Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

NFZ przedłuży kontrakt szpitalowi w Działdowie

26-06-2014

Dla pacjentów przychodni specjalistycznych działdowskiego szpitala mamy dobrą wiadomość: znów można się rejestrować.

czytaj artykuł »

Bezpłatne przejazdy - nowy pomysł burmistrza

26-06-2014

W ramach karty mieszkańca przejazd dla osób zameldowanych w Mławie lub płacących tu podatki ma być nieodpłatny – taki jest pomysł burmistrza. Jednak radni zapytali, skąd weźmie na ten pomysł pieniądze i o jaką kwotę chodzi.

czytaj artykuł »

Uczennice z dwójki na spotkaniu z prezydentem

26-06-2014

W środę 4 czerwca obchodziliśmy Święto Wolności, upamiętniające pierwsze częściowo demokratyczne wybory do Sejmu i Senatu. Aby zachęcić uczniów, nauczycieli i środowisko lokalne do włączenia się w obywatelskie obchody tego Święta i przybliżyć historię najnowszą: wiedzę o czasie ...

czytaj artykuł »

Działdowskie muzeum w konkursie Travelera!

25-06-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie otrzymało nominację w prestiżowym ogólnopolskim Plebiscycie "7 nowych cudów Polski"

czytaj artykuł »

Adrianna pierwsza w ogólnopolskim konkursie

25-06-2014

W piątek 11 czerwca w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie V jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum "Papież Słowianin"

czytaj artykuł »

Lidzbarkiem rządzili krwiodawcy

25-06-2014

"W zdrowym ciele ...zdrowa krew". Pod takim hasłem w sobotę, 21 czerwca, odbył się na plaży miejskiej w Lidzbarku festyn, w ramach którego zorganizowano II Turniej plażowej piłki siatkowej par z okazji Międzynarodowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi.

czytaj artykuł »

Już w lipcu plenerowe kino w Działdowie

25-06-2014

W piątek 11 lipca zagości w Działdowie Plenerowe Kino Biedronki. Wystarczy usiąść (w przypadku Działdowa przy ulicy Olsztyńskiej) i oglądać ulubione filmy!

czytaj artykuł »

Wolontariat W OHP

25-06-2014

W czerwcu w ramach realizowanego programu „Wolontariat w OHP” Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował kolejne warsztaty. Uczestnikami spotkania była młodzież ponadgimnazjalna powiatu działdowskiego która

czytaj artykuł »

Gimnazjum Nr 2 Szkołą Humanitarną

23-06-2014

W piątek 13 czerwca uczennice działdowskiej „Dwójki” Aleksandra Grędzińska i Oliwia Balicka oraz koordynatorki projektu „Aktywne szkoły na rzecz globalnej odpowiedzialności” Joanna Piórkowska i Zenona Rosłon odebrały certyfikat Szkoły Humanitarnej, nadawany przez Polską Akcję Humanitarną. ...

czytaj artykuł »

Grzegorz Mrowiński zajmuje wpływy Kornasa

20-06-2014

Czy złożono pozew przeciw wykonawcy Aquaparku i czy jest odpowiedź? Czy Kornas pozwał miasto Działdowo? Czy odbyła się jakaś rozprawa?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).