Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Sesja rozpoczęta od życzeń na Dzień Kobiet

16-03-2014

Choć czwartkowa sesja Rady Gminy Działdowo miała miejsce niemal tydzień po Dniu Kobiet nie mogło obyć się bez życzeń i okolicznościowego występu.

czytaj artykuł »

Równiarka już naprawia drogi w Gminie Działdowo

16-03-2014

Sprzyjająca aura sprawiła, że równiarka należąca do Gminy Działdowo mogła już wyruszyć w swoją coroczną trasę:

czytaj artykuł »

Pomoc dla Leszka - dziadka, męża i ojca

16-03-2014

Leszek Bonisławski to 46 letni mieszkaniec Nidzicy. Dziadek, mąż i ojciec. We wrześniu 2013 roku Pan Leszek dostał udaru mózgu, trafił do szpitala gdzie został zaatakowany przez wirus. Od tej pory jego stan systematycznie ulega pogorszeniu.

czytaj artykuł »

Parlament wstrzymuje budowę biogazowni?

14-03-2014

Niemal 3 lata temu zawarto porozumienie w sprawie budowy biogazowni w Działdowie i ... sprawa ucichła. Czy to oznacza, że biogazowni nie będzie?

czytaj artykuł »

Lena awansowała do Mistrzostw Europy i Świata

14-03-2014

W Jastrzębiej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach w kategorii chłopców i dziewcząt, w których udział brało ponad 120 najlepszych szachistów do lat 10. Grupa dziewcząt liczyła 62 zawodniczki, wśród których mieliśmy swoją reprezentantkę - Lenę Zarębską, uczennicę ...

czytaj artykuł »

Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej

13-03-2014

W Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie odbyła się XIV Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej, w której wzięły udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu Działdowskiego. Organizatorem olimpiady było Starostwo Powiatowe w Działdowie.

czytaj artykuł »

Powiat ogłosił zamiar likwidacji dziesięciu szkół

12-03-2014

Od września 2012 r. trwa wygaszanie liceów profilowanych oraz liceów i techników uzupełniających dla młodzieży i dorosłych. Zamiar likwidacji dziesięciu szkół tego typu z terenu powiatu działdowskiego ogłoszono na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu

12-03-2014

W dn. 14 – 16 marca br. w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbędzie się XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu o Puchar Prezydenta RP i Puchar Burmistrza Miasta Działdowo pod patronatem Marszałka Województwa ...

czytaj artykuł »

I Otwarty Turniej w Steel Darta

12-03-2014

W najbliższą niedzielę, 16 marca, odbędzie się I Otwarty Turniej w Steel Darta o Puchar Klubu Domino. Dla finalistów pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

czytaj artykuł »

W TVN Turbo o produkcji w LG w Mławie

11-03-2014

W ostatnim odcinku programu „Polak potrafi” w stacji TVN Turbo emitowany był materiał dotyczący produkcji telewizorów LG w Mławie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).