Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Fundusz sołecki w Gm. Działdowo w pełni zrealizowany

01-10-2014

Do ostatnich dni września trwały prace związane z uzupełnieniami placów zabaw i ogrodzeń – małych inwestycji wspomaganych funduszem sołeckim. W jego realizację aktywnie włączają się sołtysi:

czytaj artykuł »

Lider Zielonych Ludków całuje Elżbietę Zapendowską

01-10-2014

Ja panią kocham! - wyznał Elżbiecie Zapendowskiej lider zespołu Zielone Ludki, po czym podszedł i... pocałował jurorkę "Tylko Muzyka. Must Be The Music".

czytaj artykuł »

PKP potwierdza, Pendolino NIE dla nas

30-09-2014

Podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu Działdowskiego potwierdziły się nasze przewidywania. Władze PKP nie zmieniły zdania w sprawie postojów Pendolino w Działdowie.

czytaj artykuł »

Podziwiamy talenty w Gimnazjum Nr 1

30-09-2014

We wtorek 23 września odbył się jesienny koncert instrumentalno-wokalny w Gimnazjum nr 1 w Działdowie. Utwory wykonywali: Natalia Radzymińska, Weronika Spychalska, Martyna Pokojska, Maria Szwed, Szymon Cygański i Adam Przybyszewski. Imprezę poprowadziła uczennica Paulina Kalman.

czytaj artykuł »

„Produkt Warmii i Mazur” podwójnie dla Działdowa

30-09-2014

W czwartek 25 września w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie podczas uroczystej Gali wręczono reprezentantom wybranych przedsiębiorstw Certyfikaty „Produkt Warmii i Mazur” nadawany produktom, usługom i wydarzeniom wyróżniającym się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

czytaj artykuł »

Uwaga kierowcy: kolejne utrudnienia na drogach

30-09-2014

Choć wydawać by się mogło, że działdowskie ulice są już dostatecznie połatane to okazuje się, że połatać można je jeszcze bardziej…

czytaj artykuł »

Wiadukt na Kochanowskiego wyjątkowo ozdobiony

30-09-2014

Na ścianach wiaduktu nad ul. Kochanowskiego w Działdowie znany olsztyński grafficiarz Maciej Gryko i grafik komputerowy Adrian Frydrych wykonali murale o charakterze profilaktycznym.

czytaj artykuł »

Działdowo znów na końcu rankingu (na szczęście)

28-09-2014

Tym razem jednak jest się z czego cieszyć, gdyż pod uwagę brano wysokość zadłużenia miasta. Dla Działdowa wynosi ono jedynie 12.5%!

czytaj artykuł »

Działdowski skatepark wymaga pilnego remontu

26-09-2014

To aż niewiarygodne, że jeszcze nie doszło w nim do tragedii. Rozpadające się urządzenia, spróchniałe deski, wystające śruby i gwoździe. Oto nasz skatepark.

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo pomoże w likwidacji azbestu

26-09-2014

Likwidacja rakotwórczego azbestu z naszych dachów to temat poruszany od wielu lat. Wszyscy wiemy, że należy się go pozbyć, ale wielu osób nie stać na utylizację. Gmina Działdowo postara się pomóc:

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).