Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Projekt 'Pożyteczne ferie' w Księżym Dworze

21-02-2014

Fundacja Wspomagania Wsi ogłosiła konkurs pod hasłem "Pożyteczne ferie 2014". W ramach konkursu realizowany był projekt edukacyjny pt. "Nie zapominajmy o naszych sąsiadach".

czytaj artykuł »

WSA wydał wyrok w sprawie wójta

19-02-2014

Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymał zarządzenie zastępcze wojewody, wygaszające mandat wójtowi gm. Iłowo-Osada.

czytaj artykuł »

Wręczyliśmy nagrody w konkursie walentynkowym

18-02-2014

W konkursie walentynkowym Portalu Moje Działdowo wystarczyło wyznać miłość swojej drugiej połówce, by wygrać atrakcyjne nagrody.

czytaj artykuł »

Grupa Kornas: 'to my odstępujemy od umowy'

17-02-2014

Zarząd Grupy Kornas wystosował oświadczenie, w którym informuje, że w dniu 17 lutego br. odstępuje od umowy na budowę aquaparku w Działdowie z wyłącznej winy Zamawiającego.

czytaj artykuł »

Konserwator grabarzem inicjatywy DAR

14-02-2014

Po klęsce projektu utworzenia hospicjum, powstał pomysł budowy Inkubatora Przedsiębiorczości. Jednak wobec surowych wytycznych konserwatora zabytków kolejny pomysł zagospodarowania byłych koszar upadł, a raczej został pogrzebany.

czytaj artykuł »

Domy w powiecie działdowskim – w jakiej cenie?

15-02-2014

Jak wynika z danych portalu Domy.pl, największy wybór nieruchomości w Działdowie i okolicach mają szukający domów małych lub średnich – od 150 m2 do 200 m2. Przeciętna cena za budynek mieszkalny w powiecie działdowskim wynosi 438 tys. zł i 2,4 tys. zł za metr kwadratowy.

czytaj artykuł »

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

15-02-2014

W lutym 2014 roku organizowany jest ogólnopolski „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Celem tej inicjatywy jest udzielenie informacji osobom pokrzywdzonym przestępstwem o uprawnieniach im przysługujących oraz sposobu załatwienia ich spraw.

czytaj artykuł »

Komornik skazany za ustawianie licytacji

13-02-2014

Pochodzącego z Mławy, a pracującego w Działdowie komornika Sąd Rejonowy w Giżycku skazał na rok i cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

czytaj artykuł »

Morąg zgarnie nasze dofinansowanie na aquapark

12-02-2014

Jak podaje Radio 7 środki, za które miał w mieście powstać aquapark zostaną przekazane Morągowi.

czytaj artykuł »

Wyznaj miłość i wygraj wartościowe nagrody!

09-02-2014

Z Portalem Moje Działdowo aż trzy pary wygrają romantyczną kolację, bukiet kwiatów i zestaw upominkowy o wartości 150 złotych!

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).