Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Walczyli dosłownie o każdą bramkę

19-03-2014

W Hali Sportowej Gimnazjum Nr2. w Działdowie, rozegrane zostały Mistrzostwa Regionu w Piłce Ręcznej Chłopców. O wejście do rozgrywek wojewódzkich walczyły ostatecznie, drużyna z LO Nr1. w Elblągu oraz drużyna z ZS w Malinowie.

czytaj artykuł »

Mieszkaniec Mławy zmarł na budowie w Ciechanowie

19-03-2014

Rankiem, we wtorek 18 marca, na budowie przy ulicy Witosa w Ciechanowie odnaleziono zwłoki pilnującego jej mężczyzny. O tragicznym zdarzeniu donosi Radio7.

czytaj artykuł »

Wypadek na mławskim odcinku „7”

19-03-2014

Ranna kierująca samochodem marki Volkswagen Polo - to skutek zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek ok. godz. 14:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ul. Nowowiejską.

czytaj artykuł »

Dni Otwarte w Powiatowym Urzędzie Pracy

19-03-2014

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie zaprasza na cykl spotkań w ramach Dni Otwartych. Zaplanowane są trzy takie spotkania – każde o innej tematyce.

czytaj artykuł »

Działdowo najbogatsze, gm. Iłowo najbiedniejsza

18-03-2014

Ministerstwo Finansów opublikowało ranking najbogatszych i najbiedniejszych gmin w Polsce. Jaki dochód przypada na mieszkańców gmin naszego powiatu?

czytaj artykuł »

Zapraszamy na II Konferencję OPPD

18-03-2014

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego zaprasza na II Konferencję Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego, która odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2014 roku o godz. 15.00 w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta

czytaj artykuł »

Finał konkursu „Deutsch ist kinderleicht”

17-03-2014

W piątek, 14 marca, w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły po raz drugi odbył się konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Do rywalizacji zgłosiły się dwie działdowskiej szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa Nr 4 oraz Szkoła Podstawowa Nr 3.

czytaj artykuł »

Sesja rozpoczęta od życzeń na Dzień Kobiet

16-03-2014

Choć czwartkowa sesja Rady Gminy Działdowo miała miejsce niemal tydzień po Dniu Kobiet nie mogło obyć się bez życzeń i okolicznościowego występu.

czytaj artykuł »

Równiarka już naprawia drogi w Gminie Działdowo

16-03-2014

Sprzyjająca aura sprawiła, że równiarka należąca do Gminy Działdowo mogła już wyruszyć w swoją coroczną trasę:

czytaj artykuł »

Pomoc dla Leszka - dziadka, męża i ojca

16-03-2014

Leszek Bonisławski to 46 letni mieszkaniec Nidzicy. Dziadek, mąż i ojciec. We wrześniu 2013 roku Pan Leszek dostał udaru mózgu, trafił do szpitala gdzie został zaatakowany przez wirus. Od tej pory jego stan systematycznie ulega pogorszeniu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).