Aktywność fizyczna odgrywa ważną rolę w życiu człowieka a przede wszystkim wydłuża średnią wieku. Wiedzą o tym działdowscy seniorzy biorący udział w Spartakiadzie dla Seniorów.

czytaj artykuł »

Start - Kombet rozgromił Wissę Szczuczyn

24-09-2013

Piłkarze Startu-Kombet po dobrym meczu pokonali Wissę Szczuczyn 4-1 (0-0). I połowa... lepiej zapomnieć! II połowa - oby tak zawsze! Bramki strzelali: 50' Rogoziński, 57' Szypulski, 62' Chądzyński, 85' Oleszko - 63' Łapiński.

Start-Kombet Działdowo nadal bez porażki

11-09-2013

Nasza drużyna bez większych problemów pokonała Promień Mońki 2-0 (1-0). Bramki zdobywali: w 37. minucie Marcin Ogrodowczyk z rzutu wolnego oraz w 47. minucie Marcin Rogoziński z głowy po rzucie rożnym egzekwowanym przez strzelca pierwszego gola.

Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Heinz Glass

11-09-2013

7 września br. odbyły się na jeziorze Grądy w miejscowości Grądy zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Zarządu Heinz Glas Działdowo. Organizatorami zawodów był Heinz Glas Działdowo i Koło Działdowo PZW.

Skate Day III w Nidzicy

06-09-2013

31 sierpnia na nidzickim skateparku odbyła się trzecia edycja zawodów o nazwie Skate Day.

Siłacz Działdowa 2013 został wyłoniony!

17-08-2013

W środę 14 sierpnia w naszym mieście odbyły się pierwsze zawody typu Siłacz Działdowa. Został nim Janusz Chilmanowicz.

Zwycięstwo Startu-Kombet na początek sezonu

12-08-2013

Piłkarze KS Start-Kombet Działdowo pokonali w 1. kolejce zespół rezerw Jagiellonii Białystok 1-0 (1-0) po bramce Marcina Ogrodowczyka w 30. minucie. Mateusz Leśniewski obronił rzut karny! Natomiast w doliczonym czasie gry sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki!