Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy wszystkich na wspólne kolędowanie

30-12-2014

Działdowska Kuźnia Słowa oraz Chór Our Voice zaprasza na wspólne kolędowanie. Spotykamy się w kościele pw. Świętej Katarzyny już 10 stycznia!

czytaj artykuł »

Pierwszy śnieg okiem Beaty Gołębiewskiej

27-12-2014

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na pierwszy śnieg. Gdy w końcu spadł dzieci ruszyły na sanki, zakochani za spacery a Beata Gołębiewska ze swoim aparatem ruszyła ich podglądać…

czytaj artykuł »

Policja radzi jak bezpiecznie spędzić święta

21-12-2014

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Zadbajmy o bezpieczeństwo, aby te szczególne dni minęły nam w spokojnej atmosferze.

czytaj artykuł »

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta

21-12-2014

Burmistrz Grzegorz Mrowiński poinformował, że Urząd Miasta Działdowo łącznie z Urzędem Stanu Cywilnego, będzie czynny w dniach świątecznych w następujących godzinach:

czytaj artykuł »

Kierowcy nie mogą korzystać z wiaduktów w Mławie

21-12-2014

„Wykonawca miał kontraktowy termin zakończenia robót wyznaczony na początek czerwca. Obecnie naliczamy wykonawcy kary umowne”.

czytaj artykuł »

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

21-12-2014

Policjanci z Nidzicy odnaleźli zaginionego 59-latka w ośrodku dla osób bezdomnych. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

czytaj artykuł »

W Mławie wybory zostaną powtórzone

17-12-2014

Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Sławomira Kowalewskiego złożyła protest wyborczy do Sądu Okręgowego w Płocku.

czytaj artykuł »

Uczniowie z „Dwójki” na festiwalu ‘Młodzi i media’

17-12-2014

Od trzech lat uczniowie z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie biorą udział w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacji Evens „Włącz się. Młodzi i media”. Główny cel programu to rozwijanie kompetencji medialnych młodzieży.

czytaj artykuł »

Prezesi Startu - Kombet złożyli rezygnacje

16-12-2014

Z dniem 12 grudnia 2014 roku z funkcji Prezesa Klubu Sportowego Start-Kombet Działdowo zrezygnował Pan Czesław Kozłowski, a z funkcji wiceprezesów Panowie: Józef Obrębski i Krzysztof Mostek.

czytaj artykuł »

Andrzej Wiśniewski zastępcą burmistrza

15-12-2014

Dotychczasowy zastępca burmistrza Lidzbarka Welskiego będzie zastępcą burmistrza Działdowa, poinformował o tym burmistrz Grzegorz Mrowiński.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).