Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mława: CBA wszczęło kontrolę w starostwie

25-02-2014

Sprawdzane są decyzje dotyczące udzielania zamówień publicznych oraz rozporządzania mieniem, obejmujące ostatnie cztery lata działalności urzędu.

czytaj artykuł »

Konserwator – obrońca czy grabarz?

24-02-2014

Konserwatorzy zabytków to dziwne stworzenia. W imię prawa potrafią zniszczyć piękny budynek. Lub nie dopuścić do jego odnowienia…

czytaj artykuł »

Reprezentowali w Warszawie swoją szkołę

21-02-2014

Uczniowie z Zespołu Szkoł im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie Patrycja Gąsiorowska oraz Kamil Zawadzki, w połowie stycznia uczestniczyli w drugim już etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Był to etap międzywojewódzki.

czytaj artykuł »

Uczniowie rozmawiali o karierze

21-02-2014

Które zawody są najbardziej przyszłościowe? Gdzie się uczyć? Co studiować, aby w przyszłości mieć nie tylko pracę, ale i satysfakcję z tego, co się robi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z planowaniem swojej kariery zawodowej szukali uczestnicy spotkania z Bartoszem Dul ...

czytaj artykuł »

Sprawdź, czy zapłacisz podatek za altankę?

21-02-2014

W styczniu weszła w życie nowelizacja ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, która reguluje m. in. kwestię podatku od nieruchomości. Czy działkowcy muszą płacić podatki?

czytaj artykuł »

Projekt 'Pożyteczne ferie' w Księżym Dworze

21-02-2014

Fundacja Wspomagania Wsi ogłosiła konkurs pod hasłem "Pożyteczne ferie 2014". W ramach konkursu realizowany był projekt edukacyjny pt. "Nie zapominajmy o naszych sąsiadach".

czytaj artykuł »

WSA wydał wyrok w sprawie wójta

19-02-2014

Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymał zarządzenie zastępcze wojewody, wygaszające mandat wójtowi gm. Iłowo-Osada.

czytaj artykuł »

Wręczyliśmy nagrody w konkursie walentynkowym

18-02-2014

W konkursie walentynkowym Portalu Moje Działdowo wystarczyło wyznać miłość swojej drugiej połówce, by wygrać atrakcyjne nagrody.

czytaj artykuł »

Grupa Kornas: 'to my odstępujemy od umowy'

17-02-2014

Zarząd Grupy Kornas wystosował oświadczenie, w którym informuje, że w dniu 17 lutego br. odstępuje od umowy na budowę aquaparku w Działdowie z wyłącznej winy Zamawiającego.

czytaj artykuł »

Konserwator grabarzem inicjatywy DAR

14-02-2014

Po klęsce projektu utworzenia hospicjum, powstał pomysł budowy Inkubatora Przedsiębiorczości. Jednak wobec surowych wytycznych konserwatora zabytków kolejny pomysł zagospodarowania byłych koszar upadł, a raczej został pogrzebany.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).