Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nowy dyrektor w Zespole Szkół na Grunwaldzkiej

16-07-2014

Adam Stolarski stracił fotel dyrektora ZS Nr 1. Od 1 września zasiądzie na nim Magdalena Kamińska, dyrektor Zespołu Szkół w Iłowie.

czytaj artykuł »

Starostwo NARESZCIE ma lepsze nagłośnienie

15-07-2014

Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Działdowie staje się coraz bardziej nowoczesna. W 2011 roku powiatowi radni otrzymali nowoczesne komputery, dziś przyszedł czas na kolejny krok.

czytaj artykuł »

Działdowo przegrało walkę o Pendolino

15-07-2014

Do rozpoczęcia kursowania Pendolino zostało pół roku, ale spółka PKP Intercity ogłosiła, że Działdowa nie ma na liście stacji pośrednich w projekcie rozkładu jazdy.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na Dniach Nidzicy 2014

14-07-2014

Koncerty muzyczne, walki rycerzy, pokazy ptaków drapieżnych, dobre jadło i napitki to atrakcje, które w tym roku towarzyszyły dniom Nidzicy.

czytaj artykuł »

Summer City Festival przyciągnął tysiące ludzi

14-07-2014

Ani sobotnia niesprzyjająca pogoda, ani niedzielny finał mistrzostw świata w piłce nożnej nie przeszkodziły w świętowaniu Dni Mławy 2014.

czytaj artykuł »

Dla nich internet już nie ma granic

14-07-2014

28 osób z terenu gminy Działdowo (z Kisin i Księżego Dworu) ukończyło 24 godzinny kurs komputerowy. W sierpniu startuje nowy kurs!

czytaj artykuł »

Jakie są ceny mieszkań w Działdowie?

11-07-2014

Poszukując własnego lokum na działdowskim wtórnym rynku mieszkaniowym, powinniśmy dysponować kwotą średnio 146 760 zł.

czytaj artykuł »

Welski Park Krajobrazowy ogłasza wielki konkurs

11-07-2014

Teren Welskiego Parku Krajobrazowego stanowi niewątpliwie sporą atrakcje dla turystów, dla których przygotowano infrastrukturę między innymi w postaci wyznaczonych szlaków pieszych, rowerowych, kajakowych czy ścieżek edukacyjnych. Zajmowały się tym różne jednostki: PTTK, Nadleśnictwo Lidzbark, ...

czytaj artykuł »

Kino w Mławie: 3 tysiące widzów w 2 miesiące

10-07-2014

W 2013 r. pojawił się poważny problem z dostępem do kopii filmowych. W związku z małą ilością lub całkowitym brakiem kopii analogowych 35mm, obsługiwanych przez projektory, w które wyposażone było mławskie kino, mieszkańcy pozbawieni byli dostępu do nowości filmowych. Jedynym wyjściem ...

czytaj artykuł »

Ścieżka z kamieni wokół drzew, plac zabaw w polu

10-07-2014

Czytelnicy pytają, dla kogo ta atrakcja. Wójt gminy Lipowiec Kościelny tłumaczy i broni decyzji o budowie: „Mieszkańcy czekali na to przez lata”. Chwali się też, że na inwestycję pozyskano kasę z funduszy zewnętrznych. Koszt inwestycji to nieco ponad 188 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).