Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zmodernizowana linia kolejowa oddana do użytku

28-05-2014

Nowe perony, większa prędkość i poziom bezpieczeństwa, to efekty zakończonej inwestycji kolejowej w pobliżu Działdowa. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oddały do użytku ponad 50 km zmodernizowanej linii między Warszawą, a Gdynią w obszarze tzw. Lokalnego Centrum Sterowania Działdowo. Pociągi ...

czytaj artykuł »

Uczniowie z Malinowa na debacie w Morągu

27-05-2014

„Parasol Demokracji” to projekt podnoszący świadomość polityczną wśród 16 szkół w 2 województwach. Jedną z nich jest Zespół Szkół w Malinowie. W ostatni piątek jej uczniowie wyjechali na debatę do swoich kolegów ze szkoły w Morągu.

czytaj artykuł »

Tak głosowaliście w niedzielnych wyborach

27-05-2014

Podczas wyborów do europarlamentu do urn ruszyło tylko 14,4 procent mieszkańców powiatu działdowskiego. Oto jak zagłosowaliście.

czytaj artykuł »

Potrąciła rowerzystkę i uciekła. Była nietrzeźwa

27-05-2014

Kierująca seatem Ibizą mieszkanka powiatu działdowskiego potrąciła rowerzystkę a następnie uciekła z miejsca wypadku. Policję powiadomił przypadkowy świadek zdarzenia. Ranna rowerzystka została przewieziona do szpitala w Mławie.

czytaj artykuł »

Wyróżniona za pracę na rzecz pielęgniarek

27-05-2014

Aleksandra Korzeniewska, pielęgniarka oddziałowa Stacji Dializ Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie, otrzymała wyróżnienie za pracę społeczno-zawodową na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych.

czytaj artykuł »

II Konkurs „Pasja pracy” rozstrzygnięty

27-05-2014

W poniedziałek, 26 maja w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla laureatów w konkursie „Pasja pracy” zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie oraz Klub Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie. ...

czytaj artykuł »

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta

27-05-2014

W sobotę 24 czerwca na jeziorze w Grzybinach odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

IX Gminny Turniej Piłki Nożnej

27-05-2014

Mistrzostwa Gminy Działdowo w Piłki Nożnej 2014 roku o Puchar Wójta są już historią. Eliminacje rozegrano na boiskach w Gnojnie i Pożarach.

czytaj artykuł »

Bal Kapituły Bijących Serc z okazji Dnia Matki i Ojca

27-05-2014

„Nie ważny wiek, ale gorące serce”. W sobotę 24 maja w Domu Rzemiosła w Działdowie odbył się kolejny bal działdowskich Seniorów w ramach Kapituły Bijących Serc.

czytaj artykuł »

Wybieramy kosiarkę

27-05-2014

Dobierając kosiarkę warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Specjaliści z Bricomarche w Działdowie doradzają jakich…

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).