Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Urząd Pracy ma pieniądze na dotacje

13-06-2014

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie informuje, iż posiada środki finansowe na wsparcie osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej.

czytaj artykuł »

Gimnazjalistki w ogólnopolskim konkursie

12-06-2014

W sobotę 7 czerwca roku w Krakowie odbyło się podsumowanie V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w okresie 1914-1989, organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w porozumieniu z innymi Kuratoriami Oświaty oraz we współpracy

czytaj artykuł »

Powstanie Młodzieżowa Rada Miasta Działdowo

11-06-2014

W dniu 5 czerwca 2014 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie drużyna PolnaCREW spotkała się z przedstawicielami władz miasta i powiatu. Celem spotkania było podsumowanie działalności młodzieży w projekcie "Gramy w Radę, damy radę" oraz podpisanie przez władze miasta Działdowa ...

czytaj artykuł »

Działdowo wprowadza karty dla rodzin 3+

11-06-2014

Działdowo dołączyło do miast, które chcą promować politykę prorodzinną. Ma to ułatwić karta dużej rodziny, czyli takiej z trojgiem dzieci.

czytaj artykuł »

Finał Wojewódzki po raz drugi!

10-06-2014

W niedzielę 8 czerwca gimnazjaliści z „Dwójki” pojechali bronić tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku w Finale Wojewódzkim Turnieju Coca-Cola Cup 2014.

czytaj artykuł »

Termomodernizacje szkół i świetlic odłożone?

07-06-2014

Zaplanowane na okres wakacyjny rozpoczęcie termomodernizacji ośmiu obiektów w Gminie Działdowo może przeciągnąć się aż do przyszłego roku. O powód dopytywali radni i sołtysi na ostatniej sesji Rady Gminy:

czytaj artykuł »

Ulica Wąska w budowie jeszcze w tym roku?

07-06-2014

Radny Andrzej Tessar zainteresował się ulicą inną niż Wolności. Tym razem na tapecie była ulica Wąska:

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę Misi Konopki

06-06-2014

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa Misi Konopki w galerii „Nowa Przestrzeń” (MGOK Lidzbark) już w sobotę 14 czerwca o godzinie 18.00.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści z „dwójki” wśród posłów

06-06-2014

W niedzielę 1 czerwca w Parlamencie odbyła się XX sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży, w której udział wzięli między innymi uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie. Alicja Rosłon oraz Jakub Sieczczyński, jako reprezentanci szkoły, zasiedli w ławach poselskich obok innych

czytaj artykuł »

To był naprawdę piękny Dzień Dziecka!

05-06-2014

W poniedziałek 3 czerwca Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zaprosili wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).