Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W Rybnie zutylizują prawie 60 ton azbestu

27-05-2014

Gmina Rybno po raz kolejny otrzymała środki na realizację tego zadania. Pieniądze pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Sukces gimnazjalistów z Burkatu

26-05-2014

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego zajęli 2 miejsce w konkursie organizowanym przez Warmińsko-Mazurski Oddział Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu pt.: "Rodzina i obyczaj weselny mniejszości ukraińskiej" realizowany w ramach projektu: „Zwierciadło narodu - historia i tradycja mniejszości ...

czytaj artykuł »

Nieuczciwi sprzedawcy aut powinni się bać

26-05-2014

Zamiast liczyć na uczciwość sprzedawcy lub ponosić koszty dodatkowej weryfikacji technicznej, będzie można uzyskać te informacje w formie elektronicznej.

czytaj artykuł »

Konkurs ‘Pasja Pracy’ rozstrzygnięty

26-05-2014

W czwartek, 22 maja w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie nastąpiło rozstrzygnięcie III Konkursu „Pasja pracy”. Konkurs dotyczył tematyki doradztwa zawodowego i zorganizowany został przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie oraz Klub Integracji Społecznej w Gminnym

czytaj artykuł »

Elektrownie wiatrowe na ‘tak’, czy na ‘nie’?

24-05-2014

Elektrowni wiatrowych pojawiło się w ostatnim czasie w okolicy Działdowa bardzo dużo, jednak nie pojawiają się kolejne. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Festyn rodzinny i otwarcie placu zabaw

24-05-2014

W piątek 23 maja uczestniczyliśmy w festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki Dnia Ojca połączony z otwarciem nowego placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim Numer 4 w Działdowie.

czytaj artykuł »

'Oznakowanie ulicy mnie nie satysfakcjonuje'

23-05-2014

O oznakowaniu ograniczającym prędkość na ulicy Konopnickiej Wanda Milewska dyskutowała na sesji już w marcu. Rozwiązanie, jakie zostało zastosowane nie usatysfakcjonowało radnej.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Festyn z okazji Dnia Dziecka

22-05-2014

Działdowskie Centrum Caritas, Miejski Dom Kultury oraz Intermarche przy współpracy z instytucjami samorządowymi, sponsorami publicznymi i prywatnymi, parafiami oraz służbami mundurowymi, serdecznie zaprasza na „IV Powiatowy, Rodzinny Festyn” z okazji Dnia Dziecka i XVI Warmińsko-Mazurski Dzień ...

czytaj artykuł »

Ta 'skocznia narciarska' jest niebezpieczna

22-05-2014

Radnemu Janowi Bedrze leży na sercu bezpieczeństwo kierowców – na ostatniej sesji Rady Miasta zgłosił interpelację o zajęcie się nietypowym problemem:

czytaj artykuł »

Walczmy z dzikimi wysypiskami śmieci!

22-05-2014

Mimo obowiązującej ustawy o zagospodarowaniu odpadów na terenie Powiatu Działdowskiego wciąż powstają dzikie wysypiska śmieci.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).