Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Bomba w Działdowskim Urzędzie Skarbowym?

22-07-2014

Otrzymaliśmy kolejne doniesienie o rzekomym podłożeniu bomby, tym razem w Urzędzie Skarbowym w Działdowie. Miała wybuchnąć dziś o 12.00.

czytaj artykuł »

Rada Seniorów wybrała władze

22-07-2014

Jedenastoosobowa Rada Seniorów Miasta Działdowo zebrała się w piątek 11 lipca. Posiedzenie otworzył Przewodniczący Rady Miasta Działdowo Marian Odachowski. Przywitał zebranych, przedstawił porządek obrad i przystąpił do wyboru Przewodniczącego Rady Seniorów.

czytaj artykuł »

Pijany wymusił pierwszeństwo na radiowozie

21-07-2014

Policjanci wezwani w związku z zakłóceniem ciszy nad jeziorem po drodze musieli interweniować wobec motorowerzysty, który wymusił na kierowcy radiowozu pierwszeństwo przejazdu. Okazało się, że prowadzący skuter miał 2 promile alkoholu w organizmie. I ten kierowca, i amator zbyt głośnej

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi na drogach powiatu działdowskiego

21-07-2014

Ku przestrodze dla kierowców, którzy nie wahają się siadać za kierownicą w stanie wskazującym publikujemy komunikat Policji w Działdowie, na temat kierowców zatrzymanych za jazdę po pijanemu.

czytaj artykuł »

14 miesięczne dziecko wypadło z samochodu

20-07-2014

Mławska policja ustala przyczyny wypadku, w którym ranna została 14-miesięczna dziewczynka. Dziecko wypadło z samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulic Granicznej i Kościuszki w Mławie.

czytaj artykuł »

W piątek w Działdowie podłożono bombę?

18-07-2014

W piątek 18 lipca po godzinie 14.00 Portal Moje Działdowo zasypały doniesienia o rzekomym podłożeniu bomby w jednym z działdowskich banków.

czytaj artykuł »

Nowy dyrektor w Zespole Szkół na Grunwaldzkiej

16-07-2014

Adam Stolarski stracił fotel dyrektora ZS Nr 1. Od 1 września zasiądzie na nim Magdalena Kamińska, dyrektor Zespołu Szkół w Iłowie.

czytaj artykuł »

Starostwo NARESZCIE ma lepsze nagłośnienie

15-07-2014

Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Działdowie staje się coraz bardziej nowoczesna. W 2011 roku powiatowi radni otrzymali nowoczesne komputery, dziś przyszedł czas na kolejny krok.

czytaj artykuł »

Działdowo przegrało walkę o Pendolino

15-07-2014

Do rozpoczęcia kursowania Pendolino zostało pół roku, ale spółka PKP Intercity ogłosiła, że Działdowa nie ma na liście stacji pośrednich w projekcie rozkładu jazdy.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na Dniach Nidzicy 2014

14-07-2014

Koncerty muzyczne, walki rycerzy, pokazy ptaków drapieżnych, dobre jadło i napitki to atrakcje, które w tym roku towarzyszyły dniom Nidzicy.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).