Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nowy regulamin dla osób odwiedzających pacjentów

12-11-2013

Informujemy, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie wprowadził nowy regulamin dla osób odwiedzających pacjentów. Od teraz pacjentów hospitalizowanych w oddziałach SPZOZ odwiedzać można w godzinach od 12:00 do 19:00.

czytaj artykuł »

Kim naprawdę jesteśmy?

12-11-2013

W Gimnazjum nr 1 w Działdowie odbył się pokaz filmowy pt. „The Human Experience”. Produkcja ta to historia młodych bohaterów rozpoczynających poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące każdego człowieka: „Po co żyję?”, „Kim jest człowiek?”, wyświetlona już w setkach miejsc ...

czytaj artykuł »

Wiedzą wszystko o... swoich nauczycielach

12-11-2013

Czyż nie każdy z nas zastanawiał się na tym, jak wyglądali nauczyciele w dzieciństwie? Czy są do siebie podobni? Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Działdowie już to wiedzą.

czytaj artykuł »

Osobowym do Warszawy znów nie dojedziesz

08-11-2013

Za miesiąc Koleje Mazowieckie zlikwidują połączenia osobowe z Warszawy do Działdowa. Czy uda się uniknąć komunikacyjnego absurdu?

czytaj artykuł »

Pendolino zatrzymał się w Działdowie

08-11-2013

W ramach testów w procesie homologacji w czwartek około godziny 22.00 pociąg Pendolino zatrzymał się na trzy minuty w Działdowie.

czytaj artykuł »

Seria wpadek zatrzyma budowę aquaparku?

06-11-2013

Wykonawca aquaparku nie realizuje harmonogramu budowy, ma kłopoty z realizacją innych umów, a prezes spółki został zatrzymany przez CBA pod zarzutem płatnej protekcji.

czytaj artykuł »

Zobacz na filmie, jak Wardęga straszy ludzi

04-11-2013

Tym razem Sylwester Adam Wardęga wrzucił do sieci film, w którym straszy przechodniów a później tańczy w rytm różnych utworów.

czytaj artykuł »

W Mławie ocalają groby od zapomnienia

04-11-2013

Wyremontowali już ich wiele, m.in. grób szefa policji sprzed II wojny światowej, przybranej matki pisarza Stefana Żeromskiego i pisarki Zuzanny Morawskiej.

czytaj artykuł »

Uczeń niepełnosprawny w szkole - konferencja

04-11-2013

W czwartek, 24 października w sali CKU DAR w Działdowie przy ul. Polnej odbyła się konferencja zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Działdowie pt. „Uczeń niepełnosprawny w szkole i placówce ogólnodostępnej”.

czytaj artykuł »

Czy zapłacimy mniej za bilety kolejowe?

31-10-2013

Od grudnia kolej będzie płacić mniej za korzystanie z torów. Oszczędności: 1,5 miliarda złotych. Czy ceny biletów zostaną obniżone?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).