Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Lena awansowała do Mistrzostw Europy i Świata

14-03-2014

W Jastrzębiej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach w kategorii chłopców i dziewcząt, w których udział brało ponad 120 najlepszych szachistów do lat 10. Grupa dziewcząt liczyła 62 zawodniczki, wśród których mieliśmy swoją reprezentantkę - Lenę Zarębską, uczennicę ...

czytaj artykuł »

Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej

13-03-2014

W Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie odbyła się XIV Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej, w której wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu Działdowskiego. Organizatorem olimpiady było Starostwo Powiatowe w Działdowie.

czytaj artykuł »

Powiat ogłosił zamiar likwidacji dziesięciu szkół

12-03-2014

Od września 2012 r. trwa wygaszanie liceów profilowanych oraz liceów i techników uzupełniających dla młodzieży i dorosłych. Zamiar likwidacji dziesięciu szkół tego typu z terenu powiatu działdowskiego ogłoszono na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu

12-03-2014

W dn. 14 – 16 marca br. w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbędzie się XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu o Puchar Prezydenta RP i Puchar Burmistrza Miasta Działdowo pod patronatem Marszałka Województwa ...

czytaj artykuł »

I Otwarty Turniej w Steel Darta

12-03-2014

W najbliższą niedzielę, 16 marca, odbędzie się I Otwarty Turniej w Steel Darta o Puchar Klubu Domino. Dla finalistów pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

czytaj artykuł »

W TVN Turbo o produkcji w LG w Mławie

11-03-2014

W ostatnim odcinku programu „Polak potrafi” w stacji TVN Turbo emitowany był materiał dotyczący produkcji telewizorów LG w Mławie.

czytaj artykuł »

Co z wiaduktami i przejściami dla pieszych?

11-03-2014

Do zakończenia wszelkich prac związanych z budową wiaduktów kolejowych i przejść dla pieszych zostało niewiele czasu. Czy wykonawcom uda się dotrzymać terminu?

czytaj artykuł »

UTW w Działdowie informuje

10-03-2014

Komunikat Zarządu UTW z dn. 7 marca 2014 r.

czytaj artykuł »

Sławomir Matusz gościem specjalnym spotkania DKS

10-03-2014

Na ostatnim spotkaniu Działdowskiej Kuźnio Słowa powitano specjalnego gościa. Sławomir Matusz to znany poeta, eseista i krytyk literacki, autor kilkunastu zbiorów wierszy, mieszkający w Sosnowcu.

czytaj artykuł »

Sołtys udzieli pierwszej pomocy!

09-03-2014

Oddział Regionalny KRUS bierze udział w pilotażowym projekcie „Bezpieczna wieś” – Sołtys Kontaktem Pierwszej Pomocy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).