Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Era na inżyniera – Zawody Przyszłości w Działdowie

26-11-2013

W środę 20 listopada doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Działdowie działającym w strukturach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu zakończył cykl spotkań z młodzieżą ponadgimnazjalną z Zespołu Szkół Nr 2 w Działdowie w ramach programu autorskiego pt. „Era ...

czytaj artykuł »

Jesienne warsztaty w OHP

26-11-2013

W czwartek 14 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Działdowie działające przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował warsztaty pod hasłem „Poznaj zawody przyszłości” w ramach edycji „JESIEŃ Z OHP”.

czytaj artykuł »

Z Muszkieterami oddali ponad 90 litrów krwi

26-11-2013

Ponad 90 litrów krwi oddali mieszkańcy 6 miejscowości z województwa warmińsko-mazurskiego, w których w 2013 roku odbyły się zbiórki krwi w ramach kampanii "Zbieramy krew dla Polski".

czytaj artykuł »

II Sejmik Samorządów Uczniowskich w Działdowie

26-11-2013

W czwartek 21 listopada miało miejsce wyjątkowe dla całej społeczności szkolnej wydarzenie: odbył się II Sejmik Samorządów Uczniowskich w Działdowie.

czytaj artykuł »

Udało się. Mikołaj przejdzie operację.

25-11-2013

Rodzice Mikołaja Sztangi, z pomocą wielu darczyńców zebrali pieniądze na operację syna w Niemczech. Zabieg odbędzie się już 12 grudnia.

czytaj artykuł »

Mława: mieszkańcy boją się spalarni śmieci

25-11-2013

- Ładnie brzmi: elektrociepłownia opalana paliwem alternatywnym. Ale to jest nic innego jak spalarnia śmieci, którą funduje się nam prawie w centrum miasta – mówi mieszkaniec Mławy.

czytaj artykuł »

Złapany z dużą ilością amfetaminy

25-11-2013

Policjanci z Działdowa zatrzymali Kamila S. 23-latek posiadał przy sobie 10 woreczków strunowych wypełnionych amfetaminą. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi Działdowa może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Zachęcali do rzucenia śmierdzącego nałogu

24-11-2013

Uczniowie wszystkich działdowskich szkół wzięli udział w corocznej akcji „Rzuć palenie razem z nami”. W tym roku przyłączyły się do nich Zespól Szkół w Malinowie oraz Gimnazjum z Burkatu.

czytaj artykuł »

Działdowski policjant ukradł telefon?

21-11-2013

Do oceny prawno-karnej prokuratury wpłynęły materiały dotyczące kradzieży, jakiej miał się dopuścić jeden z działdowskich policjantów.

czytaj artykuł »

Dorobić do stypendium można wszędzie

20-11-2013

W czasie studiów chwytają się każdego zajęcia: stoją za barem, sprzątają biura, są fordanserkami, korepetytorami i… rozbieraczami.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).