Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nidzica: Ośmiolatka pogryziona przez psa

10-08-2014

8-letnia mieszkanka gm. Kozłowo została pogryziona przez psa sąsiadów podczas odwiedzin. Dziecko z ranami szarpanymi przetransportowane zostało do szpitala w Olsztynie. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Ciężarówką z 3 promilami jechał 'siódemką'

09-08-2014

29-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji. Dziś w nocy mężczyzna wsiadł za kierownicę ciężarówki z naczepą mając aż 3 promile w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. ...

czytaj artykuł »

W Łynie znaleziono niewybuchy

09-08-2014

Na niebezpieczne znalezisko natknął się leśniczy w miejscowości Łyna. Mężczyzna w lesie znalazł 2 niewybuchy. W czasie oczyszczania terenu wojskowi saperzy znaleźli dodatkowych 21 pocisków.

czytaj artykuł »

Święto Policji - odznaczenia, medale i awanse

06-08-2014

W dniu 1 sierpnia br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie uroczyście obchodzili swoje święto. Jak co roku, dzień ten był znakomitą okazją do wręczenia awansów i odznaczeń policjantom pełniącym służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego.

czytaj artykuł »

Droga wojewódzka Lubawa-Lidzbark otwarta

06-08-2014

W czwartek 31 lipca oddano oficjalnie do użytku ponad 29 kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 541 między Lubawą a Lidzbarkiem Welskim. To pierwszy zrealizowany odcinek na modernizowanym szlaku z Nidzicy do Susza.

czytaj artykuł »

KS Dekorglass Działdowo wyróżniony

06-08-2014

Podczas Zgromadzenia Wspólników PSTS Prezes Dariusz Szumacher wyróżnił KS Dekorglass Działdowo za trud włożony we wspaniałą organizację meczów w sezonie 2013/14.

czytaj artykuł »

Odwołania nic nie dały. Adam Stolarski stracił stołek

06-08-2014

Zarząd Powiatu jednogłośnie zatwierdził decyzję komisji konkursowej w sprawie wyboru nowego dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie. Została nim Magdalena Kamińska.

czytaj artykuł »

2-letnia dziewczynka zgwałcona przez ojca?

06-08-2014

Na terenie gminy Iłowo Osada zatrzymano 35-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie swojej 2-letniej córki oraz znęcanie się nad rodziną.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na koncert muzyki sakralnej

06-08-2014

W niedzielę 10 sierpnia o godz. 19:15 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie odbędzie się koncert wieńczący warsztaty muzyki chóralnej prowadzone przez muzyków Schola Cantorum Thorunensis.

czytaj artykuł »

47-latek rzucił się na policjantów z nożami

05-08-2014

Policjanci zatrzymali 47-latka, który w trakcie interwencji domowej groził funkcjonariuszom nożem. Za czynną napaść na funkcjonariuszy grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).