Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ścieżka z kamieni wokół drzew, plac zabaw w polu

10-07-2014

Czytelnicy pytają, dla kogo ta atrakcja. Wójt gminy Lipowiec Kościelny tłumaczy i broni decyzji o budowie: „Mieszkańcy czekali na to przez lata”. Chwali się też, że na inwestycję pozyskano kasę z funduszy zewnętrznych. Koszt inwestycji to nieco ponad 188 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Tak Urząd Miasta tłumaczy się z basenu

10-07-2014

Urząd Miasta Działdowo informuje o faktycznym i prawdziwym przebiegu inwestycji "Budowa wodnego centrum rekreacji w Działdowie".

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo otrzymał absolutorium

09-07-2014

Paweł Cieśliński dziękując podkreślił, że wykonanie budżetu to nie tylko jego zasługa ale również wszystkich pracowników urzędu.

czytaj artykuł »

Kurier jak Superman

08-07-2014

Najczęściej się ich nie widuje, za to widuje się karteczkę z napisem, że byli i nas nie widzieli. Chyba, że tak jak nasz są superbohaterami.

czytaj artykuł »

Grzegorz Mrowiński: Działdowo jest jak Titanic

04-07-2014

Myliłby się ten, kto stwierdziłby, że dyskusja nad absolutorium dla burmistrza za wykonanie budżetu na 2013 rok przebiegła w spokoju:

czytaj artykuł »

Centrum kultury w Działdowie nie będzie

04-07-2014

Z połączenia Miejskiej Biblioteki Publicznej z Miejskim Domem Kultury w jedno wielkie Centrum Kultury w Działdowie wyszły nici.

czytaj artykuł »

Konkurs na innowacyjne aplikacje na panele dotykowe

03-07-2014

24 czerwca 2014 roku, to data, która rozpoczęła nowy rozdział w historii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. To współpraca nauki z biznesem, która zaowocowała wymiernymi korzyściami dla obydwu stron. Grupa T4B – Technologie dla Biznesu - otrzymała prace wykonane przez Studentów ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na kolejny rajd pieszy TMZD

02-07-2014

Burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na rajd pieszy pod hasłem: Tradycja, historia i kultura Działdowszczyzny.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Przegląd Zespołów Dancingowych

02-07-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na Przegląd Zespołów Dancingowych. Rozpocznie się już w najbliższy piątek o godzinie 19.00.

czytaj artykuł »

Uwaga: Gródki całkowicie nieprzejezdne!

02-07-2014

Jak informuje Radio 7 ograniczenie ruchu pojazdów w Gródkach. Kierowcy napotkają na utrudnienia w związku z prowadzoną przebudową drogi wojewódzkiej nr 544 na trasie Działdowo – Lidzbark.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).