Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dekorglass zagra w Grodzisku Maz. (transmisja!)

10-02-2014

Beniaminek Wschodzący Białystok Superligi Klub Sportowy Dekorglass Działdowo będzie rywalem tenisistów stołowych Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki już dziś (10 lutego) o godz. 18.30. To spotkanie 12. kolejki rozgrywek, z którego bezpośrednią transmisję przeprowadzi superligaTV. Przebieg ...

czytaj artykuł »

Oświetlenie na ulicy Leśnej ulegnie poprawie

10-02-2014

Na jednej z sesji Rady Miasta radna Maria Karwacka interweniowała w sprawie oświetlenia ulicy Leśnej w Działdowie:

czytaj artykuł »

Działdowianka w kalendarzu ROSSMANN

08-02-2014

W piątej edycji kalendarza ROSSMANN znalazła się działdowianka – Edyta Koszewników reprezentująca wrzesień. Chcesz taki kalendarz? Kliknij!

czytaj artykuł »

Mężczyzna dźgnął nożem pijaną żonę

05-02-2014

53-letni mieszkaniec Kramarzewa wykończony ciągłym upijaniem się 46-letniej żony dźgnął ją dwukrotnie nożem. Kobieta żyje:

czytaj artykuł »

Kornas: odstąpienie od umowy jest bezzasadne

31-01-2014

Wykonawca aquaparku w Działdowie deklaruje, że jest w stanie ukończyć inwestycję w zamierzonym terminie i uznaje umowę za obowiązującą.

czytaj artykuł »

Pomagamy Braciom Mniejszym

31-01-2014

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbyło się uroczyste zakończenie corocznej akcji „Pomagamy Braciom Mniejszym” na rzecz psów niechcianych i maltretowanych Fundacji EMIR.

czytaj artykuł »

Z alkoholem, bez prawa jazdy

31-01-2014

Policjanci z Działdowa dwukrotnie interweniowali wobec kierowców, którzy spowodowali kolizje drogowe. Dodatkowo obu mężczyzn obciążają inne okoliczności. Obaj nie mieli prawa jazdy. Zarówno jeden, jak i drugi w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Trwają czynności wyjaśniające ...

czytaj artykuł »

Nie będzie Aquaparku w Działdowie

31-01-2014

Władze miasta wypowiedziały umowę na budowę Aquaparku w Działdowie firmie Kornas. Dokończenie inwestycji stało się praktycznie niemożliwe.

czytaj artykuł »

Śpiący policjant – nie, odnowa dróg - tak

30-01-2014

Radna Maria Karwacka nie kryjąc zażenowania poprosiła burmistrza o zainstalowanie ograniczeń prędkości na jednej z ulic w Działdowie:

czytaj artykuł »

Turniej piłki halowej SOKÓŁ ZIMA CUP 2014

30-01-2014

W dniu 26 stycznia 2014 r. w hali sportowo - widowiskowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie rozegrano turniej halowej piłki nożnej SOKÓŁ ZIMA CUP 2014 chłopców, rocznik 2003. Zwyciężył zespół DON BOSCO OSTRÓDA. Gospodarze - UKS SOKÓŁ I DZIAŁDOWO - uplasowali się na drugim miejscu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).