Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu

12-03-2014

W dn. 14 – 16 marca br. w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbędzie się XIV Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu o Puchar Prezydenta RP i Puchar Burmistrza Miasta Działdowo pod patronatem Marszałka Województwa ...

czytaj artykuł »

I Otwarty Turniej w Steel Darta

12-03-2014

W najbliższą niedzielę, 16 marca, odbędzie się I Otwarty Turniej w Steel Darta o Puchar Klubu Domino. Dla finalistów pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

czytaj artykuł »

W TVN Turbo o produkcji w LG w Mławie

11-03-2014

W ostatnim odcinku programu „Polak potrafi” w stacji TVN Turbo emitowany był materiał dotyczący produkcji telewizorów LG w Mławie.

czytaj artykuł »

Co z wiaduktami i przejściami dla pieszych?

11-03-2014

Do zakończenia wszelkich prac związanych z budową wiaduktów kolejowych i przejść dla pieszych zostało niewiele czasu. Czy wykonawcom uda się dotrzymać terminu?

czytaj artykuł »

UTW w Działdowie informuje

10-03-2014

Komunikat Zarządu UTW z dn. 7 marca 2014 r.

czytaj artykuł »

Sławomir Matusz gościem specjalnym spotkania DKS

10-03-2014

Na ostatnim spotkaniu Działdowskiej Kuźnio Słowa powitano specjalnego gościa. Sławomir Matusz to znany poeta, eseista i krytyk literacki, autor kilkunastu zbiorów wierszy, mieszkający w Sosnowcu.

czytaj artykuł »

Sołtys udzieli pierwszej pomocy!

09-03-2014

Oddział Regionalny KRUS bierze udział w pilotażowym projekcie „Bezpieczna wieś” – Sołtys Kontaktem Pierwszej Pomocy.

czytaj artykuł »

Uwaga kierowcy: ulica Olsztyńska w budowie

04-03-2014

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją ulicy Olsztyńskiej w Działdowie. wymianę gruntu czeka odcinek drogi wojewódzkiej nr 545 na trasie Działdowo-Nidzica. Aby ułatwić poruszanie się w mieście uruchomiono ruch w obu kierunkach na całej długości ulicy Wolności.

czytaj artykuł »

Czy ta linia została zlikwidowana na dobre?

03-03-2014

Wraz z ostatnią zmianą rozkładu jazdy pociągów zarządca infrastruktury kolejowej wyłączył z eksploatacji odcinek Działdowo-Brodnica. Czy to oznacza nieodwracalną likwidację linii?

czytaj artykuł »

Powiat w strefie małego ruchu granicznego?

02-03-2014

Działdowo oraz Powiat Działdowski starają się o to, by całe województwo warmińsko-mazurskie zostało objęte strefą małego ruchu granicznego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).