Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wyróżniona za pracę na rzecz pielęgniarek

27-05-2014

Aleksandra Korzeniewska, pielęgniarka oddziałowa Stacji Dializ Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie, otrzymała wyróżnienie za pracę społeczno-zawodową na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych.

czytaj artykuł »

II Konkurs „Pasja pracy” rozstrzygnięty

27-05-2014

W poniedziałek, 26 maja w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla laureatów w konkursie „Pasja pracy” zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie oraz Klub Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie. ...

czytaj artykuł »

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta

27-05-2014

W sobotę 24 czerwca na jeziorze w Grzybinach odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

IX Gminny Turniej Piłki Nożnej

27-05-2014

Mistrzostwa Gminy Działdowo w Piłki Nożnej 2014 roku o Puchar Wójta są już historią. Eliminacje rozegrano na boiskach w Gnojnie i Pożarach.

czytaj artykuł »

Bal Kapituły Bijących Serc z okazji Dnia Matki i Ojca

27-05-2014

„Nie ważny wiek, ale gorące serce”. W sobotę 24 maja w Domu Rzemiosła w Działdowie odbył się kolejny bal działdowskich Seniorów w ramach Kapituły Bijących Serc.

czytaj artykuł »

Wybieramy kosiarkę

27-05-2014

Dobierając kosiarkę warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Specjaliści z Bricomarche w Działdowie doradzają jakich…

czytaj artykuł »

W Rybnie zutylizują prawie 60 ton azbestu

27-05-2014

Gmina Rybno po raz kolejny otrzymała środki na realizację tego zadania. Pieniądze pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Sukces gimnazjalistów z Burkatu

26-05-2014

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego zajęli 2 miejsce w konkursie organizowanym przez Warmińsko-Mazurski Oddział Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu pt.: "Rodzina i obyczaj weselny mniejszości ukraińskiej" realizowany w ramach projektu: „Zwierciadło narodu - historia i tradycja mniejszości ...

czytaj artykuł »

Nieuczciwi sprzedawcy aut powinni się bać

26-05-2014

Zamiast liczyć na uczciwość sprzedawcy lub ponosić koszty dodatkowej weryfikacji technicznej, będzie można uzyskać te informacje w formie elektronicznej.

czytaj artykuł »

Konkurs ‘Pasja Pracy’ rozstrzygnięty

26-05-2014

W czwartek, 22 maja w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie nastąpiło rozstrzygnięcie III Konkursu „Pasja pracy”. Konkurs dotyczył tematyki doradztwa zawodowego i zorganizowany został przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie oraz Klub Integracji Społecznej w Gminnym

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).