Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W Malinowie skakali z niezbyt wielkiej krokwi

02-03-2014

Małyszomania i Stochomania dały o sobie znać również w naszym powiecie. We wtorek, 18 lutego, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie, z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w Skokach Prawie Narciarskich.

czytaj artykuł »

II edycja projektu 'Dobry start w przyszłość'

02-03-2014

Już kolejny rok, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej- Biedrawiny w Malinowie, realizowany jest projekt unijny „Jak zawodowo to Malinowo”. Druga edycja projektu, nosząca nazwę „Dobry start w przyszłość” potrwa do końca kwietnia 2014 roku.

czytaj artykuł »

Czy Iława wygra wojnę o pendolino?

25-02-2014

Toczy się bój o to, gdzie będą się zatrzymywać superszybkie pociągi. Działdowo ciągnie linę w swoją stronę a Iława – w swoją…

czytaj artykuł »

Poszukujemy Izabeli Prosowskiej

25-02-2014

Policja prowadzi poszukiwania kobiety, która 20 lutego 2014r. około godziny 12.00 wyszła z budynku szkoły przy ul. Obrońców Pokoju w Elblągu i do chwili obecnej nie dotarła do miejsca zamieszkania.

czytaj artykuł »

Maria Czubaszek odwiedzi Działdowo

25-02-2014

Burmistrz Miasta Działdowo oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie z Marią Czubaszek. Odbędzie się ono w sali W sali widowiskowej MDK w środę 12 marca o godzinie 17.30.

czytaj artykuł »

Mława: Ponad sto morsów weszło do wody

25-02-2014

A wśród nich kobiety, kilkuletnie dzieci z rodzicami, osoby po pięćdziesiątce, goście z wielu miejscowości.

czytaj artykuł »

Mława: CBA wszczęło kontrolę w starostwie

25-02-2014

Sprawdzane są decyzje dotyczące udzielania zamówień publicznych oraz rozporządzania mieniem, obejmujące ostatnie cztery lata działalności urzędu.

czytaj artykuł »

Konserwator – obrońca czy grabarz?

24-02-2014

Konserwatorzy zabytków to dziwne stworzenia. W imię prawa potrafią zniszczyć piękny budynek. Lub nie dopuścić do jego odnowienia…

czytaj artykuł »

Reprezentowali w Warszawie swoją szkołę

21-02-2014

Uczniowie z Zespołu Szkoł im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie Patrycja Gąsiorowska oraz Kamil Zawadzki, w połowie stycznia uczestniczyli w drugim już etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Był to etap międzywojewódzki.

czytaj artykuł »

Uczniowie rozmawiali o karierze

21-02-2014

Które zawody są najbardziej przyszłościowe? Gdzie się uczyć? Co studiować, aby w przyszłości mieć nie tylko pracę, ale i satysfakcję z tego, co się robi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z planowaniem swojej kariery zawodowej szukali uczestnicy spotkania z Bartoszem Dul ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).