Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mamy w Działdowie cyfrowy rentgen!

15-01-2015

Od 1 stycznia 2015 roku Pracownia RTG Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie pracuje w technologii cyfrowej.

czytaj artykuł »

‘Tolerancja – Tak, Dyskryminacja - Nie’

14-01-2015

Od września 2014 r. gimnazjaliści klas drugich z działdowskiej „Dwójki” realizowali projekt pod hasłem „Tolerancja – Tak, Dyskryminacja - Nie”, który podjęli w ramach kampanii społecznej zaproponowanej przez program Centrum Edukacji Obywatelskiej „Włącz się. Młodzi i Media”. ...

czytaj artykuł »

20 stycznia zapraszamy do Kina Orange

13-01-2015

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza w dniu 20 stycznia na seanse filmowe w ramach objazdowego Kina Orange.

czytaj artykuł »

Podaruj Konradowi 1% swojego podatku

13-01-2015

Konrad Wiśniewski od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą genetyczną – zespołem Alagille`a. Wewnątrzwątrobowa cholestaza uszkodziła chłopcu wątrobę przez co rozwój całego organizmu jest nieprawidłowy.

czytaj artykuł »

Klient nasz cham

13-01-2015

Dlaczego klienci działdowskich sklepów i hipermarketów traktują personel, a w szczególności kasjerki i kasjerów jak ludzi gorszej kategorii?

czytaj artykuł »

WOŚP: Zebraliśmy ponad 23 tysiące złotych!

12-01-2015

Niedzielne wichury nie zniechęciły ani wolontariuszy ani wrzucających pieniądze do ich puszek przechodniów, ani biorących udział w licytacji.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Galę Katarzynki 2015

12-01-2015

Już w najbliższą sobotę poznamy kolejnych laureatów działdowskich "Oscarów", czyli statuetek Katarzynki. Uroczystość uświetni koncert Katarzyny Groniec.

czytaj artykuł »

Dlaczego nie było porządnego Sylwestra?

07-01-2015

Cześć mieszkańców Działdowa poczuła się zawiedziona brakiem porządnej zabawy sylwestrowej w mieście. Czemu powitanie Nowego Roku było tak ubogie?

czytaj artykuł »

Ile będzie zarabiał v-ce burmistrz Działdowa?

05-01-2015

Jaka będzie pensja Andrzeja Wiśniewskiego i czy jego zarobki będą wyższe, czy niższe od Ryszarda Duchny? Tą kwestią zainteresowali się opozycyjni radni Rady Miasta Działdowo.

czytaj artykuł »

Sporu o modlitwę na sesji ciąg dalszy

05-01-2015

Radni mają bardzo pracowity okres: od miesiąca zajmują się głównie modlitwą… I tym, czy na sesjach Rady Miasta jest na nią czas i miejsce.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).