Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W powiecie działdowskim powstanie wiele kurników

02-10-2014

Nie chcą ich w Żurominie i Mławie, więc przyszli do nas. W jednej z miejscowości w powiecie działdowskim rozpoczęła się budowa kurników.

czytaj artykuł »

Szpital realizuje projekt - e-usługi dla pacjentów

02-10-2014

Projekt "E-usługi dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie na nowoczesnej platformie informatycznej" otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

czytaj artykuł »

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 3

02-10-2014

We wtorek 30 września w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbył się Jesienny Piknik Rodzinny, w którym uczestniczyły dzieci wraz z całymi Rodzinami.

czytaj artykuł »

Działdowski szpital otrzyma nowoczesny rentgen

01-10-2014

Na ostatniej sesji Rady Powiatu poznaliśmy wiele faktów, które ucieszą obecnych i przyszłych pacjentów działdowskiego szpitala. Jednym z nich jest zakup nowoczesnego rentgena:

czytaj artykuł »

„Karta Mławiaka” - bezpłatne przejazdy, rabaty itp.

01-10-2014

Burmistrz Mławy na sesji miejskiej, która odbyła się 29 września zaprezentował wzór "Karty Mławiaka", dokumentu, który uprawnia do zniżek i bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. To kolejna, godna naśladowania inicjatywa naszego sąsiada.

czytaj artykuł »

Fundusz sołecki w Gm. Działdowo w pełni zrealizowany

01-10-2014

Do ostatnich dni września trwały prace związane z uzupełnieniami placów zabaw i ogrodzeń – małych inwestycji wspomaganych funduszem sołeckim. W jego realizację aktywnie włączają się sołtysi:

czytaj artykuł »

Lider Zielonych Ludków całuje Elżbietę Zapendowską

01-10-2014

Ja panią kocham! - wyznał Elżbiecie Zapendowskiej lider zespołu Zielone Ludki, po czym podszedł i... pocałował jurorkę "Tylko Muzyka. Must Be The Music".

czytaj artykuł »

PKP potwierdza, Pendolino NIE dla nas

30-09-2014

Podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu Działdowskiego potwierdziły się nasze przewidywania. Władze PKP nie zmieniły zdania w sprawie postojów Pendolino w Działdowie.

czytaj artykuł »

Podziwiamy talenty w Gimnazjum Nr 1

30-09-2014

We wtorek 23 września odbył się jesienny koncert instrumentalno-wokalny w Gimnazjum nr 1 w Działdowie. Utwory wykonywali: Natalia Radzymińska, Weronika Spychalska, Martyna Pokojska, Maria Szwed, Szymon Cygański i Adam Przybyszewski. Imprezę poprowadziła uczennica Paulina Kalman.

czytaj artykuł »

„Produkt Warmii i Mazur” podwójnie dla Działdowa

30-09-2014

W czwartek 25 września w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie podczas uroczystej Gali wręczono reprezentantom wybranych przedsiębiorstw Certyfikaty „Produkt Warmii i Mazur” nadawany produktom, usługom i wydarzeniom wyróżniającym się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).