Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

22 listopada: Hoffer SuperHit Festival Działdowo

17-10-2014

Trwają przygotowania do VII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2014.

czytaj artykuł »

Kto zostanie burmistrzem Działdowa?

17-10-2014

Wybory samorządowe już 16 listopada. Zachęcamy do pójścia do urn i podajemy aktualnych kandydatów na burmistrzów Działdowa.

czytaj artykuł »

Czy park im. HDK będzie bezpieczny?

17-10-2014

Radny Andrzej Tessar zgłosił problem bezpieczeństwa w parku przy byłym "Medyku". Problem nasila się szczególnie w jego tylnej części.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy ulicy Północnej doczekali się schodów

17-10-2014

Przejście na ogródki działkowe przy ul. Północnej w Działdowie istnieje od niepamiętnych czasów, jednakże nie było go na mapach dlatego też nie zostało uwzględnione przy rozbudowie drogi wojewódzkiej 545 z Nidzicy do Działdowa.

czytaj artykuł »

Na dworcu PKP w Działdowie znajdziesz infokioski

14-10-2014

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A ogłosiły przetarg na montaż i rozbudowę systemu informacji pasażerskiej. Wykonawca zaprojektuje, dostarczy i zamontuje elektroniczne wyświetlacze wraz z systemem monitoringu. Nowoczesne systemy informacji pasażerskiej zagoszczą również na działdowskim dworcu. ...

czytaj artykuł »

Wspólnie wybudują most za 200 tysięcy złotych

13-10-2014

Powiat Działdowski i Gmina Działdowo wspólnymi siłami położą chodnik i wybudują most na rzece.

czytaj artykuł »

Burmistrz wręczył stypendia dla najzdolniejszych

13-10-2014

W piątek 10 października po raz siódmy odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Burmistrza Miasta Działdowo za wybitne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014.

czytaj artykuł »

Lidzbark Welski: CBŚ zatrzymało przemytników

13-10-2014

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Olsztynie udaremnili przedostanie się na rynek blisko 2 mln sztuk nielegalnych papierosów, blisko 2 tysięcy litrów wyrobów spirytusowych oraz 150 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków skarbowych akcyzy. ...

czytaj artykuł »

Efekt gotowania może być zaskakujący!

12-10-2014

Jak można gotować nieszablonowo, niesztampowo i zaskakująco – po prostu inaczej dowiedzieli się uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie.

czytaj artykuł »

Gimnazjum numer 1: o grach trochę inaczej…

12-10-2014

Gry nie zawsze muszą być nudne, gry nie zawsze muszą być bezmyślne, gry nie zawsze muszą być komputerowe… tak mógłbym wymieniać jeszcze długo. Tego rodzaju myśli przyświecały mi kilka lat temu, kiedy to w ramach świetlicy socjoterapeutycznej zaczynałem zajęcia gier fabularnych (z ang. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).