Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

'Dziś dobra szkoła - jutro dobra praca'

21-01-2014

Zespół Szkół w Lidzbarku przystąpił do realizacji projektu "Dziś dobra szkoła - jutro dobra praca". Celem przedsięwzięcia jest podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

czytaj artykuł »

Kto dokończy wiadukty w LCS Działdowo?

21-01-2014

Do PKP Polskich Linii Kolejowych wpłynęły oferty na dokończenie budowy wiaduktów nad linią kolejową E65 Warszawa - Trójmiasto wraz z infrastrukturą towarzyszącą w obszarze LCS Działdowo. Poprzedni wykonawca nie zrealizował kontraktu z powodu upadłości.

czytaj artykuł »

Chór UTW odwiedził przedszkolaki

20-01-2014

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbyła się w dniu 16 stycznia piękna uroczystość w której uczestniczyli zaproszeni goście – przedstawiciele chóru Uniwersytetu III Wieku.

czytaj artykuł »

Bezpłatne zajęcia tematyczne w muzeum

20-01-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego zaprasza młodzież szkolną na bezpłatne zajęcia tematyczne (od środy do piątku, w godzinach 11.00-14.00) w okresie ferii zimowych.

czytaj artykuł »

Katarzynki 2014: znamy laureatów

19-01-2014

Wyróżnienia za działalność na rzecz działdowskiej społeczności wręczane są już od osiemnastu lat. W tym roku otrzymali je dwaj panowie.

czytaj artykuł »

Już dziś Katarzynki i koncert Janusza Radka

17-01-2014

Gala Katarzynki 2014 już dziś. Tym razem po rozdaniu statuetek na scenie zobaczymy popularnego wokalistę Janusza Radka.

czytaj artykuł »

Franciszek Stecki – bohater naszych ziem

16-01-2014

W związku ze zbliżająca się 151. rocznicą wybuchu powstania styczniowego w niedzielę 12 stycznia w Kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Wojciecha w Działdowie odbyła się uroczysta msza w intencji śp. Franciszka Teodora Steckiego, kapitana powstania styczniowego.

czytaj artykuł »

Przyjedzie Mammobus. Nie przegap badania!

16-01-2014

Po raz kolejny mammobus zawita do powiatu działdowskiego. Zachęcamy do wykonania mammografii oraz do aktywnego włączenia się w propagowanie Programu badań w swoim najbliższym otoczeniu!

czytaj artykuł »

Zgubiłeś telefon lub łańcuszek? Odbierz go

16-01-2014

Osoby, które zgubiły łańcuszek koloru żółtego lub telefon Sony Ericsson proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Działdowie. Przedmioty te zostały odnalezione i czekają na swych właścicieli. Warunkiem ich odzyskania jest udowodnienie prawa własności.

czytaj artykuł »

'Aktywnie spędzam wolny czas' w SP3

16-01-2014

W piątek 10 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie odbyło się spotkanie karnawałowe uczniów biorących udział w projekcie „Aktywnie spędzam wolny czas”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).