Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Więcej Internetu w Gminie Działdowo

12-05-2014

Gmina Działdowo przystąpiła do rozbudowy infrastruktury dostępowej do Internetu. Jednocześnie prowadzone są bezpłatne szkolenia w zakresie korzystania z komputera i Internetu.

czytaj artykuł »

Rusza budowa kanalizacji Kisiny-Kurki

12-05-2014

Gmina Działdowo przystępuje do realizacji budowy kanalizacji ściekowej w miejscowościach Kisiny i Kurki. W dalszej kolejności planowana jest budowa kanalizacji w Gąsiorowie.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie fotograficznym

11-05-2014

Masz jeszcze dwa tygodnie, by zgłosić swoje prace w konkursie fotograficznym „Gmina Płośnica w obiektywie” pod hasłem „Odkryj to, co nieodkryte”.

czytaj artykuł »

Działdowska „Dwójka” otwiera oddział dwujęzyczny

11-05-2014

Działdowska „Dwójka”łamie stereotyp, że w szkole państwowej nie można biegle nauczyć się języka obcego.

czytaj artykuł »

3 Maja w Gminie Działdowo

11-05-2014

Uroczyście obchodzono 223 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny w kościele w Ruszkowie, celebrowana przez proboszcza parafii, księdza proboszcza Mieczysława Tereszewskiego.

czytaj artykuł »

I Ponadpowiatowe Spotkania ze Sztuką

11-05-2014

Jeśli malujesz, rysujesz, rzeźbisz, fotografujesz lub pasjonujesz się innymi formami plastycznymi – czekamy na ciebie!

czytaj artykuł »

Centrum Kultury - miało łączyć, a dzieli

07-05-2014

Burmistrz Działdowa chce połączyć Miejski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną w Centrum Kultury. Propozycja już dzieli radnych.

czytaj artykuł »

Miasto obcina opłatę targową. Komu?

06-05-2014

Radni wprowadzili dwa zwolnienia z obowiązującej sprzedawców opłaty targowej. W pewnych przypadkach nie będzie ona pobierana. W jakich?

czytaj artykuł »

Prowadzenie bez uprawnień – nowe kary

05-05-2014

W ostatnich dniach w mediach zawrzało za sprawą projektu zmian w Kodeksie karnym. Jednym z kontrowersyjny elementów ma być dodanie do katalogu przestępstw prowadzenia pojazdu pomimo wcześniejszego odebrania uprawnień.

czytaj artykuł »

Dni Otwarte OHP i Funduszy Europejskich

05-05-2014

1 maja 2004 roku Polska wraz z dziewięcioma innymi państwami przystąpiła do Unii Europejskiej. W ciągu dziesięciu lat od tego wydarzenia zmiany, które zaszły w naszym kraju obserwować można niemal w każdej dziedzinie życia, od najprostszych do zauważenia inwestycji infrastrukturalnych po ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).