Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Rozbudowa przedszkola ze środków unijnych

03-11-2017

25 października Burmistrz Grzegorz Mrowiński oraz Skarbnik Miasta - Beata Szydłowska-Anaczkowska podpisali z przedstawicielami Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego umowę o dofinansowanie projektu pt. "Rozbudowa Przedszkola Miejskiego Nr 5 o trzy oddziały przedszkolne".

czytaj artykuł »

Złapali trzech złodziei na gorącym uczynku

03-11-2017

Z jednym z garaży na terenie Działdowa doszło do kradzieży. Właściciele posesji usłyszeli hałas w okolicy garażu i zawiadomili policję. Wysłany na miejsce policyjny patrol zauważył niedaleko miejsca zdarzenia ukrywającego się mężczyznę, który na widok policjantów zaczął uciekać. ...

czytaj artykuł »

W Gm. Płośnica powstały nowe świetlice [FILM]

02-11-2017

Gmina Płośnica dokańcza rozbudowę infrastruktury socjalnej, w ramach której przy dofinansowaniu z Unii Europejskiej powstały dwie świetlice: w Zalesiu i Małym Łęcku.

czytaj artykuł »

"Jeszcze Polska nie zginęła" - odczyt w CKU

02-11-2017

Z okazji Święta Niepodległości w CKU odbędzie się prelekcja pt. "Jeszcze Polska nie zginęła", którą wygłosi redaktor Piotr Szubarczyk.

czytaj artykuł »

W sobotę Sportowe Walki Rycerskie

02-11-2017

Już 4 listopada, po raz drugi w Działdowie odbędą się Mistrzostwa Polski w Sportowych Walkach Rycerskich. Impreza przyciągnie rycerzy z całej Polski.

czytaj artykuł »

4,3 miliona dofinansowania na remont stadionu [FILM]

31-10-2017

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki tegorocznego Programu Infrastruktury Lekkoatletycznej. Kwota dofinansowania, jaką otrzymał lidzbarski samorząd to 1,5 mln zł.

czytaj artykuł »

Co dalej z fermą drobiu w Gm. Kozłowo? [FILM]

31-10-2017

Inwestor, który chce wybudować fermy drobiu w Sarnowie przemyślał sprawę”. Co to oznacza dla mieszkańców okolicznych gmin?

czytaj artykuł »

Kolejne budynki zmienią swój wygląd [FILM]

30-10-2017

Sezon remontowy trwa: budynki wielorodzinne doczekały się nowych elewacji, trwa renowacja bloku. W przyszłym roku będą odnowione kolejne.

czytaj artykuł »

Kłusownik przyłapany na gorącym uczynku

30-10-2017

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności zdarzenia z udziałem „rybaka”, który łowił ryby za pomocą sieci. Mężczyzna nie zdążył jednak zebrać swojej zdobyczy, gdyż został ujęty przez straż rybacką na gorącym uczynku. Wezwany na miejsce policyjny patrol zatrzymał mężczyznę ...

czytaj artykuł »

Jechali na podwójnym gazie i bez uprawnień

30-10-2017

Nieodpowiedzialnymi, a przez to niebezpiecznymi dla innych uczestników ruchu drogowego i siebie są kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę aut mimo braku uprawnień lub pod działaniem alkoholu. Kontrole policyjne skutecznie eliminują takich kierowców z dróg i pozwalają postawić przed wymiar ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).