Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Czy na terenie Mławy powstanie McDonald’s?

13-11-2014

Sieć rocznie otwiera w Polsce ok. 20 nowych lokali i nic nie wskazuje na to, by tempo to miało znacząco zwolnić. McDonald’s ciągle szuka nowych dobrych lokalizacji, także w mniejszych miastach, które zapewnią odpowiedni obrót. Niewykluczone, że następny lokal powstanie w Mławie.

czytaj artykuł »

Obchody Święta Niepodległości w Gm. Działdowo

13-11-2014

W Gminie Działdowo tegoroczne obchody 96. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości tradycyjnie miały miejsce w dniu 11 listopada w Turzy Wielkiej.

czytaj artykuł »

Otwarto obserwatorium astronomiczne

13-11-2014

W dniu Święta Niepodległości zostało otwarte pierwsze na terenie naszego powiatu obserwatorium astronomiczne. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obserwatorium jest zbudowane we wsi Truszczyn (gmina Rybno, pow. działdowski) przez pasjonata – Roberta Szaja.

czytaj artykuł »

Podnosimy kwalifikacje Sióstr PCK

12-11-2014

Od wielu lat z przerwami przy Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie działa Punkt Opieki nad seniorami i osobami chorymi w miejscu zamieszkania.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

11-11-2014

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali ogółem 7 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 3 motorowerzystów, jednego rowerzystę oraz jednego kierowcę skutera i 2 kierowców samochodów osobowych.

czytaj artykuł »

To jest ważne - Czad nie musi zabijać

04-11-2014

W związku z rozpoczętym okresem grzewczym 2014/2015, uprzejmie informuję, że rozpoczęła się na terenie miasta Działdowo akcja promująca elementarne zasady właściwego eksploatowania urządzeń grzewczych pn. „Czad nie musi zabijać”.

czytaj artykuł »

Szukamy pomocy dla suczki

04-11-2014

Ta sunia błąka się od piątku w Działdowie, musiała być przywiązana na sznurku może w lesie, zerwała się. Sznurek jest bardzo ciasny.

czytaj artykuł »

Wzywał policję a sam hodował konopie

03-11-2014

Policjanci z Lidzbarka interweniowali w sprawie zgłoszenia mężczyzny, którego dziewczyna po kłótni, zaczęła niszczyć przedmioty we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu. W odwecie na ukochanym, dziewczyna przyniosła funkcjonariuszom krzak konopi indyjskiej, który zgłaszający trzymał w piwnicy ...

czytaj artykuł »

Płomyki dziewięciu świec – Zaduszki Poetyckie

03-11-2014

Działdowska Kuźnia Słowa przy wsparciu Miejskiego Domu Kultury w ubiegły czwartek zorganizowała Zaduszki Poetyckie.

czytaj artykuł »

W Działdowie niewiele ofert nieruchomości

03-11-2014

Działdowski wtórny rynek nieruchomości śpi. Niewiele ofert sprzedaży mieszkań i domów, a cena za m2 identyczna – 2300 zł.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).