Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

‘Nie osądzaj książki po okładce’ w Gimnazjum nr 2

06-10-2014

W czasach kultury, w której dominuje obraz, czytanie książek nie należy do najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu czy zdobywania informacji. Książka najczęściej zastępowana jest telewizją lub komputerem. To prawda, że Internet wygrywa rywalizację z książką w przekazywaniu ...

czytaj artykuł »

Nie będzie remontu drogi Działdowo – Iłowo

05-10-2014

Przy trwających remontach dróg Działdowo – Lidzbark oraz Działdowo – Nidzica droga 544 Działdowo – Iłowo aż się prosi o modernizację. Okazuje się, że rodzime samorządy wspólnymi siłami próbowały namówić na to Wojewódzki Zarząd Dróg:

czytaj artykuł »

Nidzica chętnie przejmie „naszego” inwestora

04-10-2014

Sprawą „naszego” inwestora zainteresowały się władze powiatu nidzickiego. Nasz sąsiad jest gotów na jego przyjęcie, jeśli Działdowo tego nie zrobi i kusi lepszymi warunkami dla prowadzenia biznesu.

czytaj artykuł »

Hanna Jolanta Wiśniewska - 'Za rękę z Kalliope'

03-10-2014

Burmistrz Miasta Działdowo, MDK Działdowo oraz Autorka, Hanna Jolanta Wiśniewska – członkini Związku Literatów Polskich oraz Działdowskiej Kuźni Słowa – zapraszają w czwartek 9 października na godzinę 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Działdowie na wieczór z poezją.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 1 - szkoła w kajakach

03-10-2014

Środa, 17 września, Gimnazjum nr 1. Parę minut po ósmej gęstnieje tłum pierwszoklasistów. Niedawno co rozpoczęli naukę w nowej szkole i już taka niespodzianka. Po chwili podjeżdża autobus. Opiekunowie pakują apteczkę, boje i rzutki ratunkowe. Młodzież zajmuje miejsca w autobusie. Sprawdzenie ...

czytaj artykuł »

W powiecie działdowskim powstanie wiele kurników

02-10-2014

Nie chcą ich w Żurominie i Mławie, więc przyszli do nas. W jednej z miejscowości w powiecie działdowskim rozpoczęła się budowa kurników.

czytaj artykuł »

Szpital realizuje projekt - e-usługi dla pacjentów

02-10-2014

Projekt "E-usługi dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie na nowoczesnej platformie informatycznej" otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

czytaj artykuł »

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 3

02-10-2014

We wtorek 30 września w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbył się Jesienny Piknik Rodzinny, w którym uczestniczyły dzieci wraz z całymi Rodzinami.

czytaj artykuł »

Działdowski szpital otrzyma nowoczesny rentgen

01-10-2014

Na ostatniej sesji Rady Powiatu poznaliśmy wiele faktów, które ucieszą obecnych i przyszłych pacjentów działdowskiego szpitala. Jednym z nich jest zakup nowoczesnego rentgena:

czytaj artykuł »

„Karta Mławiaka” - bezpłatne przejazdy, rabaty itp.

01-10-2014

Burmistrz Mławy na sesji miejskiej, która odbyła się 29 września zaprezentował wzór "Karty Mławiaka", dokumentu, który uprawnia do zniżek i bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. To kolejna, godna naśladowania inicjatywa naszego sąsiada.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).