Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

To jest ważne - Czad nie musi zabijać

04-11-2014

W związku z rozpoczętym okresem grzewczym 2014/2015, uprzejmie informuję, że rozpoczęła się na terenie miasta Działdowo akcja promująca elementarne zasady właściwego eksploatowania urządzeń grzewczych pn. „Czad nie musi zabijać”.

czytaj artykuł »

Szukamy pomocy dla suczki

04-11-2014

Ta sunia błąka się od piątku w Działdowie, musiała być przywiązana na sznurku może w lesie, zerwała się. Sznurek jest bardzo ciasny.

czytaj artykuł »

Wzywał policję a sam hodował konopie

03-11-2014

Policjanci z Lidzbarka interweniowali w sprawie zgłoszenia mężczyzny, którego dziewczyna po kłótni, zaczęła niszczyć przedmioty we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu. W odwecie na ukochanym, dziewczyna przyniosła funkcjonariuszom krzak konopi indyjskiej, który zgłaszający trzymał w piwnicy ...

czytaj artykuł »

Płomyki dziewięciu świec – Zaduszki Poetyckie

03-11-2014

Działdowska Kuźnia Słowa przy wsparciu Miejskiego Domu Kultury w ubiegły czwartek zorganizowała Zaduszki Poetyckie.

czytaj artykuł »

W Działdowie niewiele ofert nieruchomości

03-11-2014

Działdowski wtórny rynek nieruchomości śpi. Niewiele ofert sprzedaży mieszkań i domów, a cena za m2 identyczna – 2300 zł.

czytaj artykuł »

„Chodników jest mało i są po złej stronie ulicy”

31-10-2014

Budowa lub remont chodników to problem najczęściej zgłaszany przez miejskich radnych. Buduje się ich za mało lub po złej stronie ulicy. Co na to władze miasta?

czytaj artykuł »

Droga Działdowo – Nidzica została uroczyście otwarta

29-10-2014

W poniedziałek 27 października przy skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Nidzickiej w Działdowie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierającego ponad 20-kilometrowy odcinek drogi rozbudowanej pomiędzy Działdowem, a Nidzicą.

czytaj artykuł »

Wielki sukces działdowskiego muzeum

29-10-2014

Miesięcznik National Geographic Traveler przyznał nagrody zwycięzcom plebiscytu na "7 nowych cudów Polski", w tym naszemu muzeum.

czytaj artykuł »

Promocja tomiku wierszy Magdaleny Pawelskiej

28-10-2014

W czwartkowy wieczór w zabytkowej części działdowskiego zamku zorganizowano spotkanie promujące debiutancki tomik poezji Magdaleny Pawelskiej pt. „wierszami śnię”. Miejsce dzięki ogromnej ilości świec wyglądało niezwykle nastrojowo.

czytaj artykuł »

Dbaj o bezpieczeństwo! Pamiętaj o odblasku!

28-10-2014

Każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).