Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kiedy piasek i śmieci znikną z naszych ulic?

28-03-2014

Z takim pytaniem zwróciła się do burmistrza Wanda Milewska. Radna zauważyła również, że nie tylko ulice wymagają gruntownego posprzątania.

czytaj artykuł »

Sugestie mieszkańców i władz miasta są ignorowane?

27-03-2014

Trwa chaos komunikacyjny w Działdowie. Tym razem winowajcą jest przebudowa ul. Olsztyńskiej. Negatywne skutki remontu miała złagodzić zmiana organizacji ruchu na ul. Wolności. Poprawa jest niewielka, a zmiana daleka od oczekiwań mieszkańców i władz miasta, których sugestie zostały zignorowane ...

czytaj artykuł »

Czy młodzież jest gotowa na udział w wyborach?

27-03-2014

Czy młodzież jest gotowa na udział w wyborach od 16 roku życia? Na to pytanie uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie starali się odpowiedzieć, podczas debaty pod szyldem „Co zrobić, żeby młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym?”.

czytaj artykuł »

Co z obiecaną wiatą przy ul. Leśnej?

26-03-2014

Mieszkańcy ulicy Leśnej dopominają się o wiatę przystankową, która miała być wykonana w roku ubiegłym. Czy wiata powstanie w tym roku?

czytaj artykuł »

Kłótnia: Mrowiński vs. Mazurkiewicz

23-03-2014

Rozpoczęło się procesowanie z firmą Kornas. Radny Mrowiński zapytał, czy burmistrz będzie partycypował w kosztach tego procesu.

czytaj artykuł »

Przwoźnik uruchomił dodatkową linię autobusową

23-03-2014

Od pierwszego sierpnia 2011 roku funkcjonuje autobusowa linia przewozu osób na trasach Rybno - Działdowo oraz Działdowo - Rybno. Od marca br. ruszył dodatkowy bus na linii Działdowo-Rybno, kursujący przez miejscowości, takie jak: Filice, Niestoja, Turza Wielka, Gralewo, Grabacz.

czytaj artykuł »

Fotoradary przed Trybunałem

23-03-2014

Wydawało się, że o fotoradarach powiedziano już wszystko. Że niepotrzebne, nielegalne, wadliwe i wcale nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa.

czytaj artykuł »

ZS Malinowo w trosce o zwierzęta

23-03-2014

Już po raz drugi uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie aktywnie włączyli się w akcję „Pomagamy Braciom Mniejszym”, organizowaną przez Grażynę Ibusz, dyrektor Przedszkola Nr3 w Działdowie, oraz nauczycieli i podopiecznych tej placówki.

czytaj artykuł »

Fundusz sołecki w Gminie Działdowo przyznany

19-03-2014

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni przegłosowali przyznanie sołectwom funduszu sołeckiego na rok 2015. Warto dodać, że jednogłośnie.

czytaj artykuł »

III Międzyszkolny Konkurs „PASJA PRACY”

19-03-2014

Siódmego marca rozpoczął się konkurs p.t. „Pasja pracy” organizowany wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu działdowskiego. Potrwa do 30 kwietnia.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).