Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Sąd ukarał Wardęgę za numer z „telefonem”

18-02-2015

Film do sieci trafił rok temu. Do dziś obejrzano go ponad 6 milionów razy. Sylwester Adam Wardęga jeździł nocą po ulicach Warszawy i przejeżdżał obok patroli policyjnych. Chodziło o to, żeby funkcjonariusze myśleli, że prowadzi w tym czasie rozmowę przez komórkę. Kiedy policjanci zatrzymywali ...

czytaj artykuł »

Reforma Katarzynek, a nie darmowe bilety

17-02-2015

Na ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz Grzegorz Mrowiński poinformował, że chce zmiany obecnej formy przyznawania Katarzynek. To odpowiedź na prośbę o darmowe wejściówki na Galę dla emerytowanych pracowników.

czytaj artykuł »

Oto czym zajmują się działdowscy radni

17-02-2015

Minęły trzy miesiące od wyboru nowej Rady Miasta Działdowo. Przyjrzyjmy się problemom poruszanym przez radnych na sesjach.

czytaj artykuł »

Niepełnosprawni, bujajcie się

16-02-2015

Taki komunikat wydała ostatnio swoim zachowaniem nasza kochana Polska Kolej. Piszę to z dużej litery, bo przecież szacunek im się należy jak nikomu.

czytaj artykuł »

Będzie komisja do spraw organizacji imprez?

16-02-2015

Miejski Sylwester został dokładnie omówiony, radny Kociela idzie jednak krok dalej i już zastanawia się nad kolejnymi imprezami:

czytaj artykuł »

Burmistrz Lidzbarka ma asystenta

16-02-2015

Były burmistrz Żuromina będzie doradzał włodarzowi Lidzbarka.

czytaj artykuł »

Sporu o brak zabawy sylwestrowej ciąg dalszy

15-02-2015

Do tematu braku tradycyjnej imprezy sylwestrowej w Działdowie wróciła na ostatniej sesji Rady Miasta radna Aleksandra Korzeniewska.

czytaj artykuł »

Zniknie Strefa Płatnego Parkowania?

15-02-2015

W Mławie za pół godziny parkowania w płatnej strefie zapłacimy 50 groszy. W mniejszym, biedniejszym i zakorkowanym Działdowie – złotówkę.

czytaj artykuł »

Płośnicki GOK otrzymał kolejne dofinansowanie

12-02-2015

Gmina Płośnica tym samym Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy po raz kolejny otrzymał dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 60.000 złotych z Programu; Rozwój Infrastruktury Domów Kultury, Priorytet Infrastruktura Domów Kultury.

czytaj artykuł »

MDK wynajmie pomieszczenie

12-02-2015

Miejski Dom Kultury w Działdowie informuje, iż posiada pomieszczenie dla organizacji pożytku publicznego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).