Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kurier jak Superman

08-07-2014

Najczęściej się ich nie widuje, za to widuje się karteczkę z napisem, że byli i nas nie widzieli. Chyba, że tak jak nasz są superbohaterami.

czytaj artykuł »

Grzegorz Mrowiński: Działdowo jest jak Titanic

04-07-2014

Myliłby się ten, kto stwierdziłby, że dyskusja nad absolutorium dla burmistrza za wykonanie budżetu na 2013 rok przebiegła w spokoju:

czytaj artykuł »

Centrum kultury w Działdowie nie będzie

04-07-2014

Z połączenia Miejskiej Biblioteki Publicznej z Miejskim Domem Kultury w jedno wielkie Centrum Kultury w Działdowie wyszły nici.

czytaj artykuł »

Konkurs na innowacyjne aplikacje na panele dotykowe

03-07-2014

24 czerwca 2014 roku, to data, która rozpoczęła nowy rozdział w historii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. To współpraca nauki z biznesem, która zaowocowała wymiernymi korzyściami dla obydwu stron. Grupa T4B – Technologie dla Biznesu - otrzymała prace wykonane przez Studentów ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na kolejny rajd pieszy TMZD

02-07-2014

Burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na rajd pieszy pod hasłem: Tradycja, historia i kultura Działdowszczyzny.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Przegląd Zespołów Dancingowych

02-07-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na Przegląd Zespołów Dancingowych. Rozpocznie się już w najbliższy piątek o godzinie 19.00.

czytaj artykuł »

Uwaga: Gródki całkowicie nieprzejezdne!

02-07-2014

Jak informuje Radio 7 ograniczenie ruchu pojazdów w Gródkach. Kierowcy napotkają na utrudnienia w związku z prowadzoną przebudową drogi wojewódzkiej nr 544 na trasie Działdowo – Lidzbark.

czytaj artykuł »

Dlaczego inwestorzy omijają Działdowo?

01-07-2014

Kto ponosi winę za brak nowych zakładów pracy w Działdowie? Wyjaśnienia tego negatywnego zjawiska podjął się v-ce przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Umiński.

czytaj artykuł »

Jak zaoszczędzić?

30-06-2014

Wszyscy staramy się zaoszczędzić, z lepszym lub gorszym skutkiem. Jak to zrobić, by zostało coś jeszcze dla świnki?

czytaj artykuł »

Mława i Działdowo dogadały się ze sobą

30-06-2014

W piątek 27 czerwca w sali ślubów mławskiego ratusza odbyła się konferencja prasowa dotyczącą współpracy miasta Mława z Działdowską Agencją Rozwoju S.A.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).