Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Proces o Aquapark. Kto zacznie?

06-04-2014

Sprawa aquaparku w Działdowie powoli zmierza ku sali sądowej. Już nikt nie pyta czy, ale kiedy i kto zacznie oraz ile to będzie kosztować.

czytaj artykuł »

Dziewczęta z Burkatu najlepsze w piłkę nożną!

06-04-2014

W niedzielę 30 marca w Biskupcu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej kobiet. Nasze dziewczęta przystąpiły do rywalizacji, jako zwycięzcy grupy eliminacyjnej.

czytaj artykuł »

Konkurs Recytatorski w Gminie Działdowo

06-04-2014

Pod patronatem Wójta Gminy Działdowo Pana Pawła Cieślińskiego 26 marca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował Gminny Konkurs Recytatorski.

czytaj artykuł »

Jak wzmacniać samorządność - debata

06-04-2014

W Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie 1 kwietnia zorganizowano debatę „Jak wspierać samorządność i motywować młodzież do aktywnego uczestnictwa w demokracji lokalnej?”

czytaj artykuł »

Tydzień dla wody w Gimnazjum nr 2

03-04-2014

Dostęp do wody pitnej w różnych miejscach świata, w tym również w Polsce był tematem, który szczególnie zainteresował w tym roku członków koła ekologicznego działającego w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

Radni sprawdzeni ze znajomości języka polskiego

29-03-2014

W czwartek 20 marca podczas sesji Rady Miasta, uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie przeprowadzili wśród radnych Miasta Działdowa akcję popularyzującą dbałość o kulturę języka ojczystego.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie fotograficznym

29-03-2014

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie, Wójt Gminy Płośnica oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy ogłasza II edycję konkursu „Gmina Płośnica w obiektywie” pod hasłem: „Odkryj to co nieodkryte.”

czytaj artykuł »

Wiosna w OHP – dowiedz się więcej!

29-03-2014

Masz 15-25 lat nie masz co zrobić z wolnym czasem podczas zbliżającej się wiosny? Przyjdź do MCK I PPP OHP. Doradzimy Ci jaką wybrać dalszą drogie edukacyjno-zawodową, jak należy rozmawiać z pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej możesz zapoznać się z serią filmów dotyczących zawodów ...

czytaj artykuł »

Co z bezdomnością w Działdowie?

28-03-2014

Wanda Milewska poruszyła problem bezdomności wśród ludzi. Jak miasto pomaga osobom, które straciły dach nad głową i środki do życia?

czytaj artykuł »

Kiedy piasek i śmieci znikną z naszych ulic?

28-03-2014

Z takim pytaniem zwróciła się do burmistrza Wanda Milewska. Radna zauważyła również, że nie tylko ulice wymagają gruntownego posprzątania.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).