Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

POrozmawialiśmy z POlitykami PO [FILM]

23-05-2017

Troje posłów PO: Krystyna Szumilas, Piotr Cieśliński i Cezary Tomczyk odwiedziło Działdowo by porozmawiać z jego mieszkańcami o ich problemach.

czytaj artykuł »

SDKS oraz MDK zapraszają na spektakl dla Mam

21-05-2017

Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejski Dom Kultury zapraszają na spektakl z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w najbliższy czwartek (25 maja br.) o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK przy ul. Jagiełły 13.

czytaj artykuł »

Reuben Malulu opowiadał o życiu w Afryce [FILM]

19-05-2017

W ramach projektu „45 minut pasji” realizowanego w Zespole Szkół Zawodowych numer 1 w Działdowie Reuben Malulu próbował zarazić uczniów chęcią podróżowania i poznawania innych kultur.

czytaj artykuł »

Głosowałeś na nową nazwę ulicy? Zobacz wyniki!

18-05-2017

W celu wybrania nowych nazw dla ulic naszego miasta Burmistrza Miasta Działdowo licząc się ze zdaniem działdowian zarządził głosowanie na podstawie Zarządzenia Nr 47/2017 Burmistrza Miasta Działdowo z dnia 25 kwietnia 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących wyłonienia nowych ...

czytaj artykuł »

Kiedy wreszcie szpital otrzyma karetkę [FILM]?

18-05-2017

Przeniesienie karetki do Rybna wywołało burzę. Pojawiły się wzajemne oskarżenia, spekulacje i obietnice. Kiedy sytuacja wróci do normy?

czytaj artykuł »

Konkurs wiedzy „Bądź bezpieczny”

17-05-2017

Gdzie zadzwonić w razie niebezpiecznego zdarzenia, jak zachować się na drodze lub w kontakcie z nieznajomym. Między innymi takie zadania mieli do rozwiązania uczestnicy konkursu „Bądź bezpieczny” w Gródkach. W jury konkursu zasiadły m.in. policjantki z Działdowa.

czytaj artykuł »

Przed nami obchody 25 - lecia Gminy Działdowo

17-05-2017

Wójt Gminy Działdowo zaprasza na festyn z okazji 25 - lecia Gminy Działdowo. Gwiazdą imprezy będzie zespół AKCENT.

czytaj artykuł »

VI festiwal tańca Show The Flow za nami [FILM]

16-05-2017

Już od sześciu lat maj w Działdowie kojarzy się – nie bez powodu – z wielkim świętem dla wszystkich miłośników tańca. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Miasto czeka na Twoje pomysły! [FILM]

15-05-2017

Przypominamy. Do końca maja można zgłaszać propozycje do Budżetu Obywatelskiego. Na realizację projektów przeznaczono pół miliona zł.

czytaj artykuł »

Lidzbark ma wreszcie upragnione rondo [FILM]

12-05-2017

Po blisko roku prac budowlanych otwarto rondo, na skrzyżowaniu ulic Zieluńskiej, 3 – Maja, Słonecznej oraz Żeromskiego w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).