Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

100 rocznica wybuchu I Wojny Światowej

30-05-2014

Wójt Gminy Działdowo zaprasza na uroczyste obchody 100 rocznicy wybuchu I Wojny Światowej, które odbędą się 7 czerwca w Uzdowie.

czytaj artykuł »

30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

30-05-2014

30 maja został ustanowiony Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. To dobra okazja, aby szeroko mówić o dzieciach pozbawionych ciepła rodzinnego domu i warunków do normalnego funkcjonowania oraz o ludziach gotowych przyjąć je pod swój dach.

czytaj artykuł »

Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

29-05-2014

Gmina Działdowo wzięła udział w Europejskim Tygodniu sportu dla Wszystkich.

czytaj artykuł »

W piątek startuje turniej ‘Sokół Cup 2014’

29-05-2014

Zapraszamy do kibicowania w VI Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki "Sokół Cup 2014". Zawody potrwają do niedzieli 1 czerwca.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę malarstwa

29-05-2014

Do 15 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można oglądać wystawę malarstwa Jana Chądzyńskiego.

czytaj artykuł »

Zmodernizowana linia kolejowa oddana do użytku

28-05-2014

Nowe perony, większa prędkość i poziom bezpieczeństwa, to efekty zakończonej inwestycji kolejowej w pobliżu Działdowa. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oddały do użytku ponad 50 km zmodernizowanej linii między Warszawą, a Gdynią w obszarze tzw. Lokalnego Centrum Sterowania Działdowo. Pociągi ...

czytaj artykuł »

Uczniowie z Malinowa na debacie w Morągu

27-05-2014

„Parasol Demokracji” to projekt podnoszący świadomość polityczną wśród 16 szkół w 2 województwach. Jedną z nich jest Zespół Szkół w Malinowie. W ostatni piątek jej uczniowie wyjechali na debatę do swoich kolegów ze szkoły w Morągu.

czytaj artykuł »

Tak głosowaliście w niedzielnych wyborach

27-05-2014

Podczas wyborów do europarlamentu do urn ruszyło tylko 14,4 procent mieszkańców powiatu działdowskiego. Oto jak zagłosowaliście.

czytaj artykuł »

Potrąciła rowerzystkę i uciekła. Była nietrzeźwa

27-05-2014

Kierująca seatem Ibizą mieszkanka powiatu działdowskiego potrąciła rowerzystkę a następnie uciekła z miejsca wypadku. Policję powiadomił przypadkowy świadek zdarzenia. Ranna rowerzystka została przewieziona do szpitala w Mławie.

czytaj artykuł »

Wyróżniona za pracę na rzecz pielęgniarek

27-05-2014

Aleksandra Korzeniewska, pielęgniarka oddziałowa Stacji Dializ Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie, otrzymała wyróżnienie za pracę społeczno-zawodową na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).