki). Początek: około godziny 19.00.

czytaj artykuł »

Festyny dla dzieci w Narzymiu i Brodowie

20-08-2013

W czwartek 8 sierpnia na Gminnym Stadionie odbył się Festyn Dziecięcy zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie-Osadzie, a dwa dni wcześniej podobna impreza miała miejsce na placu przy świetlicy wiejskiej w Brodowie.

czytaj artykuł »

Płośnicka orkiestra kwitnie przy nowym kapelmistrzu

20-08-2013

Ci, którzy zastanawiali się jak potoczą się losy płośnickiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej po śmierci wybitnego muzyka, kapelmistrza Jana Wiśniewskiego mogą być spokojni. Jego następca pokazał się nie tylko jako człowiek o niezłomnym charakterze, kontynuujący założenia wielkiego mistrza, ...

czytaj artykuł »

Wkrótce: V Wakacyjne Warsztaty Taneczne

20-08-2013

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i młodzież starszą na V Wakacyjne Warsztaty Taneczne

czytaj artykuł »

25 sierpnia wspólnie pożegnamy wakacje

20-08-2013

Burmistrz miasta oraz Dyrektor MDK w Działdowie zapraszają całe rodziny na wielki piknik, wspaniałą zabawę i mnóstwo atrakcji.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).