Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Radio 7 najchętniej słuchaną stacją w regionie

28-01-2014

Jak podał instytut Millward Brown, w ostatnim kwartale minionego roku Siódemki słuchał co piąty mieszkaniec byłego woj. ciechanowskiego.

czytaj artykuł »

Kolejny wieczór z chórem i wierszami

28-01-2014

W sobotę 25 stycznia po raz kolejny swój koncert dał Chór Concentus pod dyrekcją Danuty Czeczot a lokalni poeci recytowali swoje wiersze.

czytaj artykuł »

Autobus uderzył w drzewo. Są poszkodowani.

27-01-2014

Do wypadku doszło dziś rano na drodze relacji Wyszyny Kościelne – Zdroje w gminie Stupsk.

czytaj artykuł »

'Diamentowa Rakietka'. Laur dla Dekorglassu

27-01-2014

W dniu 24 stycznia, w hotelu Hyatt w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Gali „Diamentowa Rakietka”. Wydarzenie było podsumowaniem dokonań w tenisie stołowym w 2013 roku.

czytaj artykuł »

Czy internet powinien być kontrolowany?

26-01-2014

Młodzież z Zespołu Szkół w Malinowie od października 2013 roku bierze udział w projekcie „Parasol Demokracji” realizowanym w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy. W ramach tego projektu odbyło się spotkanie młodzieży dwóch szkół:

czytaj artykuł »

Ponad 100 mln zł na drogę Działdowo - Lidzbark

25-01-2014

Umowa na remont drogi Lidzbark Welski - Działdowo została podpisana w dniu 24 stycznia br. Przetarg na kluczowy odcinek z Działdowa do Lidzbarka wygrało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego.

czytaj artykuł »

Autobusy miejskie jeżdżą jak im się podoba

25-01-2014

Na jednej z sesji rady miasta radny Zenon Gajewski skarżył się na kulejącą komunikację autobusową w Działdowie:

czytaj artykuł »

Chcesz czy nie – musisz chwycić za łopatę

25-01-2014

Radny Jan Bedra stwierdził na jednej z sesji Rady Miasta, że latarnie stojące na niektórych ulicach Działdowa utrudniają wjazd na chodnik pojazdów odśnieżających:

czytaj artykuł »

Sześciolatek w szkole - konferencja

25-01-2014

W czwartek, 16 stycznia w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli DAR w Działdowie odbyła się konferencja „Sześciolatek jako odbiorca edukacji w szkole podstawowej” zrealizowana przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i Biblioteką Pedagogiczną w Działdowie.

czytaj artykuł »

'Konwój Muszkieterów' zawitał do Działdowa

24-01-2014

Pomoc od Intermarché i Bricomarché trafi do trzynastu potrzebujących placówek z województwa warmińsko-mazurskiego. W Działdowie wsparcie otrzymają Przedszkole nr 4 oraz Działdowskie Centrum Caritas im. Abp A. J. Nowowiejskiego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).