Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

WF z klasą. Słodkie nagrody za wyścigi krabów

15-04-2014

W poniedziałek 14 kwietnia w Zespole Szkół w Malinowie odbyły się niezwykle ciekawe zmagania sportowe, w ramach projektu WF z Klasą, w którym szkoła uczestniczy od kilku miesięcy. W sportowej rywalizacji brali udział uczniowie wraz ze swoimi rodzicami.

czytaj artykuł »

Ogólnopolski projekt Parasol Demokracji

15-04-2014

We wtorek, 8 kwietnia, w ramach projektu „Parasol Demokracji”, w Zespole Szkół w Malinowie przeprowadzono wybory do Parlamentu Uczniowskiego. Startowały dwie partie Piramida Życia i Jesteśmy na Tak. Każda partia uczciwie przedłożyła swój program polityczny potencjalnym wyborcom.

czytaj artykuł »

To pierwszy taki konkurs kulinarny

13-04-2014

W Zespole Szkół w Malinowie odbył się wyjątkowy konkurs kulinarny. Wyjątkowy, bo oprócz uczniów wzięli w nim udział również rodzice.

czytaj artykuł »

Kino - na kredyt dziś, czy dopłatę za rok?

14-04-2014

Skoro nie będzie basenu to zajmijmy się "palącymi" inwestycjami. Taka propozycja padła na sesji Rady Miasta. Jedną z pilniejszych jest budowa sali kinowej, na którą na dzień dzisiejszy dopłaty brak.

czytaj artykuł »

Kolejna wycieczka Autobusu Kulturalnego

14-04-2014

W ramach Akcji Kulturalny Autobus Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy raz na kwartał organizuje w Gminie Płośnica wyjazdy autokarowe do instytucji artystycznych na spektakle muzyczne i teatralne, zwiedzanie ciekawych miejsc.

czytaj artykuł »

Malinowo. Dzień Książek dla Dzieci

14-04-2014

W związku z obchodzonym 2 kwietnia Międzynarodowym Dniem Książki Dla Dzieci – (święto obchodzone co roku w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena) Zespół Szkół w Malinowie postanowiło zorganizować akcję czytania przedszkolakom.

czytaj artykuł »

Ilu lekarzy tyle opinii

13-04-2014

Choruję rzadko lub wcale a do lekarzy chodzę jeszcze rzadziej. Zawsze mnie jednak rozbawia to, co mają do powiedzenia…

czytaj artykuł »

Na dworcu kupisz bilet i doładujesz telefon

13-04-2014

Jak informuje Radio 7 działdowski biletomat oprócz sprzedaży biletów będzie mógł również doładować telefon. To nowość wprowadzona przez Koleje Mazowieckie.

czytaj artykuł »

Tytuł Mistrza Szachów dla Piotra Zarębskiego

13-04-2014

Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie gościła po raz piąty najlepszych szachistów z województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii przedszkolaków do lat 7.

czytaj artykuł »

Agatka zamiast ograniczenia prędkości

11-04-2014

Radna Wanda Milewska zabiega o rozszerzenie ograniczenia prędkości do 40 km/h na całą ulicę Konopnickiej ze względu na bezpieczeństwo dzieci, uczęszczających do szkoły. Już wiemy, że kierowcy nie będą musieli zwalniać, za to przejścia dla pieszych będą bardziej widoczne.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).