Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Miasto obcina opłatę targową. Komu?

06-05-2014

Radni wprowadzili dwa zwolnienia z obowiązującej sprzedawców opłaty targowej. W pewnych przypadkach nie będzie ona pobierana. W jakich?

czytaj artykuł »

Prowadzenie bez uprawnień – nowe kary

05-05-2014

W ostatnich dniach w mediach zawrzało za sprawą projektu zmian w Kodeksie karnym. Jednym z kontrowersyjny elementów ma być dodanie do katalogu przestępstw prowadzenia pojazdu pomimo wcześniejszego odebrania uprawnień.

czytaj artykuł »

Dni Otwarte OHP i Funduszy Europejskich

05-05-2014

1 maja 2004 roku Polska wraz z dziewięcioma innymi państwami przystąpiła do Unii Europejskiej. W ciągu dziesięciu lat od tego wydarzenia zmiany, które zaszły w naszym kraju obserwować można niemal w każdej dziedzinie życia, od najprostszych do zauważenia inwestycji infrastrukturalnych po ...

czytaj artykuł »

Mamy kolejną fuszerkę w Parku HDK?

30-04-2014

Remont Parku HDK jeszcze się nie zakończył, a radni mają kolejne zastrzeżenia. Tym razem chodzi o zbyt wąski zjazd dla niepełnosprawnych.

czytaj artykuł »

SP 3 najlepsza w Spring English Tournament

29-04-2014

23 kwietnia 2014 r. Szkoła Językowa British House wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 3 w Działdowie zorganizowała turniej języka angielskiego SPRING ENGLISH TOURNAMENT dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Kto kontroluje firmę KOMA?

25-04-2014

Zdaniem radnego Gołębiewskiego na osiedlach, gdzie śmieci wywozi firma KOMA, panuje bałagan. Mieszkańcy chcą wiedzieć, komu zgłaszać skargi.

czytaj artykuł »

Kozłowskie non omnis moriar „świątecznie” na Litwie

25-04-2014

Tradycyjnie przed świętami w dniach 14-16 kwietnia delegacja Stowarzyszenia non omnis moriar z Kozłowa wyruszyła na Litwę, by spotkać się z mieszkającymi tam Polakami.

czytaj artykuł »

Mistrzowie Ortografii wyłonieni w SP4

25-04-2014

W poniedziałek 14 kwietnia w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II 2 Działdowie już po raz trzeci odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV – VI.

czytaj artykuł »

Gimnazjum numer 2 – szkoła demokracji

25-04-2014

W dniach 11 i 12 kwietnia gimnazjaliści z Działdowskiej Dwójki uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu podsumowującym pilotaż ogólnopolskiego programu ogłoszonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie „Szkoła Demokracji”.

czytaj artykuł »

Rekolekcje w Gimnazjum nr 1 w Działdowie

25-04-2014

W dniach od 6-7 kwietnia uczniowie Gimnazjum nr 1 w Działdowie przeżywali rekolekcje wielkopostne. Każdego dnia uczestniczyli we Mszy św. włączając się w czytanie Pisma Świętego, modlitwę wiernych, komentarze, a także niesienie darów. Msze św. uświetniał zespół, który poprzez śpiew ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).