Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Poszukujemy Izabeli Prosowskiej

25-02-2014

Policja prowadzi poszukiwania kobiety, która 20 lutego 2014r. około godziny 12.00 wyszła z budynku szkoły przy ul. Obrońców Pokoju w Elblągu i do chwili obecnej nie dotarła do miejsca zamieszkania.

czytaj artykuł »

Maria Czubaszek odwiedzi Działdowo

25-02-2014

Burmistrz Miasta Działdowo oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie z Marią Czubaszek. Odbędzie się ono w sali W sali widowiskowej MDK w środę 12 marca o godzinie 17.30.

czytaj artykuł »

Mława: Ponad sto morsów weszło do wody

25-02-2014

A wśród nich kobiety, kilkuletnie dzieci z rodzicami, osoby po pięćdziesiątce, goście z wielu miejscowości.

czytaj artykuł »

Mława: CBA wszczęło kontrolę w starostwie

25-02-2014

Sprawdzane są decyzje dotyczące udzielania zamówień publicznych oraz rozporządzania mieniem, obejmujące ostatnie cztery lata działalności urzędu.

czytaj artykuł »

Konserwator – obrońca czy grabarz?

24-02-2014

Konserwatorzy zabytków to dziwne stworzenia. W imię prawa potrafią zniszczyć piękny budynek. Lub nie dopuścić do jego odnowienia…

czytaj artykuł »

Reprezentowali w Warszawie swoją szkołę

21-02-2014

Uczniowie z Zespołu Szkoł im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie Patrycja Gąsiorowska oraz Kamil Zawadzki, w połowie stycznia uczestniczyli w drugim już etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Był to etap międzywojewódzki.

czytaj artykuł »

Uczniowie rozmawiali o karierze

21-02-2014

Które zawody są najbardziej przyszłościowe? Gdzie się uczyć? Co studiować, aby w przyszłości mieć nie tylko pracę, ale i satysfakcję z tego, co się robi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z planowaniem swojej kariery zawodowej szukali uczestnicy spotkania z Bartoszem Dul ...

czytaj artykuł »

Sprawdź, czy zapłacisz podatek za altankę?

21-02-2014

W styczniu weszła w życie nowelizacja ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, która reguluje m. in. kwestię podatku od nieruchomości. Czy działkowcy muszą płacić podatki?

czytaj artykuł »

Projekt 'Pożyteczne ferie' w Księżym Dworze

21-02-2014

Fundacja Wspomagania Wsi ogłosiła konkurs pod hasłem "Pożyteczne ferie 2014". W ramach konkursu realizowany był projekt edukacyjny pt. "Nie zapominajmy o naszych sąsiadach".

czytaj artykuł »

WSA wydał wyrok w sprawie wójta

19-02-2014

Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymał zarządzenie zastępcze wojewody, wygaszające mandat wójtowi gm. Iłowo-Osada.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).