Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wiadukt na Kochanowskiego wyjątkowo ozdobiony

30-09-2014

Na ścianach wiaduktu nad ul. Kochanowskiego w Działdowie znany olsztyński grafficiarz Maciej Gryko i grafik komputerowy Adrian Frydrych wykonali murale o charakterze profilaktycznym.

czytaj artykuł »

Działdowo znów na końcu rankingu (na szczęście)

28-09-2014

Tym razem jednak jest się z czego cieszyć, gdyż pod uwagę brano wysokość zadłużenia miasta. Dla Działdowa wynosi ono jedynie 12.5%!

czytaj artykuł »

Działdowski skatepark wymaga pilnego remontu

26-09-2014

To aż niewiarygodne, że jeszcze nie doszło w nim do tragedii. Rozpadające się urządzenia, spróchniałe deski, wystające śruby i gwoździe. Oto nasz skatepark.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo pomoże w likwidacji azbestu

26-09-2014

Likwidacja rakotwórczego azbestu z naszych dachów to temat poruszany od wielu lat. Wszyscy wiemy, że należy się go pozbyć, ale wielu osób nie stać na utylizację. Gmina Działdowo postara się pomóc:

czytaj artykuł »

Przedszkolak potrafi - i ja mogę uratować życie

26-09-2014

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie już po raz drugi przygotował i przeprowadził Mini Mistrzostwa Pierwszej Pomocy pod nazwą "Przedszkolak potrafi ? i ja mogę uratować życie"

czytaj artykuł »

Do Mławy przyjedzie Władysław Bartoszewski

26-09-2014

Będzie gościem podczas inauguracji roku akademickiego, która odbędzie się 13 października o godzinie 12.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. komisarza Apoloniusza Strzeleckiego przy ul. Warszawskiej 52 w Mławie.

czytaj artykuł »

Wardęga na celowniku mławskiej prokuratury

26-09-2014

W związku z tym, że Sylwester Adam Wardęga pochodzi z powiatu mławskiego (do Warszawy wyjechał na studia i tam pozostał), sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Mławie.

czytaj artykuł »

Wręczono medale za długoletnie pożycie

25-09-2014

"Przysięgam ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską..." - takie słowa wypowiadały sobie pary małżeńskie 50 lat temu.

czytaj artykuł »

Młodzież uczyła się dbać o dłonie

25-09-2014

W czwartek 18 września Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Działdowie zorganizowało ostatnie spotkanie informacyjne w ramach inicjatywy „Lato w OHP”. Uczestnikami spotkania była młodzież ucząca się w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Działdowie.

czytaj artykuł »

PolnaCREW wśród zwycięzców projektu

22-09-2014

W dniu 17 września 2014 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Olsztynie spotkali się przedstawiciele samorządów lokalnych, Urzędu Marszałkowskiego i Kuratorium Oświaty z zwycięzcami projektu "Gramy w Radę, damy radę".

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).