Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tydzień dla wody w Gimnazjum nr 2

03-04-2014

Dostęp do wody pitnej w różnych miejscach świata, w tym również w Polsce był tematem, który szczególnie zainteresował w tym roku członków koła ekologicznego działającego w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

Radni sprawdzeni ze znajomości języka polskiego

29-03-2014

W czwartek 20 marca podczas sesji Rady Miasta, uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie przeprowadzili wśród radnych Miasta Działdowa akcję popularyzującą dbałość o kulturę języka ojczystego.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie fotograficznym

29-03-2014

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie, Wójt Gminy Płośnica oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy ogłasza II edycję konkursu „Gmina Płośnica w obiektywie” pod hasłem: „Odkryj to co nieodkryte.”

czytaj artykuł »

Wiosna w OHP – dowiedz się więcej!

29-03-2014

Masz 15-25 lat nie masz co zrobić z wolnym czasem podczas zbliżającej się wiosny? Przyjdź do MCK I PPP OHP. Doradzimy Ci jaką wybrać dalszą drogie edukacyjno-zawodową, jak należy rozmawiać z pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej możesz zapoznać się z serią filmów dotyczących zawodów ...

czytaj artykuł »

Co z bezdomnością w Działdowie?

28-03-2014

Wanda Milewska poruszyła problem bezdomności wśród ludzi. Jak miasto pomaga osobom, które straciły dach nad głową i środki do życia?

czytaj artykuł »

Kiedy piasek i śmieci znikną z naszych ulic?

28-03-2014

Z takim pytaniem zwróciła się do burmistrza Wanda Milewska. Radna zauważyła również, że nie tylko ulice wymagają gruntownego posprzątania.

czytaj artykuł »

Sugestie mieszkańców i władz miasta są ignorowane?

27-03-2014

Trwa chaos komunikacyjny w Działdowie. Tym razem winowajcą jest przebudowa ul. Olsztyńskiej. Negatywne skutki remontu miała złagodzić zmiana organizacji ruchu na ul. Wolności. Poprawa jest niewielka, a zmiana daleka od oczekiwań mieszkańców i władz miasta, których sugestie zostały zignorowane ...

czytaj artykuł »

Czy młodzież jest gotowa na udział w wyborach?

27-03-2014

Czy młodzież jest gotowa na udział w wyborach od 16 roku życia? Na to pytanie uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie starali się odpowiedzieć, podczas debaty pod szyldem „Co zrobić, żeby młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym?”.

czytaj artykuł »

Co z obiecaną wiatą przy ul. Leśnej?

26-03-2014

Mieszkańcy ulicy Leśnej dopominają się o wiatę przystankową, która miała być wykonana w roku ubiegłym. Czy wiata powstanie w tym roku?

czytaj artykuł »

Kłótnia: Mrowiński vs. Mazurkiewicz

23-03-2014

Rozpoczęło się procesowanie z firmą Kornas. Radny Mrowiński zapytał, czy burmistrz będzie partycypował w kosztach tego procesu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).