Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na biegi - "Uzdowo na 5"

06-09-2017

Urząd Gminy Działdowo, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie oraz Firma Standrew z Uzdowa zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji Biegów Przełajowych „Uzdowo na 5”.

czytaj artykuł »

Działdowski Cech Rzemieślników ma 70 lat! [FILM]

05-09-2017

W minioną sobotę rzemieślnicy i przedsiębiorcy powiatu działdowskiego obchodzili swoje święto. Na obchody złożyła się msza św. i gala w MDK.

czytaj artykuł »

List otwarty z okazji nowego roku szkolnego

03-09-2017

Po okresie wspaniałego wakacyjnego odpoczynku rozpoczyna się nowy rok szkolny i czas nowych wyzwań. Mam nadzieję, że po udanych wakacjach jesteście wszyscy – Drodzy Nauczyciele i Uczniowie - naładowani pozytywną energią, która pozwoli Wam twórczo pracować i odnosić wspaniałe, znaczące ...

czytaj artykuł »

Przyjdź na wykład na temat Islamu

03-09-2017

Stowarzyszenie Odnowy Chrześcijańskiej "Pamięć i Tożsamość" w Działdowie wraz z CKU zapraszają na wykład w ramach programu "Z Historią na TY".

czytaj artykuł »

Otwarto nowe oddziały przedszkolne! [FILM]

02-09-2017

Po rozbudowie Przedszkola Miejskiego numer 5 otwarto trzy nowe grupy przedszkolne. Z nowoczesnego obiektu od środy korzysta 75 dzieci.

czytaj artykuł »

Rozpoczęto kolejne badania archeologiczne

02-09-2017

Przy ul. Mławskiej w Działdowie wznowiono badania archeologiczne. Wyniki są obiecujące. Po dwóch pierwszych dniach badań odkryto pod całą jego powierzchnią drewnianą konstrukcję oraz dwa szelągi krzyżackie datowane na XIV w.

czytaj artykuł »

Rocznica wybuchu II Wojny Światowej [FILM]

01-09-2017

Z okazji obchodów 78. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej na placu koszarowym w Działdowie odbyła się Msza Święta.

czytaj artykuł »

Szkoły w powiecie gotowe na nowy rok szkolny [FILM]

01-09-2017

Koniec wakacji to czas planowych kontroli we wszystkich szkołach. Przeprowadza je również Starostwo Powiatowe jako organ prowadzący szkół ponadgimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Prokurator bada kto skaził próbkę wody [FILM]

31-08-2017

Kiedy okazało się, że bakterii w wodociągu nie było, przyszedł czas na podsumowanie działań służb miejskich i wyciągnięcie wniosków na przyszłość.

czytaj artykuł »

III Zawody Wędkarskie o Puchar Działdowszczyzny [FILM]

29-08-2017

W miejscowości Żabiny w Gminie Rybno odbyły się III Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie O Puchar Działdowszczyzny. Patronatem Honorowym objął je Burmistrz Działdowa, a do organizacji przyczyniły się sąsiednie gminy i wielu sponsorów.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).