Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dożynki parafialne w Burkacie

12-09-2017

W niedzielę 10 września w Burkacie odbyły się dożynki parafialne, które świętowali mieszkańcy Burkatu, Filic, Krasnołąki, Pożar i Klęczkowa.

czytaj artykuł »

Niestoja - gospodarz dożynek parafialnych

12-09-2017

W niedzielę 3 września. Niestoja była gospodarzem dożynek parafialnych. Niestoja należy do parafii Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej. W dożynkach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich wsi należących do tej parafii: Uzdowo, Kramarzewo, Sękowo, Turza Wielka, Myślęta, Niestoja, Skurpie. ...

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – sierpień w Lidzbarku [FILM]

11-09-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wybrane wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku i okolicach. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Jubileuszowy koncert Chóru Our Voice [FILM]

11-08-2017

Działdowski chór młodzieżowy Our Voice pod dyrekcją Danuty Czeczot doczekał się 5-lecia działalności. Z tej okazji odbył się koncert „A Capella”.

czytaj artykuł »

Zatrzymany bez prawa jazdy i z narkotykami

08-09-2017

Działdowscy policjanci podczas służby patrolowej na terenie miasta zatrzymali mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto mężczyzna mimo braku uprawnień kierował samochodem.

czytaj artykuł »

Narodowe Czytanie 2017 w Miejskiej Bibliotece

08-09-2017

Nasza Biblioteka po raz kolejny włączyła się w akcję Narodowe Czytanie, którą patronatem objęli Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński oraz Starosta Działdowski Marian Janicki. W tym roku w wyniku głosowania internetowego zwyciężyło „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

czytaj artykuł »

Miejska Biblioteka w Działdowie zaprasza

08-09-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do wzięcia udziału w najbliższych przedsięwzięciach. Szczegóły w artykule.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do akademii bystrzaków

08-09-2017

Projekt pt. „Akademia Bystrzaków” realizowany jest w partnerstwie pomiędzy Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera a Gminą Działdowo w okresie IX 2017 – VIII 2018. Wartość projektu: 904 330,00 zł, w tym wkład własny: 50 640,00 zł. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych ...

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo wymieni oświetlenie na LED [FILM]

06-09-2017

Zmiana oświetlenia sodowego, na bardziej energooszczędne oświetlenie LED-owe, to tylko kwestia czasu. Gmina Działdowo poszukuje firm, które oferują tanie i energooszczędne wyposażenie.

czytaj artykuł »

Trwa modernizacja stadionu w Działdowie [FILM]

07-09-2017

Gmina - Miasto Działdowo rozpoczęła kolejną inwestycję. Tym razem modernizacji ulegnie infrastruktura lekkoatletyczna na stadionie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).