Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zabawa choinkowa w przedszkolu „uMisia”

14-01-2014

W poniedziałek, 13 stycznia w przedszkolu „uMisia” w Działdowie odbyła się zabawa choinkowa dla najmłodszych dzieci. Na karnawałowe spotkanie przybył św. Mikołaj, który rozdał wszystkim dzieciom upominki.

czytaj artykuł »

W Płośnicy Orkiestra zebrała około 9 tysięcy złotych

14-01-2014

W niedzielę 12 stycznia już po raz trzeci zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gminie Płośnica. Podobnie jak w latach ubiegłych został utworzony Sztab przy Gminnym Ośrodku Kultury, którego szefem został Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski.

czytaj artykuł »

Kolędowaliśmy z poetami...

13-01-2014

W sobotę 11 stycznia w kościele Ewangelicko - Augsburskim w Działdowie wystąpili wspólnie kolędując Poeci z Działdowskiej Kuźni Słowa i Chór Concentus oraz Chór z Gimnazjum nr 2.

czytaj artykuł »

Twórca portalu napadnięty przed własnym domem

13-01-2014

„Napadł mnie przed moim domem. Dostałem po oczach gazem. Początkowo myślałem, że zostałem oblany jakimś kwasem. Trafiłem na Szpitalny Oddział Ratunkowy”.

czytaj artykuł »

WOŚP 2014: zebraliśmy 26.394,80 złotych!

12-01-2014

120 tysięcy wolontariuszy w Polsce zbierało pieniądze podczas 22 Finału WOŚP. 75 spośród nich można było spotkać na ulicach Działdowa.

czytaj artykuł »

Gajewski: zadbajcie o przeglądy zieleni w mieście

11-01-2014

Radny Zenon Gajewski dopytywał na sesji Rady Miasta Działdowo o regularność przeglądów zieleni w mieście.

czytaj artykuł »

Pomógł w zatrzymaniu pijanego kierowcy

09-01-2014

Zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości usłyszy dzisiaj Jan C., który w chwili obecnej trzeźwieje w policyjnym areszcie. Zatrzymanie 55 – latka to zasługa jednego z mieszkańców Działdowa, który podejrzewając kierowcę pojazdu o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu poinformował ...

czytaj artykuł »

Burmistrz Mławy apeluje o wsparcie dla rodzin 3+

09-01-2014

Jak informowaliśmy na łamach portalu MD, Mława przystąpiła do realizacji programu Rodzina 3+. Ze względu na przeszkody prawne działania miasta w tym zakresie są jednak ograniczone. Dlatego burmistrz zwrócił się do firm i instytucji z apelem o pomoc we wsparciu rodzin wielodzietnych.

czytaj artykuł »

Jest szansa na przywrócenie Sądu Rejonowego?

09-01-2014

Sąd Rejonowy w Działdowie może znów rozpocząć funkcjonowanie.

czytaj artykuł »

CBA zajęło się sprawą elektrociepłowni

07-01-2014

Centralne Biuro Antykorupcyjne otrzymało zgłoszenie dotyczące możliwych nieprawidłowości przy planowaniu jej budowy na terenie Mławy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).