Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Chodników jest mało i są po złej stronie ulicy”

31-10-2014

Budowa lub remont chodników to problem najczęściej zgłaszany przez miejskich radnych. Buduje się ich za mało lub po złej stronie ulicy. Co na to władze miasta?

czytaj artykuł »

Droga Działdowo – Nidzica została uroczyście otwarta

29-10-2014

W poniedziałek 27 października przy skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Nidzickiej w Działdowie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierającego ponad 20-kilometrowy odcinek drogi rozbudowanej pomiędzy Działdowem, a Nidzicą.

czytaj artykuł »

Wielki sukces działdowskiego muzeum

29-10-2014

Miesięcznik National Geographic Traveler przyznał nagrody zwycięzcom plebiscytu na "7 nowych cudów Polski", w tym naszemu muzeum.

czytaj artykuł »

Promocja tomiku wierszy Magdaleny Pawelskiej

28-10-2014

W czwartkowy wieczór w zabytkowej części działdowskiego zamku zorganizowano spotkanie promujące debiutancki tomik poezji Magdaleny Pawelskiej pt. „wierszami śnię”. Miejsce dzięki ogromnej ilości świec wyglądało niezwykle nastrojowo.

czytaj artykuł »

Dbaj o bezpieczeństwo! Pamiętaj o odblasku!

28-10-2014

Każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych.

czytaj artykuł »

Sala przy Zespole Szkół Numer 1 została otwarta

26-10-2014

Przy Zespole Szkół Numer 1 w Działdowie otwarto nowy, imponujący obiekt sportowy. To już ostatnia sala gimnastyczna w powiecie działdowskim jaka wybudowana została przez organ prowadzący szkoły, czyli Starostwo Powiatowe.

czytaj artykuł »

Mława: trzy osoby w szpitalu po zjedzeniu ciastek

25-10-2014

Były w nich narkotyki. Policja ustaliła personalia dwóch mężczyzn, którzy przynieśli je do lokalu znajdującego się w centrum miasta.

czytaj artykuł »

Mławska prokuratura: Wardęga niewinny!

25-10-2014

Prokuratura Rejonowa w Mławie miesiąc temu otrzymała zawiadomienie od – jak się udało ustalić – osoby spoza powiatu mławskiego, o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego ucznia mławskiego I LO – Sylwestra Adama Wardęgi, którego film z psem-pająkiem stał się hitem internetu. ...

czytaj artykuł »

Skatepark doczeka się wymaganego remontu

24-10-2014

Kilka dni po emisji na Portalu Moje Działdowo reportażu o rozpadającym się skateparku burmistrz obiecał skejtom jego generalny remont.

czytaj artykuł »

Mediacja Metodą Rozwiązywania Konfliktów

24-10-2014

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie rozpoczęli w październiku kampanię antydyskryminacyjną prowadzoną pod hasłem: Tolerancja – tak, dyskryminacja – nie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).