Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na II Konferencję OPPD

18-03-2014

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego zaprasza na II Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego, która odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2014 roku o godz. 15.00 w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta

czytaj artykuł »

Finał konkursu „Deutsch ist kinderleicht”

17-03-2014

W piątek, 14 marca, w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły po raz drugi odbył się konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Do rywalizacji zgłosiły się dwie działdowskiej szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa Nr 4 oraz Szkoła Podstawowa Nr 3.

czytaj artykuł »

Sesja rozpoczęta od życzeń na Dzień Kobiet

16-03-2014

Choć czwartkowa sesja Rady Gminy Działdowo miała miejsce niemal tydzień po Dniu Kobiet nie mogło obyć się bez życzeń i okolicznościowego występu.

czytaj artykuł »

Równiarka już naprawia drogi w Gminie Działdowo

16-03-2014

Sprzyjająca aura sprawiła, że równiarka należąca do Gminy Działdowo mogła już wyruszyć w swoją coroczną trasę:

czytaj artykuł »

Pomoc dla Leszka - dziadka, męża i ojca

16-03-2014

Leszek Bonisławski to 46 letni mieszkaniec Nidzicy. Dziadek, mąż i ojciec. We wrześniu 2013 roku Pan Leszek dostał udaru mózgu, trafił do szpitala gdzie został zaatakowany przez wirus. Od tej pory jego stan systematycznie ulega pogorszeniu.

czytaj artykuł »

Parlament wstrzymuje budowę biogazowni?

14-03-2014

Niemal 3 lata temu zawarto porozumienie w sprawie budowy biogazowni w Działdowie i ... sprawa ucichła. Czy to oznacza, że biogazowni nie będzie?

czytaj artykuł »

Lena awansowała do Mistrzostw Europy i Świata

14-03-2014

W Jastrzębiej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach w kategorii chłopców i dziewcząt, w których udział brało ponad 120 najlepszych szachistów do lat 10. Grupa dziewcząt liczyła 62 zawodniczki, wśród których mieliśmy swoją reprezentantkę - Lenę Zarębską, uczennicę ...

czytaj artykuł »

Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej

13-03-2014

W Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie odbyła się XIV Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej, w której wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu Działdowskiego. Organizatorem olimpiady było Starostwo Powiatowe w Działdowie.

czytaj artykuł »

Powiat ogłosił zamiar likwidacji dziesięciu szkół

12-03-2014

Od września 2012 r. trwa wygaszanie liceów profilowanych oraz liceów i techników uzupełniających dla młodzieży i dorosłych. Zamiar likwidacji dziesięciu szkół tego typu z terenu powiatu działdowskiego ogłoszono na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu

12-03-2014

W dn. 14 – 16 marca br. w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbędzie się XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu o Puchar Prezydenta RP i Puchar Burmistrza Miasta Działdowo pod patronatem Marszałka Województwa ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).