Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

22-11-2017

W Szkole Podstawowej w Niechłoninie odbył się „Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”. W to listopadowe popołudnie w szkole zgromadzili się wszyscy uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście.

czytaj artykuł »

Akcja na rzecz niechcianych zwierząt

22-11-2017

Od października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie na rzecz zwierząt w schroniskach dla psów Fundacji „EMIR” oraz „Podaj łapę” w Tatarach prowadzono akcję „Pomagajmy Braciom Mniejszym”.

czytaj artykuł »

Minister gościła w Domu Senior Wigor [FILM]

22-11-2017

Działdowscy seniorzy z Dziennego Domu Senior Wigor mieli okazję spotkać się z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Bojanowską.

czytaj artykuł »

Najlepszy Hotelarz jest w Malinowie [FILM]

21-11-2017

W Zespole Szkół w Malinowie rozstrzygnięto konkurs Najlepszy Hotelarz. Na uczestników czekały trzy, wymagające konkurencje.

czytaj artykuł »

Superliga: Niespodziewana porażka lidera rozgrywek

20-11-2017

Dekorglass poniósł bolesną porażkę z beniaminkiem rozgrywek Spójnią Warszawa. O tyle dotkliwą, że autorem sukcesu Spójni jest były zawodnik Dekorglassu Patryk Chojnowski.

czytaj artykuł »

Jak przebiegają prace wokół Zamku? [FILM]

20-11-2017

Remont Zamku w Działdowie idzie pełną parą, natomiast inwestycje wokół krzyżackiej budowli dostały zadyszki. Czy ich realizacja jest zagrożona?

czytaj artykuł »

Prawie 1 mln zł dla szkół w Kiełpinach i Słupie [FILM]

19-11-2017

Samorząd Lidzbarka pozyskał środki na termomodernizację dwóch budynków szkolnych w Słupie i Kiełpinach w wysokości ponad 926 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo przejęła drogę wojewódzką [FILM]

19-11-2017

Gmina Działdowo wielokrotnie starała się stać właścicielem drogi wojewódzkiej przebiegającej przez Kisiny. Szczególnie, że i tak o jej stan i zimowe utrzymanie nie dbał Zarząd Dróg, a właśnie gmina.

czytaj artykuł »

Jest szansa na remont ul. Grunwaldzkiej [FILM]

16-11-2017

Ledwie dobiegł końca remont ulicy Skłodowskiej i Chopina, a już pojawiła się szansa na modernizację całej ulicy Grunwaldzkiej.

czytaj artykuł »

Było uroczyście i biało-czerwono [FILM]

15-11-2017

We wtorek, 14 listopada w Zespole Szkół w Malinowie, obchodzono kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Z tej okazji uczniowie szkoły przygotowali interesujący spektakl teatralny na motywach powieści Stefana Żeromskiego pt. Syzyfowe prace.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).