Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ul. Norwida: remont, ale bez konsultacji

12-04-2015

Wkrótce rozpocznie się długo oczekiwany remont ulicy Norwida w Działdowie. O utrudnienia z nim związane pytał na sesji radny Zenon Gajewski.

czytaj artykuł »

Dlaczego Działdowo nie należy do strefy?

09-04-2015

Miasto nie jest włączone do specjalnej strefy ekonomicznej. Dlaczego i czy rzutuje to na pozyskiwaniu przedsiębiorców i inwestorów?

czytaj artykuł »

Kiedy w mieście pojawią się lampy LED?

08-04-2015

Radna Aleksandra Korzeniewska na piśmie zwróciła się z zapytaniem o oświetlenie w Działdowie. Swoje pytania powtórzyła na ostatniej sesji Rady Miasta:

czytaj artykuł »

Czy uda się poprawić bezpieczeństwo na drodze?

07-04-2015

Mieszkańcy miejscowości Burkat w Gminie Działdowo narzekają na niebezpieczny odcinek drogi. Na ostatniej sesji Rady Gminy dopytywali o możliwość poprawy bezpieczeństwa. Gmina robi co może, ale nie do niej należy droga…

czytaj artykuł »

Schody nowe, a już do generalnego remontu

07-04-2015

Na kwestię dopiero co oddanych do użytku, a już rozpadających się schodów przy ulicy Olsztyńskiej w Działdowie zwrócił uwagę radny Roman Łukaszewski.

czytaj artykuł »

To jest ważne: Codziennie oddawaj głos na Działdowo!

07-04-2015

Ruszył konkurs na Rodzinne Miejsce Zabaw organizowany przez NIVEA. Głosując na Działdowo każdego dnia zwiększamy szansę na wygraną! Dlatego głosujcie codziennie do 31 maja.

czytaj artykuł »

Młodzieżowa Rada Miasta zaczyna urzędowanie

07-04-2015

W czwartek 9 kwietnia odbędzie się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Działdowo. Poprowadzi ją Romuald Remiszewski.

czytaj artykuł »

Skorzystaj z projektu Dla Dużej Rodziny

02-04-2015

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego rozpoczął realizację projektu w zakresie wsparcia rodzin wielodzietnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

czytaj artykuł »

Ścieżka rowerowa do Filic i Burkatu możliwa?

02-04-2015

Coraz częściej mieszkańcy Burkatu i Filic zgłaszają potrzebę pobudowania ścieżki rowerowej w kierunku ich miejscowości. Samochody do i z Działdowa jeżdżą tamtędy bardzo szybko, a ścieżka poprawiłaby bezpieczeństwo.

czytaj artykuł »

Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna

02-04-2015

Od października 2014 r. do lutego 2015 r. Szkoła Podstawowa w Kiełpinach brała udział w Ogólnopolskim Konkursie “Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna”. Koordynatorami konkursu byli nauczyciele klas I-III, Dorota Waleśkiewicz i Irena Machujska.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).