Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Sołtys udzieli pierwszej pomocy!

09-03-2014

Oddział Regionalny KRUS bierze udział w pilotażowym projekcie „Bezpieczna wieś” – Sołtys Kontaktem Pierwszej Pomocy.

czytaj artykuł »

Uwaga kierowcy: ulica Olsztyńska w budowie

04-03-2014

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją ulicy Olsztyńskiej w Działdowie. wymianę gruntu czeka odcinek drogi wojewódzkiej nr 545 na trasie Działdowo-Nidzica. Aby ułatwić poruszanie się w mieście uruchomiono ruch w obu kierunkach na całej długości ulicy Wolności.

czytaj artykuł »

Czy ta linia została zlikwidowana na dobre?

03-03-2014

Wraz z ostatnią zmianą rozkładu jazdy pociągów zarządca infrastruktury kolejowej wyłączył z eksploatacji odcinek Działdowo-Brodnica. Czy to oznacza nieodwracalną likwidację linii?

czytaj artykuł »

Powiat w strefie małego ruchu granicznego?

02-03-2014

Działdowo oraz Powiat Działdowski starają się o to, by całe województwo warmińsko-mazurskie zostało objęte strefą małego ruchu granicznego.

czytaj artykuł »

W Malinowie skakali z niezbyt wielkiej krokwi

02-03-2014

Małyszomania i Stochomania dały o sobie znać również w naszym powiecie. We wtorek, 18 lutego, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie, z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w Skokach Prawie Narciarskich.

czytaj artykuł »

II edycja projektu 'Dobry start w przyszłość'

02-03-2014

Już kolejny rok, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej- Biedrawiny w Malinowie, realizowany jest projekt unijny „Jak zawodowo to Malinowo”. Druga edycja projektu, nosząca nazwę „Dobry start w przyszłość” potrwa do końca kwietnia 2014 roku.

czytaj artykuł »

Czy Iława wygra wojnę o pendolino?

25-02-2014

Toczy się bój o to, gdzie będą się zatrzymywać superszybkie pociągi. Działdowo ciągnie linę w swoją stronę a Iława – w swoją…

czytaj artykuł »

Poszukujemy Izabeli Prosowskiej

25-02-2014

Policja prowadzi poszukiwania kobiety, która 20 lutego 2014r. około godziny 12.00 wyszła z budynku szkoły przy ul. Obrońców Pokoju w Elblągu i do chwili obecnej nie dotarła do miejsca zamieszkania.

czytaj artykuł »

Maria Czubaszek odwiedzi Działdowo

25-02-2014

Burmistrz Miasta Działdowo oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie z Marią Czubaszek. Odbędzie się ono w sali W sali widowiskowej MDK w środę 12 marca o godzinie 17.30.

czytaj artykuł »

Mława: Ponad sto morsów weszło do wody

25-02-2014

A wśród nich kobiety, kilkuletnie dzieci z rodzicami, osoby po pięćdziesiątce, goście z wielu miejscowości.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).