Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Finał Wojewódzki po raz drugi!

10-06-2014

W niedzielę 8 czerwca gimnazjaliści z „Dwójki” pojechali bronić tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku w Finale Wojewódzkim Turnieju Coca-Cola Cup 2014.

czytaj artykuł »

Termomodernizacje szkół i świetlic odłożone?

07-06-2014

Zaplanowane na okres wakacyjny rozpoczęcie termomodernizacji ośmiu obiektów w Gminie Działdowo może przeciągnąć się aż do przyszłego roku. O powód dopytywali radni i sołtysi na ostatniej sesji Rady Gminy:

czytaj artykuł »

Ulica Wąska w budowie jeszcze w tym roku?

07-06-2014

Radny Andrzej Tessar zainteresował się ulicą inną niż Wolności. Tym razem na tapecie była ulica Wąska:

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wystawę Misi Konopki

06-06-2014

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa Misi Konopki w galerii „Nowa Przestrzeń” (MGOK Lidzbark) już w sobotę 14 czerwca o godzinie 18.00.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści z „dwójki” wśród posłów

06-06-2014

W niedzielę 1 czerwca w Parlamencie odbyła się XX sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży, w której udział wzięli między innymi uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie. Alicja Rosłon oraz Jakub Sieczczyński, jako reprezentanci szkoły, zasiedli w ławach poselskich obok innych

czytaj artykuł »

To był naprawdę piękny Dzień Dziecka!

05-06-2014

W poniedziałek 3 czerwca Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zaprosili wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy.

czytaj artykuł »

Działdowscy harcerze „Śladami Polaków...”

05-06-2014

Komenda Hufca ZHP Działdowo zorganizowała dla dzieci i młodzieży z terenu miasta grę historyczną pt. „Śladami Polaków walczących w armiach zaborczych w czasie I wojny światowej”.

czytaj artykuł »

Lech Wałęsa do mieszkańców: Uwierzcie w siebie

05-06-2014

Były prezydent Polski w 25. rocznicę częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 roku przybył do Mławy.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści z dwójki wśród złotej dziesiątki szkół

05-06-2014

W poniedziałek 26 maja w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. W uroczystości brało udział ponad 50 szkół z województwa warmińsko – mazurskiego.

czytaj artykuł »

Kolejny działdowski komornik na celowniku

04-06-2014

Ekspres Reporterów zajął się sprawą działdowskiego komornika - Teresy K., której działania doprowadziły do ruiny rodzinę Maciejewskich.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).