Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Czy wiesz co oznacza słowo wigilia?

09-12-2014

Polskich obrzędów i zwyczajów związanych z tym szczególnym czasem jest wiele. Jaka jest historia jednego z najpiękniejszych dni w roku?

czytaj artykuł »

Ranking najgorszych prezentów

09-12-2014

Durnostójki, sweter w romby i żywe zwierzęta. Co jeszcze działdowianie uważają za najgorszy mikołajkowy prezent?

czytaj artykuł »

Z muszkieterami zebraliśmy ponad 97 litrów krwi!

09-12-2014

Ponad 97 litrów krwi oddali mieszkańcy dziewięciu miejscowości z Warmii i Mazur, w których odbyły się zbiórki krwi w ramach tegorocznej edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”. Spośród nich najwięcej krwi oddano w Szczytnie, Działdowie i Morągu. Akcja honorowego krwiodawstwa została ...

czytaj artykuł »

Działdowianie na Biegu Świętych Mikołajów

09-12-2014

Niedzielny poranek, godzina 6:00, ekipa z Działdowa wyjeżdża do Torunia, gdzie organizowany jest BIEG ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW. Na miejscu spotykamy ludzi ubranych na czerwono, w czerwonych czapkach biegających po mieście - takich wariatów było w tym dniu w Toruniu ok. 4 000. Start biegu na dystansie ...

czytaj artykuł »

Szkolny Turniej Skills Challenge 'Mierz Wysoko'

05-12-2014

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie przystąpiła 2 grudnia do Turnieju Szkolnego SKILLS CHALLENGE 2014 „MIERZ WYSOKO” zorganizowanego przez Fundację Marcina Gortata MG 13 na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

czytaj artykuł »

Michał Struzik nowym zastępcą burmistrza?

05-12-2014

Kończą się domysły na temat tego, kto zostanie nowym zastępcą burmistrza. Grzegorz Mrowiński złożył propozycję Michałowi Stuzikowi.

czytaj artykuł »

W poniedziałek burmistrz złoży ślubowanie

05-12-2014

Komisarz wyborczy w Elblągu na poniedziałek 8 grudnia wyznaczył termin sesji Rady Miasta Działdowo, na której nowy burmistrz złoży ślubowanie.

czytaj artykuł »

Sąd Okręgowy w Płocku uniewinnił burmistrza

03-12-2014

Małgorzata Retkowska, była szefowa Miejskiego Domu Kultury w Mławie pozwała do sądu burmistrza Mławy Sławomira Kowalewskiego, byłego już radnego miejskiego i prezesa spółdzielni „Zawkrze” Janusza Uniewicza oraz pełniącą przez jakiś czas obowiązki dyrektora MDK, Edytę Suszek.

czytaj artykuł »

Romuald Remiszewski: przewodniczący Rady Miasta

01-12-2014

W poniedziałek 1 grudnia odbyła się I Sesja VII kadencji Rady Miasta Działdowo. W głosowaniu tajnym przewodniczącym Rady Miasta Działdowo został Romuald Remiszewski a wiceprzewodniczącymi Elżbieta Konarzewska i Czesław Sękowski.

czytaj artykuł »

Oni wygrali w Lidzbarku, Płośnicy i Iłowie-Osadzie

30-11-2014

Zmienił się burmistrz Działdowa, nie zmienił się wójt Gminy Działdowo. Jak to wygląda w pozostałych miejscowościach?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).