Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

'Konwój Muszkieterów' zawitał do Działdowa

24-01-2014

Pomoc od Intermarché i Bricomarché trafi do trzynastu potrzebujących placówek z województwa warmińsko-mazurskiego. W Działdowie wsparcie otrzymają Przedszkole nr 4 oraz Działdowskie Centrum Caritas im. Abp A. J. Nowowiejskiego.

czytaj artykuł »

Wójt Przyborski nie stawił się na rozprawę

23-01-2014

WSA w Olsztynie nie wydał w czwartek orzeczenia w sprawie wójta gminy Iłowo Osada. Powodem była nieobecność Jana Przyborskiego.

czytaj artykuł »

Zima z Ochotniczym Hufcem Pracy

22-01-2014

Od 27 stycznia do 9 lutego w województwie warmińsko-mazurskim będą trwały ferie zimowe. Jest to czas odpoczynku od zajęć szkolnych, ale także dobra okazja, by pomyśleć o swojej drodze zawodowej i miejscu na rynku pracy.

czytaj artykuł »

Caritas zaprasza na ciekawe zajęcia w ferie

22-01-2014

Działdowskie Centrum CARITAS zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież z miasta i gminy Działdowo na wypoczynek zimowy w dniach od 27.01.2014r. do 06.02.2014 r., prowadzony w świetlicy Ogniska Wychowawczego przy ul. Księżodworskiej 23.

czytaj artykuł »

Kobranocka zagra dla nas w walentynki

22-01-2014

'Kocham cię jak Irlandię' i wiele innych przebojów zespołu Kobranocka będziemy mogli posłuchać już 15 lutego w Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

czytaj artykuł »

Podaruj Konradowi 1% swojego podatku

22-01-2014

Konrad Wiśniewski od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą genetyczną – zespołem Alagille`a. Wewnątrzwątrobowa cholestaza uszkodziła chłopcu wątrobę przez co rozwój całego organizmu jest nieprawidłowy.

czytaj artykuł »

'Ten chodnik nie nadaje się do bieżącego użytkowania'

21-01-2014

Tradycyjnie, raz w roku, pada na sesji Rady Miasta pytanie o remont całej ulicy Norwida lub chociaż chodnika przy Przychodni. Zawsze z tych samych ust - radnej Wandy Milewskiej. Tym razem odpowiedź burmistrza dała nadzieję na rychłe rozwiązanie problemu chodnika.

czytaj artykuł »

'Dziś dobra szkoła - jutro dobra praca'

21-01-2014

Zespół Szkół w Lidzbarku przystąpił do realizacji projektu "Dziś dobra szkoła - jutro dobra praca". Celem przedsięwzięcia jest podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

czytaj artykuł »

Kto dokończy wiadukty w LCS Działdowo?

21-01-2014

Do PKP Polskich Linii Kolejowych wpłynęły oferty na dokończenie budowy wiaduktów nad linią kolejową E65 Warszawa - Trójmiasto wraz z infrastrukturą towarzyszącą w obszarze LCS Działdowo. Poprzedni wykonawca nie zrealizował kontraktu z powodu upadłości.

czytaj artykuł »

Chór UTW odwiedził przedszkolaki

20-01-2014

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbyła się w dniu 16 stycznia piękna uroczystość w której uczestniczyli zaproszeni goście – przedstawiciele chóru Uniwersytetu III Wieku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).