Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zakończyły się badania archeologiczne w Działdowie

30-06-2017

W miniony weekend zakończyliśmy 3-dniowe badania archeologiczne na terenie niemieckiego obozu koncentracyjnego w Działdowie. Badania prowadziliśmy przy współpracy zaprzyjaźnionego Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku.

czytaj artykuł »

Koło Diabetyków ma już 20 lat! [FILM]

28-06-2017

Koło Miejsko-Powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Działdowie obchodziło okrągły jubileusz, który uczczono spotkaniem w Malinowie.

czytaj artykuł »

Smocza Szkoła Fechtunku zaprasza

28-06-2017

Smocza Szkoła Fechtunku w Działdowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach. Pierwsze spotkanie już 3 lipca br.

czytaj artykuł »

Po raz 10. „Zbierali krew dla Polski” [FILM]

27-06-2017

Z inicjatywy Grupy Muszkieterów i Polskiego Czerwonego Krzyża odbyła się jubileuszowa zbiórka krwi wśród mieszkańców Działdowa.

czytaj artykuł »

Strumień gorącej krwi w Lidzbarku

26-06-2017

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Lidzbark oraz Klubem Honorowych Dawców Krwi w Lidzbarku już tradycyjnie zorganizował festyn rodzinny z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy.

czytaj artykuł »

Z niepełnosprawnymi o bezpiecznych wakacjach

26-06-2017

Działdowscy policjanci realizują działania „Bezpieczne wakacje” w placówkach szkolnych w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Tym razem gościli u wychowanków OREW i WTZ w Działdowie, z którymi omówili zasady właściwego zachowania w czasie wakacyjnego wypoczynku.

czytaj artykuł »

1 250 000 zł dla uczniów z Pocztowej [FILM]

22-06-2017

ZSZ nr 1 w Działdowie wygrał projekt finansowany ze środków unijnych, dzięki czemu zostaną wyposażone cztery pracownie zawodowe.

czytaj artykuł »

Dwójka kolejny raz na OPPM

22-06-2017

13 czerwca w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się coroczna Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie reprezentowały dwie grupy projektowe ...

czytaj artykuł »

Działdowo z komunikacją miejską. Kiedy? [FILM]

20-06-2017

Działdowianie chcą komunikacji miejskiej, najlepiej bezpłatnej. Temat wciąż powraca na sesjach Rady Miasta i wreszcie wiadomo kiedy powstanie.

czytaj artykuł »

Ruszyła kolejna edycja pomocy dla bezdomnych

20-06-2017

Grupa Zalewski rozpoczęła kolejną edycję akcji pomocy osobom bezdomnym pod nazwą „BUTELKA WODY DLA BEZDOMNYCH”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).