Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kanalizacja w Gąsiorowie powstanie do końca roku

15-09-2014

Do końca roku mieszkańcy Gąsiorowa w Gminie Działdowo będą się cieszyć z nowej kanalizacji. Inwestycja cieszy podwójnie z uwagi na fakt, że gmina nie wyłoży na nią ani złotówki:

czytaj artykuł »

Władze powiatu wciąż walczą o Pendolino

14-09-2014

Gdy spółka PKP Intercity prezentuje rozkład jazdy swych superszybkich pociągów, władze powiatu walczą o przystanek w Działdowie. Na próżno.

czytaj artykuł »

Rosyjska ambasada milczy o konwoju z jabłkami

14-09-2014

Zarząd sieci Intermarché nie otrzymał odpowiedzi od Ambasady Rosyjskiej w sprawie prośby o umożliwienie wjazdu na teren Obwodu Kaliningradzkiego konwoju z transportem 40 000 kg polskich jabłek. Sieć zamierzała przekazać owoce na rzecz dzieci z 37 szkół funkcjonujących na terenie Obwodu.

czytaj artykuł »

'Konfrater w Gniewie' - posłuchaj na antenie Radia 7

14-09-2014

Od poniedziałku do czwartku o 21:45 (powtórki w niedziele po 7 rano) w cyklu LEKTURY SIÓDEMKI czytany będzie "Konfrater w Gniewie" Krzysztofa Wiśniewskiego.

czytaj artykuł »

Poszukiwana 13-letnia Julia Leszczyńska

14-09-2014

Olsztyńscy policjanci poszukują 13-letniej Julii Leszczyńskiej. Wyszła po zajęciach w Dywitach 12 września i do chwili obecnej nie powróciła.

czytaj artykuł »

Poszukiwany 14-letni Kamil Kluk

14-09-2014

Olsztyńscy policjanci poszukują 14-letniego Kamila Kluk. Wyszedł po zajęciach szkolnych w Dywitach 12 września i do chwili obecnej nie powrócił.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo: chodników ci u nas dostatek…

13-09-2014

Inwestycje drogowe służą nie tylko kierowcom. Budowa chodników w miejscowościach wiejskich służy poprawie bezpieczeństwa pieszych:

czytaj artykuł »

Gmina pomaga dzieciom dojeżdżać do przedszkola

12-09-2014

Obowiązek przedszkolny funkcjonuje w najlepsze, a ustawodawca jak zwykle nie pomyślał o najmłodszych dzieciach. Te nierzadko do swojego punktu przedszkolnego muszą dojechać do najbliższej miejscowości. Pomyślała o nich gmina:

czytaj artykuł »

SOR w Działdowie ma nowy ambulans

12-09-2014

Od 1 września 2014 roku w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Działdowie używany jest nowy ambulans. Samochód do transportu ratowniczego zakupiony został dzięki środkom otrzymanym od Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Jak długo potrwa paraliż drogowy Działdowa?

12-09-2014

Bronisław Mazurkiewicz o paraliżu komunikacyjnym w Działdowie: ‘Musimy to przecierpieć i myślę, że warto to przecierpieć’.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).