Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ilu lekarzy tyle opinii

13-04-2014

Choruję rzadko lub wcale a do lekarzy chodzę jeszcze rzadziej. Zawsze mnie jednak rozbawia to, co mają do powiedzenia…

czytaj artykuł »

Na dworcu kupisz bilet i doładujesz telefon

13-04-2014

Jak informuje Radio 7 działdowski biletomat oprócz sprzedaży biletów będzie mógł również doładować telefon. To nowość wprowadzona przez Koleje Mazowieckie.

czytaj artykuł »

Tytuł Mistrza Szachów dla Piotra Zarębskiego

13-04-2014

Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie gościła po raz piąty najlepszych szachistów z województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii przedszkolaków do lat 7.

czytaj artykuł »

Agatka zamiast ograniczenia prędkości

11-04-2014

Radna Wanda Milewska zabiega o rozszerzenie ograniczenia prędkości do 40 km/h na całą ulicę Konopnickiej ze względu na bezpieczeństwo dzieci, uczęszczających do szkoły. Już wiemy, że kierowcy nie będą musieli zwalniać, za to przejścia dla pieszych będą bardziej widoczne.

czytaj artykuł »

Jeden podpis może długo boleć

10-04-2014

Jedno kliknięcie „akceptuję” warunki regulaminu może długo boleć, gdyż jest tożsame z zawarciem umowy i wszystkimi z tego tytułu konsekwencjami.

czytaj artykuł »

Skąd problemy z matematyką?

10-04-2014

W czwartek, 3 kwietnia w działdowskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyła się konferencja pt: „Problematyka diagnozowania uczniów z przejawami trudności w uczeniu się matematyki na poziomie nauczania zintegrowanego” zorganizowana przy współudziale Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. ...

czytaj artykuł »

Egzaminy na prawo jazdy również w Mławie

10-04-2014

Koniec ze stresującymi wyjazdami do Ciechanowa. Ratusz zapowiada, że w Mławie zostanie utworzony oddział zamiejscowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

czytaj artykuł »

Malinowo. Medal dla szkoły za serce

09-04-2014

Zespół Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie został uhonorowany medalem z okazji 55-lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK. To wspaniałe wyróżnienie, przyznane zostało tylko kilku szkołom w województwie warmińsko – mazurskim. W imieniu dyrektora ZS w Malinowie Michała Struzika, ...

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo przekazała działkę dla EZG

08-04-2014

Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna podziękował wójtowi i radzie Gminy Działdowo za działkę przekazaną pod budowę składowiska odpadów.

czytaj artykuł »

W Mławie uruchomiono cyfrowe kino. Projekcje 3D.

07-04-2014

- Mamy nadzieję, że Kino „Kosmos” przeżyje ponowny rozkwit i powróci do dawnej świetności, a sala kinowa będzie „pękać w szwach”, tym bardziej, że ceny biletów są bardzo atrakcyjne – czytamy w komunikacie na stronie MDK.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).