Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Gdzie te upały?

15-06-2014

Gdy nastał czas nieco cieplejszych dni tylko czekałem na teksty „uff, jak gorąco”. Niestety aura spłatała psikusa i do narzekań nie ma powodów…

czytaj artykuł »

100. Rocznica Wybuchu I Wojny Światowej

15-06-2014

W sobotę 7 czerwca w Uzdowie odbyły się obchody setnej rocznicy wybuchu I Wojny Światowej.

czytaj artykuł »

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych

15-06-2014

W piątek 6 czerwca odbyła się w Warszawie XV Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej. W Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego prawie 500 uczniów prezentowało wyniki swojej rocznej

czytaj artykuł »

Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy matematycznej

15-06-2014

W czwartek 12 czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbył się międzyprzedszkolny konkurs wiedzy matematycznej "Mały Pitagoras", który zorganizowały nauczycielki Anna Barwińska i Monika Dymkowska.

czytaj artykuł »

Będzie sygnalizacja świetlna na ul. Wolności

15-06-2014

Długo oczekiwane przez wszystkich kierowców światła staną wkrótce na skrzyżowaniu ulic Wolności i Męczenników. Szkoda, że tak późno.

czytaj artykuł »

Urząd Pracy ma pieniądze na dotacje

13-06-2014

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie informuje, iż posiada środki finansowe na wsparcie osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej.

czytaj artykuł »

Gimnazjalistki w ogólnopolskim konkursie

12-06-2014

W sobotę 7 czerwca roku w Krakowie odbyło się podsumowanie V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w okresie 1914-1989, organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w porozumieniu z innymi Kuratoriami Oświaty oraz we współpracy

czytaj artykuł »

Powstanie Młodzieżowa Rada Miasta Działdowo

11-06-2014

W dniu 5 czerwca 2014 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie drużyna PolnaCREW spotkała się z przedstawicielami władz miasta i powiatu. Celem spotkania było podsumowanie działalności młodzieży w projekcie "Gramy w Radę, damy radę" oraz podpisanie przez władze miasta Działdowa ...

czytaj artykuł »

Działdowo wprowadza karty dla rodzin 3+

11-06-2014

Działdowo dołączyło do miast, które chcą promować politykę prorodzinną. Ma to ułatwić karta dużej rodziny, czyli takiej z trojgiem dzieci.

czytaj artykuł »

Finał Wojewódzki po raz drugi!

10-06-2014

W niedzielę 8 czerwca gimnazjaliści z „Dwójki” pojechali bronić tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku w Finale Wojewódzkim Turnieju Coca-Cola Cup 2014.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).