Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

SP 3 najlepsza w Spring English Tournament

29-04-2014

23 kwietnia 2014 r. Szkoła Językowa British House wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 3 w Działdowie zorganizowała turniej języka angielskiego SPRING ENGLISH TOURNAMENT dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Kto kontroluje firmę KOMA?

25-04-2014

Zdaniem radnego Gołębiewskiego na osiedlach, gdzie śmieci wywozi firma KOMA, panuje bałagan. Mieszkańcy chcą wiedzieć, komu zgłaszać skargi.

czytaj artykuł »

Kozłowskie non omnis moriar „świątecznie” na Litwie

25-04-2014

Tradycyjnie przed świętami w dniach 14-16 kwietnia delegacja Stowarzyszenia non omnis moriar z Kozłowa wyruszyła na Litwę, by spotkać się z mieszkającymi tam Polakami.

czytaj artykuł »

Mistrzowie Ortografii wyłonieni w SP4

25-04-2014

W poniedziałek 14 kwietnia w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II 2 Działdowie już po raz trzeci odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV – VI.

czytaj artykuł »

Gimnazjum numer 2 – szkoła demokracji

25-04-2014

W dniach 11 i 12 kwietnia gimnazjaliści z Działdowskiej Dwójki uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu podsumowującym pilotaż ogólnopolskiego programu ogłoszonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie „Szkoła Demokracji”.

czytaj artykuł »

Rekolekcje w Gimnazjum nr 1 w Działdowie

25-04-2014

W dniach od 6-7 kwietnia uczniowie Gimnazjum nr 1 w Działdowie przeżywali rekolekcje wielkopostne. Każdego dnia uczestniczyli we Mszy św. włączając się w czytanie Pisma Świętego, modlitwę wiernych, komentarze, a także niesienie darów. Msze św. uświetniał zespół, który poprzez śpiew ...

czytaj artykuł »

Na majówkę zapraszamy do Nidzicy

25-04-2014

Jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na tegoroczną majówkę, zapraszamy do zapoznania się z programem Nidzickiego Ośrodka Kultury.

czytaj artykuł »

Prawo jazdy w Mławie? Jest wstępny termin.

23-04-2014

Wiemy, ile będzie samochodów, ile stanowisk, gdzie dokładnie będą przeprowadzane egzaminy na prawo jazdy i kto poniesie koszty całego przedsięwzięcia.

czytaj artykuł »

Zaskoczyła ich „piękna niedoskonałość” recytacji

23-04-2014

W piątek, 16 kwietnia, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie odbył się Pierwszy Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Księdza Jana Twardowskiego. Do konkursu zgłosiło się 22 recytatorów z Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Kolej kończy prace torowe na trasie Warszawa-Gdynia

22-04-2014

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego trwają ostatnie prace torowe związane z modernizacją trasy Warszawa – Gdynia. W marcu w ramach inwestycji przekazano do eksploatacji kolejny szlak i stację. Zakończenie wszystkich prac zaplanowano na jesień tego roku. Jednocześnie trwają przygotowania ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).