Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Skoro nie daszek, to może chociaż chodnik?

04-03-2015

Walka o poprawę wizerunku i funkcjonalności przychodni lekarskiej przy ulicy Norwida w Działdowie trwa. Propozycja z budową daszków się nie przyjęła, ale radni proponują inne rozwiązania:

czytaj artykuł »

Burmistrz Lidzbarka powołuje RADĘ EKSPERTÓW

04-03-2015

20 lutego odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie mające na celu powołanie Rady Ekspertów przy urzędzie Burmistrza Lidzbarka.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do udziału w konkursach wielkanocnych

04-03-2015

Wójt Gminy Działdowo oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Działdowie ogłaszają konkursy na: najładniejszą palmę wielkanocną, pisankę, stroik oraz najsmaczniejsze ciasto wielkanocne.

czytaj artykuł »

Uczą przedszkolaki jak dbać o zwierzaki

04-03-2015

W minionym tygodniu, w Przedszkolu Miejskim Nr 3 w Działdowie, jak co roku, odbyło się uroczyste zakończenie akcji „Pomagamy Braciom Mniejszym”, na rzecz psów niechcianych i maltretowanych Fundacji EMIR. W akcji wzięli udział nauczyciele i uczniowie zaprzyjaźnionych z Przedszkolem Nr3 szkół ...

czytaj artykuł »

Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

03-03-2015

Przeprowadzono je w czterech okręgach wyborczych, tj. w działdowskich gimnazjach i szkołach średnich. W wyborach łącznie wzięło udział ponad 1000 osób, tj. blisko 65 % uprawnionych.

czytaj artykuł »

Szachy – zdobyliśmy srebro!

02-03-2015

We wtorek 24 lutego w Ostródzie rozegrano Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach. Turniej przeprowadzono w reprezentacyjnej sali ostródzkiego zamku. W stawce 11 najsilniejszych ekip wojewódzkich Działdowo reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 3.

czytaj artykuł »

Nidzica wyda 60 tysięcy na gwiazdę NBA

02-03-2015

26 lutego na V sesji Rady Miejskiej został poruszony temat przyjazdu do Nidzicy gwiazdy amerykańskiej ligi NBA Marcina Gortata. Koszykarz ma odwiedzić nasze miasto 11 lipca na Dni Nidzicy. Koszt przyjazdu sportowca to 60.000 zł.

czytaj artykuł »

Nowym radnym został Waldemar Jurkowski

01-03-2015

Podajemy nieoficjalne wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miasta Działdowo. Na miejscu radnego Grzegorza Mrowińskiego, który złożył mandat po tym, jak został burmistrzem zasiądzie Waldemar Jurkowski.

czytaj artykuł »

W kręgle najlepsza Polna, Malinowo drugie

28-02-2015

Po raz pierwszy w powiecie działdowskim odbyły się mistrzostwa w grze w kręgle. Wzięli w nich udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

czytaj artykuł »

Problem z nowo powstałym schroniskiem

28-02-2015

Na spotkaniu burmistrza z mieszkańcami Nidzicy został poruszony temat schroniska dla zwierząt powstałego w miejscowości Tatary.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).