Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W gminie Działdowo u steru wciąż Paweł Cieśliński

30-11-2014

Gmina Działdowo decyzją większości głosujących mieszkańców nie zmieniła dotychczasowego sternika.

czytaj artykuł »

Działdowo ma nowego burmistrza!

30-11-2014

Tych wyników sensacyjnymi nazwać nie można, bo każdy się tego spodziewał. Grzegorz Mrowiński wygrał wybory na burmistrza Działdowa!

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 Mistrzem Odkrywania Talentów

30-11-2014

W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i przyznania 50 szkołom z całej Polski tytułu „Mistrza Odkrywania Talentów”. W tym gronie znalazło się działdowskie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi. Dodatkowo „Dwójka” ...

czytaj artykuł »

Awaria sieci Play w Działdowie

27-11-2014

Od kilku dni abonenci sieci Play w Działdowie i okolicach mają spore problemy z nawiązywaniem i odbieraniem połączeń.

czytaj artykuł »

Marian Janicki starostą, Marian Brandt wice

27-11-2014

W czwartek 27 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Działdowie odbyła się I Sesja V kadencji Rady Powiatu Działdowskiego zwołana przez Komisarza Wyborczego w Elblągu Krzysztofa Nowaczyńskiego.

czytaj artykuł »

Pomóż naszym szkołom wygrać w konkursie

27-11-2014

W tegorocznej edycji programu Tesco dla Szkół, do walki o pracownie multimedialne i szkolne sale kinowe, staje kilkanaście szkół z województwa warmińsko-mazurskiego. Jak pomóc szkołom w wygranej? To proste! Wystarczy zagłosować na ich filmy o kulinarnych odkryciach na tescodlaszkol.pl.

czytaj artykuł »

W lidzbarskim domu dziecka polewali dzieci pomyjami?

27-11-2014

Policjanci z Działdowa we współpracy z miejscową Prokuraturą Rejonową prowadzą czynności w sprawie znęcania się przez kierownictwo domu dziecka nad wychowankami tej placówki.

czytaj artykuł »

Obejrzyj spotkanie z Grzegorzem Mrowińskim

27-11-2014

W minioną środę Grzegorz Mrowiński spotkał się z mieszkańcami Działdowa. Kandydat na urząd Burmistrza odpowiadał na pytania, dotyczące swojego programu wyborczego.

czytaj artykuł »

Nieszczęśliwy wypadek. Zmarł 25-letni mężczyzna.

25-11-2014

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Lidzbark. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń śmierć poniósł młody mieszkaniec gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Będzie bezpieczniej. PKP zmodernizuje przejazdy.

25-11-2014

17 przejazdów kolejowych w województwie warmińsko - mazurskim przejdzie gruntowną modernizację. Skrzyżowania będą wyposażane w dodatkowe urządzenia ostrzegawcze lub rogatki. Program podwyższający bezpieczeństwo na przejazdach prowadzony przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. obejmuje ponad ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).