Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nie będzie Aquaparku w Działdowie

31-01-2014

Władze miasta wypowiedziały umowę na budowę Aquaparku w Działdowie firmie Kornas. Dokończenie inwestycji stało się praktycznie niemożliwe.

czytaj artykuł »

Śpiący policjant – nie, odnowa dróg - tak

30-01-2014

Radna Maria Karwacka nie kryjąc zażenowania poprosiła burmistrza o zainstalowanie ograniczeń prędkości na jednej z ulic w Działdowie:

czytaj artykuł »

Turniej piłki halowej SOKÓŁ ZIMA CUP 2014

30-01-2014

W dniu 26 stycznia 2014 r. w hali sportowo - widowiskowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie rozegrano turniej halowej piłki nożnej SOKÓŁ ZIMA CUP 2014 chłopców, rocznik 2003. Zwyciężył zespół DON BOSCO OSTRÓDA. Gospodarze - UKS SOKÓŁ I DZIAŁDOWO - uplasowali się na drugim miejscu.

czytaj artykuł »

Autobus uderzył w tył samochodu ciężarowego

30-01-2014

Do wypadku doszło dziś ok. 9.00 rano w Wiśniewie na drodze krajowej nr 7. Jak udało się wstępnie ustalić, kierowca autobusu chciał ominąć ciężarówkę, manewr ten niestety się nie udał. Uderzył w tył pojazdu, który stał lub bardzo wolno poruszał się po drodze na światłach awaryjnych. ...

czytaj artykuł »

Pomóżcie pochylić się nad tą ... śmierdzącą kwestią

30-01-2014

Do kwestii estetyki miasta opozycyjni radni wracają dosyć często, na jednej z sesji Rady Miasta Działdowo radny Michał Struzik był zmuszony wrócić do sprawy raczej śmierdzącej:

czytaj artykuł »

Rada OP PD zaprasza na szkolenie

30-01-2014

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego informuje, że organizuje szkolenie z zakresu zasad pisania projektów i wniosków o dofinansowanie Organizacji Pozarządowych – w okresie 21 -23 i 29.03.2014 r.

czytaj artykuł »

Powstaną jeszcze 4 wiadukty w LCS Działdowo

29-01-2014

W ciągu linii kolejowej nr 9, w obszarze LCS Działdowo, PKP Polskie Linie Kolejowe zbudują cztery wiadukty - trzy drogowe i jeden kolejowy. Wiadukty przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa, szczególnie dla samochodów korzystających z dotychczasowych przejazdów kolejowych, które niebawem zostaną ...

czytaj artykuł »

Chodnik przy ul. Karłowicza zostanie naprawiony

29-01-2014

Bezpieczeństwo dzieci idących do szkoły lub z niej wracających leży na sercu wielu z nas, również byłej nauczycielce obecnej radnej Elżbiecie Konarzewskiej:

czytaj artykuł »

Bioelektrownia w Działdowie wciąż może powstać

29-01-2014

Na jednaj z sesji Rady Miasta Działdowo radna Wanda Milewska drążyła temat mającej powstać w naszym mieście bioelektrowni:

czytaj artykuł »

Mieszkańcy wściekli na wójta Przyborskiego

29-01-2014

Pod artykułem o rozprawie wójta bez wójta wylała się fala komentarzy rozwścieczonych internautów. Zobacz co napisali.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).