Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Lot po marzenia - Konkurs Puszczania Latawców

03-09-2014

Działdowskie Centrum Caritas wraz z Miejskim Domem Kultury w Działdowie mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w Konkursie Puszczania Latawców, który odbędzie się 13 września 2014 roku w godzinach od 14.00 do 18.00 na łąkach nad Działdówką. ...

czytaj artykuł »

W sobotę zapraszamy na narodowe czytanie

03-09-2014

W sobotę przy ratuszu będziemy czytać fragmenty Sienkiewicza. Bez obaw o najmłodszych - znanego pisarza, a nie polityka.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na zajęcia świetlicowe w PCK

03-09-2014

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie zaprasza dzieci i młodzież w każdą sobotę miesiąca na zajęcia świetlicowe w "Uśmiechniętej przystani".

czytaj artykuł »

Święto Kartofla po raz czwarty w Kotach

03-09-2014

W sobotę 30 sierpnia już po raz czwarty Rada Sołecka wsi Koty zorganizowała Święto Kartofla. Tradycyjnie impreza rozpoczęła się spływem kajakowym rzeką Wel.

czytaj artykuł »

Kolejny bal Kapituły Bijących Serc za nami

02-09-2014

Niedziela 31 sierpnia w Domu Rzemiosła w Działdowie minęła pod znakiem dobrej zabawy i uśmiechu, a to wszystko za sprawą Seniorów licznie przybyłych na kolejny bal Kapituły Bijących Serc.

czytaj artykuł »

Rekonstrukcja bitwy pod Mławą

01-09-2014

75 lat temu żołnierze 20 Dywizji Piechoty stawili czoła niemieckim najeźdźcom. Przez cztery dni skutecznie powstrzymywali siły wroga zatrzymując ich marsz na Warszawę.

czytaj artykuł »

Budynek MOSiR-u przeszedł termomodernizację

31-08-2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienił swój wizerunek. Po 32 latach obiekt doczekał się termomodernizacji i wymiany blacharki.

czytaj artykuł »

Radny Cieślak na tropie agencji towarzyskich

31-08-2014

Wiesław Cieślak wziął na celownik prostytutki i agencje towarzyskie (szczególnie te w powiecie działdowskim) oraz pornografię w prasie i telewizji:

czytaj artykuł »

Przejścia podziemne i drogi oddane do użytku

29-08-2014

W piątek 29 sierpnia zostały oddane do użytku przejścia dla pieszych pod torami oraz drogi pod wiaduktem na ulicach Skłodowskiej i Polnej.

czytaj artykuł »

Wodociąg w Malinowie powstanie do końca września

29-08-2014

Dobra wiadomość dla mieszkańców Malinowa: długo oczekiwana inwestycja w postaci nowego wodociągu zostanie zrealizowana w ciągu miesiąca:

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).