Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Grzegorz Mrowiński zajmuje wpływy Kornasa

20-06-2014

Czy złożono pozew przeciw wykonawcy Aquaparku i czy jest odpowiedź? Czy Kornas pozwał miasto Działdowo? Czy odbyła się jakaś rozprawa?

czytaj artykuł »

MDK zaprasza zespoły muzyczne

20-06-2014

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza zespoły muzyczne z terenu powiatu działdowskiego do wzięcia udziału w Przeglądzie Zespołów i Wykonawców Muzyki Dancingowej.

czytaj artykuł »

Dlaczego zwolniono 6 pracowników pogotowia?

18-06-2014

Sześcioro pracowników działdowskiego pogotowia otrzymało wypowiedzenia, kierownictwo szpitala wypowiadało się o tym na sesji Rady Powiatu.

czytaj artykuł »

Wstąpiliśmy po zdrowie już po raz osiemnasty

17-06-2014

Choć niesprzyjająca pogoda próbowała wielu z nas popsuć plany na niedzielne popołudnie działdowianie nie dali za wygraną i w niedzielę 15 czerwca już po raz osiemnasty wstąpili po zdrowie.

czytaj artykuł »

Widziałeś go? Jest poszukiwany listem gończym

17-06-2014

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie poszukuje w celu zatrzymania Roberta Rafała Bartkowskiego.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad rodziną i zamordował żonę

18-06-2014

Działdowski prokurator skierował do Sądu w Płocku akt oskarżenia w sprawie Mirosława D. który brutalnie zamordował żonę.

czytaj artykuł »

Gdzie te upały?

15-06-2014

Gdy nastał czas nieco cieplejszych dni tylko czekałem na teksty „uff, jak gorąco”. Niestety aura spłatała psikusa i do narzekań nie ma powodów…

czytaj artykuł »

100. Rocznica Wybuchu I Wojny Światowej

15-06-2014

W sobotę 7 czerwca w Uzdowie odbyły się obchody setnej rocznicy wybuchu I Wojny Światowej.

czytaj artykuł »

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych

15-06-2014

W piątek 6 czerwca odbyła się w Warszawie XV Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej. W Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego prawie 500 uczniów prezentowało wyniki swojej rocznej

czytaj artykuł »

Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy matematycznej

15-06-2014

W czwartek 12 czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbył się międzyprzedszkolny konkurs wiedzy matematycznej "Mały Pitagoras", który zorganizowały nauczycielki Anna Barwińska i Monika Dymkowska.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).