Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kolejny bal Kapituły Bijących Serc za nami

02-09-2014

Niedziela 31 sierpnia w Domu Rzemiosła w Działdowie minęła pod znakiem dobrej zabawy i uśmiechu, a to wszystko za sprawą Seniorów licznie przybyłych na kolejny bal Kapituły Bijących Serc.

czytaj artykuł »

Rekonstrukcja bitwy pod Mławą

01-09-2014

75 lat temu żołnierze 20 Dywizji Piechoty stawili czoła niemieckim najeźdźcom. Przez cztery dni skutecznie powstrzymywali siły wroga zatrzymując ich marsz na Warszawę.

czytaj artykuł »

Budynek MOSiR-u przeszedł termomodernizację

31-08-2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienił swój wizerunek. Po 32 latach obiekt doczekał się termomodernizacji i wymiany blacharki.

czytaj artykuł »

Radny Cieślak na tropie agencji towarzyskich

31-08-2014

Wiesław Cieślak wziął na celownik prostytutki i agencje towarzyskie (szczególnie te w powiecie działdowskim) oraz pornografię w prasie i telewizji:

czytaj artykuł »

Przejścia podziemne i drogi oddane do użytku

29-08-2014

W piątek 29 sierpnia zostały oddane do użytku przejścia dla pieszych pod torami oraz drogi pod wiaduktem na ulicach Skłodowskiej i Polnej.

czytaj artykuł »

Wodociąg w Malinowie powstanie do końca września

29-08-2014

Dobra wiadomość dla mieszkańców Malinowa: długo oczekiwana inwestycja w postaci nowego wodociągu zostanie zrealizowana w ciągu miesiąca:

czytaj artykuł »

Działdowskie muzeum siódmym cudem Polski?

29-08-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie otrzymało nominację w prestiżowym ogólnopolskim Plebiscycie "7 nowych cudów Polski"

czytaj artykuł »

Piknik Rodzinny w Gąsiorowie i Pierławkach

27-08-2014

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Działdowie w dniach: 9 sierpnia w miejscowości Gąsiorowie i 23 sierpnia w miejscowości w Pierławki zorganizował Piknik Rodzinny.

czytaj artykuł »

Skarga Stolarskiego do Wojewody nic nie dała

27-08-2014

Adam Stolarski po utracie stanowiska skarżył się na decyzję komisji konkursowej i na decyzję Zarządu Powiatu. Za każdym razem bez skutku.

czytaj artykuł »

Intermarche wyśle polskie jabłka do Rosji?

27-08-2014

Intermarché oficjalnie poprosiło Ambasadę Rosyjską o zgodę na wjazd konwoju z transportem jabłek dla dzieci z Obwodu Kaliningradzkiego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).