Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Burmistrz wysyłał smsy sam na siebie?

27-07-2014

Jak informuje Tygodnik Działdowski (wydanie nr 29 z 22 lipca 2014, artykuł „SMS-owy przekręt burmistrza?”) na ostatniej sesji Rady Miasta radny Grzegorz Mrowiński złożył pisemną interpelację dotyczącą kosztów smsów premium wysyłanych ze służbowej komórki burmistrza w plebiscycie

czytaj artykuł »

‘Nie odejdę’, czyli Adam Stolarski się odwołuje

25-07-2014

Adam Stolarski nie opuści fotela dyrektorskiego bez walki. Na stronie Zespołu Szkół numer 1 w Działdowie ukazało się jego oświadczenie, w którym stwierdza, że nie zgadza się z wyborem komisji konkursowej.

czytaj artykuł »

Idealna praca – a co, jeśli nie?

24-07-2014

Znalezienie wymarzonej pracy to cel każdego kandydata. Jednak nawet, gdy otrzymaliśmy upragnioną posadę – rzeczywistość potrafi rozczarować.

czytaj artykuł »

Brakuje ci kina w Działdowie? Jedź do Mławy!

23-07-2014

W dniach 9-31 lipca kino Kosmos jest nieczynne, ale za to w sierpniu mieszkańcy Mławy nie powinni narzekać na repertuar.

czytaj artykuł »

Bomba w Działdowskim Urzędzie Skarbowym?

22-07-2014

Otrzymaliśmy kolejne doniesienie o rzekomym podłożeniu bomby, tym razem w Urzędzie Skarbowym w Działdowie. Miała wybuchnąć dziś o 12.00.

czytaj artykuł »

Rada Seniorów wybrała władze

22-07-2014

Jedenastoosobowa Rada Seniorów Miasta Działdowo zebrała się w piątek 11 lipca. Posiedzenie otworzył Przewodniczący Rady Miasta Działdowo Marian Odachowski. Przywitał zebranych, przedstawił porządek obrad i przystąpił do wyboru Przewodniczącego Rady Seniorów.

czytaj artykuł »

Pijany wymusił pierwszeństwo na radiowozie

21-07-2014

Policjanci wezwani w związku z zakłóceniem ciszy nad jeziorem po drodze musieli interweniować wobec motorowerzysty, który wymusił na kierowcy radiowozu pierwszeństwo przejazdu. Okazało się, że prowadzący skuter miał 2 promile alkoholu w organizmie. I ten kierowca, i amator zbyt głośnej

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi na drogach powiatu działdowskiego

21-07-2014

Ku przestrodze dla kierowców, którzy nie wahają się siadać za kierownicą w stanie wskazującym publikujemy komunikat Policji w Działdowie, na temat kierowców zatrzymanych za jazdę po pijanemu.

czytaj artykuł »

14 miesięczne dziecko wypadło z samochodu

20-07-2014

Mławska policja ustala przyczyny wypadku, w którym ranna została 14-miesięczna dziewczynka. Dziecko wypadło z samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulic Granicznej i Kościuszki w Mławie.

czytaj artykuł »

W piątek w Działdowie podłożono bombę?

18-07-2014

W piątek 18 lipca po godzinie 14.00 Portal Moje Działdowo zasypały doniesienia o rzekomym podłożeniu bomby w jednym z działdowskich banków.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).