Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wrzesień Miesiącem Aktywnego Seniora

17-09-2014

Wójt Gminy Płośnica oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy serdecznie zapraszają wszystkich seniorów do Akcji „Wrzesień Miesiącem Aktywnego Seniora”.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wyjątkowy recital

17-09-2014

‘Być jak płynąca rzeka’ – to wyjątkowy recital, podczas którego czas umili nam Katarzyna Borowska i grupa Free Kwintet. Zapraszamy – naprawdę warto.

czytaj artykuł »

Obchody Dnia Św. Huberta już w sobotę

16-09-2014

Komitet Organizacyjny pod Patronatem Starosty Działdowskiego, Burmistrza Miasta Działdowo, Burmistrza Miasta Lidzbark i Nadleśniczego Nadleśnictwa w Lidzbarku zaprasza na obchody Dnia Św. Huberta, które odbędą się w dniu 20 września 2014 roku w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy Gnojna doczekali się budowy asfaltu

16-09-2014

W powiecie działdowskim obrodziło ostatnio w realizacje inwestycji drogowych. Nie dotyczy to jedynie miasta.

czytaj artykuł »

Kanalizacja w Gąsiorowie powstanie do końca roku

15-09-2014

Do końca roku mieszkańcy Gąsiorowa w Gminie Działdowo będą się cieszyć z nowej kanalizacji. Inwestycja cieszy podwójnie z uwagi na fakt, że gmina nie wyłoży na nią ani złotówki:

czytaj artykuł »

Władze powiatu wciąż walczą o Pendolino

14-09-2014

Gdy spółka PKP Intercity prezentuje rozkład jazdy swych superszybkich pociągów, władze powiatu walczą o przystanek w Działdowie. Na próżno.

czytaj artykuł »

Rosyjska ambasada milczy o konwoju z jabłkami

14-09-2014

Zarząd sieci Intermarché nie otrzymał odpowiedzi od Ambasady Rosyjskiej w sprawie prośby o umożliwienie wjazdu na teren Obwodu Kaliningradzkiego konwoju z transportem 40 000 kg polskich jabłek. Sieć zamierzała przekazać owoce na rzecz dzieci z 37 szkół funkcjonujących na terenie Obwodu.

czytaj artykuł »

'Konfrater w Gniewie' - posłuchaj na antenie Radia 7

14-09-2014

Od poniedziałku do czwartku o 21:45 (powtórki w niedziele po 7 rano) w cyklu LEKTURY SIÓDEMKI czytany będzie "Konfrater w Gniewie" Krzysztofa Wiśniewskiego.

czytaj artykuł »

Poszukiwana 13-letnia Julia Leszczyńska

14-09-2014

Olsztyńscy policjanci poszukują 13-letniej Julii Leszczyńskiej. Wyszła po zajęciach w Dywitach 12 września i do chwili obecnej nie powróciła.

czytaj artykuł »

Poszukiwany 14-letni Kamil Kluk

14-09-2014

Olsztyńscy policjanci poszukują 14-letniego Kamila Kluk. Wyszedł po zajęciach szkolnych w Dywitach 12 września i do chwili obecnej nie powrócił.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).