Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gimnazjum nr 2 szkołą promującą zdrowie

22-05-2014

W czwartek 8 maja roku w „Dwójce” odbyła się Wojewódzka Konferencja Szkół z Krajowym Certyfikatem „Szkoła Promująca Zdrowie”. Gośćmi spotkania byli: Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Grażyna Przasnyska, Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz, Krajowy Koordynator programu ...

czytaj artykuł »

Starostwo dołoży do wodociągu w Malinowie

20-05-2014

Powiat Działdowski dofinansuje 100 tysiącami złotych budowę wodociągu w Miejscowości Malinowo. Koniec prac planowany jest na jesień 2014.

czytaj artykuł »

Kolej kończy modernizację linii Warszawa-Gdynia

20-05-2014

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego prowadzone są ostatnie prace torowe związane z modernizacją trasy Warszawa – Gdynia. W kwietniu w ramach inwestycji przekazano do eksploatacji kolejny tor oraz przejście dla zwierząt. Trwają również przygotowania do realizacji drugiego etapu budowy ...

czytaj artykuł »

'Powstanie Warszawskie' w czerwcu w mławskim kinie

20-05-2014

Jest to pierwszy na świecie dramat wojenny non-fiction, który został w całości wykonany z autentycznych kronik filmowych zrealizowanych w sierpniu 1944 roku w Warszawie. Jego premiera odbyła się 9 maja br. W Mławie obejrzymy go w czerwcu – wkrótce MDK opublikuje nowy repertuar.

czytaj artykuł »

Kochamy tańczyć, czyli Show The Flow od kuchni

18-05-2014

W tym roku już po raz trzeci obchodziliśmy w Działdowie święto tańca. Impreza Show The Flow trwała wiele godzin, a Portal Moje Działdowo postanowił przyjrzeć się jej z nieco innej strony.

czytaj artykuł »

Tragedia na rzece. Utonął 26-letni wędkarz.

15-05-2014

Wczoraj w rzece niedaleko Działdowa utonął 26 – latek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna udał się nad rzekę, aby powędkować. Niestety wpadł do rzeki i utonął. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Wiesław Hagedorny zmarł w szpitalu w Działdowie

13-05-2014

Dziennikarz i publicysta zmarł 12 maja br. ok. godz. 23.00 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Działdowie, gdzie przebywał od kilku dni.

czytaj artykuł »

Więcej Internetu w Gminie Działdowo

12-05-2014

Gmina Działdowo przystąpiła do rozbudowy infrastruktury dostępowej do Internetu. Jednocześnie prowadzone są bezpłatne szkolenia w zakresie korzystania z komputera i Internetu.

czytaj artykuł »

Rusza budowa kanalizacji Kisiny-Kurki

12-05-2014

Gmina Działdowo przystępuje do realizacji budowy kanalizacji ściekowej w miejscowościach Kisiny i Kurki. W dalszej kolejności planowana jest budowa kanalizacji w Gąsiorowie.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie fotograficznym

11-05-2014

Masz jeszcze dwa tygodnie, by zgłosić swoje prace w konkursie fotograficznym „Gmina Płośnica w obiektywie” pod hasłem „Odkryj to, co nieodkryte”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).